Аз няма да правя второ бе душо
Имах предвид,че си писала,че пазиш играчките за второто...
Ще го измисля някак.И ще трябва да е от тези,които се оттичат с ваничка,а не с маркучи.

Преди имахме "Аристон" и бях адски доволна,но решихме да я дадем на едната баба и се набутах с тази новата 


То и Венци си има едно Цвете
Тя сутрин плаче за него, а той я гушка и и казва:Цете не пачи моя те
Гушка я и я хваща за ръка и влизат в стаята. Много са сладки на тази възраст 
Зная само улицата ,където са всички шивашки фирми и това е 
Нямам поглед много за костюмчетата, защото винаги съм се носила с по спортни дрешки
Повечето ми официални дрешки сама съм си ги шила и никой не може да познае, че аз съм им майсторката
Хубавото е, че си харесваш сам цветовете и материите. Жалко, че машината ми е счупена от година 
Опитах се но не мога да пусна нова тема,нека който може,то и с копи пейст не мога да се оправя Препоръчани теми