Weleda вече в България – задайте въпросите си към консултанта на марката!

  • 21 481
  • 104
# 30
Ще се радвам да ми изпратите описание на продуктите ви, а ако може и ценоватъа ви листа. Имейла ми е vsp1@abv.bg
Виж целия пост
# 31
Момичета,

 Praynig  Моля ви ако ходите в аптеките от списъка с Weleda, да ми споделите впечатления от обслужването (познаване на продуктите), защото правим регулярни обучения на персонала и ми се иска да знам на какво да наблегна.

Благодаря предварително,
вашето мнение ще ми бъде много полезно!
Виж целия пост
# 32
А защо в описанието пише , че
"Гел за зъби за деца -  Kinder Zahngel .......Препоръчва се започване на употреба на гела за зъби с първото пробило зъбче",
а вие казвате:
"И .. последната категория, която се препоръчва за бебенца над 12 месеца е следната:
Крем за лице
Защитен балсам за студено време
Сапун с невен
Паста за зъби"

Аз тъкмо си мислех да вземам такъв гел за двете (засега Heart Eyes) зъбчета на щерка ми, сега се зачудих newsm78

Виж целия пост
# 33
Zdraveite otnovo

pisha na latinski, zashtoto na tozi PC niamam bg..  Sad

Za gela za zabki imah predvid, che ne popada v kategoriata produkti za novorodeni  Simple Smile
i se polzva sled poiavata na parvoto zabche (koeto ne vinagi e po edno i sashto vreme za vsichki bebenca) dokato poniknat postoiannite zabki. 

Izviniavam se ako sum vi zabludila - netochnostta e moia.

hubav weekend!
Виж целия пост
# 34
Купих на сина ми(3 год.) подхранващия крем за лице с невен.Текстурата е много приятна,а и детето каза"Това кремче мирише хубаво" Laughing И аз мисля да ползвам тази козметика.
Виж целия пост
# 35
Здравейте Жасмина, ако може да ми изпратите описанието на продуктите ви на  e-mail:miranik@abv.bg. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 36
Нищо не се спомена за цените Simple Smile Приблизително, разбира се  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 37
Би било полезно да се включи някой, който е ползвал продуктите!
На мен ми дадоха вече две мострички и брошурка и тъкмо се зачудих, че не съм ги чувала и виждала тази продукти и попаднах на специалната тема тук във форума.
Успех на фирмата и продуктите Simple Smile
Виж целия пост
# 38
Здравейте, аз използвам крем с невен, донесе ми го приятелка от Германия. Тя там използва само това за децата си и специално ми го препоръча. Аз съм мноооооооооого доволна, изпратиха ми още 2 тубички. Вече 9 месеца го използвам и нямам никакви забележки. Много се зарадвах като видях, че вече и в България се предлага фирмата.
Виж целия пост
# 39
Здравейте,
интересува ме има ли лосион за тяло/крем с Nachtkerzeöl (мисля,че се превежда масло от вечерна роза, но не съм сигурна в правописа).
Благодаря ви предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 40
Бих искала да попитам бранд мениджъра на WELEDA защо маслото против стрии в Германия струва 13 евро,а у нас е почти двойно-43 лв или 22 евро??!!Вчера разбрах тази информация от една майка,живееща в Германия и не че се учудвам на милата родна действителност,но съм разочарована.
Виж целия пост
# 41
Здравейте всички,

отговарям на въпросите един по един:

- Nachtkerzol - за сега не внасяме този продукт - той изобщо не фигурира в листа на продукти за износ.  Ако искате мога да проверя дали още се произвежда.
- По отншение на цените - в Германия (като страна производител) цените са най-достъпни. Това е нормално и е факт и за останалите марки, които фирма Селекта внася от Франция, Италия и Холандия (LIERAС, NUXE, NATURE'S, GREENLAND..)
По принцип препоръчителната крайна цена на маслото за бременни за Германия е 14.95 евро (около 30 лв.)  Ако ваши приятели го намират по-евтино, това означава че самата аптека прави промоция или има по-малък марж на печалба.
За ваш ориентир този продукт можете да намерите в:
Турция - 31 лв.
Русия - 36 лв.
Полша - 37 лв.
Гърция - 50.66 лв.

Не е възможно след транспортни разходи, разходи за производство на всички материали, които съпътстват продажбата на продукта, както и рекламирането на марката, цената да бъде същата в страните, които я внасят... иначе просто никой няма да я внесе, защото ще губи от това. Но, мисля че не е необходимо да влизам в подробности за търговската логика на вноса Simple Smile

За онези, които ме питаха за цените на продуктите:
Серия за бебета и малки деца
Крем против подсичане, 75 мл - 16 лв.
Хидратиращ крем за лице и тяло, 75 мл - 16 лв.
Олио за масаж и почистване без аромат, 200 мл - 28 лв.
Подхранващо мляко с невен, 200 мл - 24 лв.
Сапун с невен, 100 мл - 11 лв.
Душ-гел и шампоан, 200 мл - 23 лв.
Защитен балсам с невен, 30мл - 17 лв.
Измиващо мляко с невен и билки, 200мл - 28 лв.
Подхранващ крем за лице, 50 мл - 20 лв.
Олио за масаж и почистване с лек аромат, 200мл - 40 лв.
Гел за зъби, 50мл - 10 лв.
Серия за бъдещи и настоящи майки
Масажно масло за коремчето на бебето (против колики) 50 мл, 24 лв.
Масло за перинеум, 50 мл - 24 лв.
Масло за бременни, 100 мл - 43 лв.
Масло за гърди, 50 мл - 24 лв.
Чай за кърмачки, 20*2гр - 13 лв.
Масла за тяло
Масло против целулит с бреза, 100 мл - 43 лв.
Масажно масло с невен, 100 мл - 25 лв.
Масло с цитрус и бадем, 100 мл -28 лв.
Масажно масло с арника, 100 мл - 25 лв.
Масло с облепиха, 100 мл - 42 лв.
Грижи за лице
Хидратиращ крем с ирис, 30мл - 29 лв.
Дневен крем с ирис, 30 мл - 29 лв.
Нощен крем с ирис, 30 мл -29 лв.
Лосион тоник с ирис, 100 мл -20 лв.
Почистващо мляко с ирис, 100 мл - 22 лв.
Хидратиращ крем с бадем, 30 мл - 31 лв.
Крем за лице с бадем, 30 мл - 31 лв.
Масло за лице с бадем, 50 мл - 33 лв.
Почистващо мляко с бадем, 75 мл - 19 лв.

Продават се и миниатюри от 10 мл. на почти всички продукти (цените са от 3 до 12 лв.)  с цел клиентите да могат да пробват повече продукти или да си купуват мини-опаковки при пътуване.

Надявам се, че бях изчерпателна!

 
Виж целия пост
# 42
Това е най-актуалният списък с аптеки към момента! 

Бургас
Втора частна аптека
ул. Вълчан Войвода 4
Кедър
ул. Фердинандова 5
Централ
ул. Богориди 22
Варна
Санита
бул. Владислав Варненчик 12
Субра
Бул. Владислав Варненчик 186, Mall of Varna - партер
Дрогерия Дермалайт
ул. Мир 19, партер (до OMV)
Фармахит
Аптека в магазин Кауфланд Възраждане
Велинград
Надежда 
бул. Съединение 99
Габрово
Меди
Ул. Радецка 38
Кюстендил
Жени Димитрова
ул. Любен Каравелов 21
София Захариева
ул. Демокрация 61
Монтана
Амон Ра
Ул. Цар Борис III, 18
Несебър
Месембрия (Несебър стария град)
ул. Месембрия 23
Пазарджик
Здраве и красота
ул. Иван Рилски 2
Плевен
Селекта 
ул. Данаил Попов 16
Пловдив
Централфарм
бул. България 130
Тримонциум 
ул. Димитър Цонев 1
Самоков
Деница Вангелова
ул. Искър 69
Сандански
Частна аптека Витафарм
Ул.  Воден 1
София
Адонис
Ул. Златовръх 4, магазин Елемаг
Адонис
Ж.к Хиподрума, бл. 121
Аптека Бояна 
кв. Бояна, ул. Кумата 8
Арарат Фарма
ж.к. Младост 4, Бизнес Парк София, сграда 3
Антоанета Христова
Кв. Борово, ул. Невестина скала 1
Антоанета Христова
кв. Борово, ул. Невестина скала 1
Болина
ж.к. Борово, ул. Родопски извор 26
Виафарм
бул. Ломско шосе 148
Капка Николова
Ул. Георги Софийски 74, ВМА (Бивша Санита)
Медея 2002
ул. Никола Габровски 26
Медея 74
ж.к. Бъкстон, ул. Вихрен 40
Наси
ж.к. Борово, ул. Родопски извор 24
Ремедиум
ул. Цар Иван Шишман 17
Ремедиум
ул. Гео Милев 35
Ремедиум
ул. Тарас Шевченко 11-13
Ремедиум
ул. Граф Игантиев 52-54
Ремедиум
ул. Добруджа 15
Ремедиум
ж.к. Иван Вазов, ул. Краище 25
Тефарм
Ж.к Дружба 2, бл. 510, вх. Г
Топ Фарма
ж.к. Младост 1А, бул. Александър Малинов 31, ТЦ Булеварда
Фармахит
ж.к. Младост 3, магазин Кауфланд
Фармахит
ж.к. Младост 4, бул. Александър Малинов 73, магазин HIT
Фармахит
ж.к. Банишора, ул. Скопие 1, Кауфланд Банишора
Фармахит
ж.к. Люлин, магазин ХИТ
Хера
кв. Хаджи Димитър, ул. Макгахан 51
Цито
бул. Тотлебен 2А
Стара Загора
Аптека Ивана
бул. Методи Kусев 38
Фрамар
ул. Отец Паисий 92
Хасково
Гален
Бул. Съединение 43
Гален
Бух. България 146
Ямбол
Аптека Берова
ул. Стефан Караджа 26

[/quote]
Виж целия пост
# 43
- Nachtkerzol - за сега не внасяме този продукт - той изобщо не фигурира в листа на продукти за износ.  Ако искате мога да проверя дали още се произвежда.

Много ще съм ви моного благодарна, ако проверите. Благодаря предварително! Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 44
Моля и на мен информацията - mizaharieva@abv.bg !
Благодаря!
Успех на марката!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия