Заливка за мусака с кисело мляко?

  • 170 683
  • 22
# 15
labrex     smile3501  изглежда много апетитно
Виж целия пост
# 16
labrex     smile3501  изглежда много апетитно

Вкусно беше, да, заливката я правих с кисело мляко, нямах прясно вкъщи, но не съобразих да увелича пропорциите, тъй като мусаката ми беше в по-голяма тава. Иначе става и още по дебела.   bouquet  bouquet  bouquet за yosif!
Виж целия пост
# 17
labrex, много апетитна мусака. Определено ще пробвам заливката, която предложи smile3534 smile3525
Виж целия пост
# 18
  Аз досега не съм правила Мусака,но след снимката на Лабрекс..... Crazy как да не опитам!
  Съществува ли вегитариански вариант на това ястие? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 19
  Аз досега не съм правила Мусака,но след снимката на Лабрекс..... Crazy как да не опитам!
  Съществува ли вегитариански вариант на това ястие? Rolling Eyes

Селма , съществува, да. С повече зеленчуци и пак заливка може да се направи. На чичко гугъл напиши вегетарианска мусака, излизат много рецепти, все ще ти хареса някоя.
Виж целия пост
# 20
  Мерси,Лабрекс! Hug Ай'л ду ит! Laughing
Виж целия пост
# 21
Аз винаги си правя заливката с прясно мляко  и става пухкава,дебела и вкусна.
Виж целия пост
# 22
Аз я правя с кисело, не е толкова тежка ипридава леко киселичък вкус Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия