КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 38

  • 24 088
  • 592
# 315

  Добре дошла,Ваня!И според мен тук ти е мястото!Дано ти хареса и бъдеш редовна! щото много посрещнахме,но и много не продължиха.
 Къде се загубиха Лита,МадамХ,Маселена и другите?Да не сме ги обидили с нещо?
   За теб,Ваня
                             
Виж целия пост
# 316
     Ваня Драганова,добре си дошла!
            Седни до мен,аз също съм сама!

   Марси,чул те господ,за оная работа...
   Момичета ,имам си мишка!Хей сега претича през хола.Сега баба ще и сложи малко отровка в един пепелник!
Виж целия пост
# 317
ДОБРЕ ДОШЛА ВАНЯ !

Сигурна съм,че тук ще ти хареса.



Виж целия пост
# 318
Леле Яжкаааа , капана му е майката. Успех.  Hug
Виж целия пост
# 319
    Жабче,не мога после да го извадя от капана.Оня мързелан Любо Нейков мишки не яде,все риба иска и от котешките храни.Ще я тровя аз мишката.Сега похапва от пепелника.Но отровата не действа бързо,а постепенно и трябва да яде ден-два.Сега баба ще му пусне и музичка.
http://www.vbox7.com/play:033f5169
Виж целия пост
# 320
Добре дошла, Ваня!  bouquet
При нас е весело!
Hug

Виж целия пост
# 321
Добре дошла Ваня !

Добре дошла мила Ваня.
Отворили сме вратички,
за всички сродни душички.
Заповядай, и с нас весели се,
за да минават по леко дните.
Всички сме жени отбрани,
минахме на конкурс през Балани.
В смях и веселие живеем
и така дните, един след друг пилеем.
В мъка или радост голяма
КГБ-то на всеки помага.
Добре дошла и стягай се Ваня,
че среща нова тук се заформя.

Абе,големи сте бързачки,немога да си публикувам писаниците !
последна поздравих Ваня.
Мале, Яжка как само се грижиш за гризанка,че и три дни ще я храниш и поиш.
Виж целия пост
# 322
Фурийке, страхотно!!!!!!!!!!! Във върховна форма си! Браво! Hug
Яге, успех във мишеловенето! Стискам палци! Дано си и нацелила музиката, че то вкусове разни! Hug
Виж целия пост
# 323
Яжка с Челентано дали ще я хванеш.  Joy
Я пробвай с таз музичка  hahaha http://vbox7.com/play:bdcb5b97
Виж целия пост
# 324
Привет сладунки,
върнах се от работа и четох и четох и така заспах.
Сега наново пак ви чета,старческа работа.
Ваня добре дошла при нас.
Виждаш ни какви сме задружни и помагащи и весели.
Ще се чувсташ добре при нас - гарантирам.
Мастерче вече си кукуряк,за което се радвам и пак хукна.
Зиче как са Миши и Вики?
Жабчо,
Заека и жабето са страхотни.
Виж целия пост
# 325
Я пробвай с таз музичка  hahaha http://vbox7.com/play:bdcb5b97[/i][/b][/color]

Хихихи Joy Joy Joy това е стархотно hahaha

Десии, поспа ли си? HugМного ми се ще и аз да си поспивам след обяд ама няма Hug
Фурийке, теб те хвана поетичната вълна,май Hug
Виж целия пост
# 326
Жаки,не мога да се наспя.
Все ми е уморено и като седна току виж легнала.
Виж целия пост
# 327
Хем и програма ще изнесе на Яжка.  hahaha
И на мен Жаки ми Ареса мишока.  Joy Joy Joy

Деси , много са готини и сега разбрах как Краско вчера е счупил крачето на жабата.  Peace
Гушнал Краско жабата да й се порадва и свеки му казала да внимава да не я счупи , че Мими (аз) ще му се карам и нашия направо я метнал.  Joy Joy Joy
Но аз залепих криво ляво крачето.  Hug
Виж целия пост
# 328

Добре дошла Ваня!
 Момичета Софиянки,я кажете координатите на добър гинеколог работещ със здравна каса  за женска консултация.
 Оля  дъщерята днес е ходила по спешност във Вита ,че прокърви,видяла е сърчицето,но ми е притеснено...
Виж целия пост
# 329
Фурийче,страхотно стихче си спретнала.Много ми аресаа.
Яжке,ако не стане с музика опитай с някоя песничка.
И аз съм заложила едно капанче у дома,щот тез мишоци вече се прибират по къщите и,ако се появят хоп в капанчето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия