Домашни рецепти за разкрасяване.

  • 368 070
  • 1 069
# 465
LilaC
тмеда не е,чак толкова много,че да ти лепне,една пиятелка беше го ползвала и каза,че е доволна.Ама за всеки е различно,ако не пробваш няма и да разбереш
Виж целия пост
# 466
Ще съм ви благодарна ако някой сподели нещо при косопад.
Виж целия пост
# 467
при косопад-мас+гас+оцет+жълтък, прави си я 1 път в седмицата поне 1 месец и ще спре да ти пада!  Hug
Виж целия пост
# 468
опс, сега прочетох за меда..аз поне веднъж в месеца си правя маска от мед+шампоан, маската се отмива само с вода,ефекта е моментален!! Пускала съм я тук и получих мн благодарности за нея!  Peace
Виж целия пост
# 469
опс, сега прочетох за меда..аз поне веднъж в месеца си правя маска от мед+шампоан, маската се отмива само с вода,ефекта е моментален!! Пускала съм я тук и получих мн благодарности за нея!  Peace

Би ли ми  казала как точно се прави тази маска?
Виж целия пост
# 470
В една купичка се слага мед/в зависимост от дължината на косата,моята е почти до кръста и слагам 1 кафяна чашка/,прибавя се малко шампоан,така че да може да се разпени на главата/,по желание можеш да сложиш 1-2 жълтъка, кисело мляко, ракия, някакво масло/напр.бадемово/,а може и само мед и шампоан  Hug на мокра коса се разпенва маската, слагаш каска и стоиш 20-30 мин. След това се изплаква само с вода! Косата става бляскава и мн здрава !
Ще останеш мн доволна от мигновения ефект! Peace
Виж целия пост
# 471
В една купичка се слага мед/в зависимост от дължината на косата,моята е почти до кръста и слагам 1 кафяна чашка/,прибавя се малко шампоан,така че да може да се разпени на главата/,по желание можеш да сложиш 1-2 жълтъка, кисело мляко, ракия, някакво масло/напр.бадемово/,а може и само мед и шампоан  Hug на мокра коса се разпенва маската, слагаш каска и стоиш 20-30 мин. След това се изплаква само с вода! Косата става бляскава и мн здрава !
Ще останеш мн доволна от мигновения ефект! Peace
И аз ще я пробвам добре звучи
Виж целия пост
# 472
Много ти благодаря idda. След малко ще я пробвам.
Виж целия пост
# 473
Здравейте момичета! И мен ме заинтригувахте с тази маска, но какво означава "слагаш каска"? Съжалявам за глупавия въпрос! Tired
Аз си добавих към шампоана счукан аспирин и мога смело да кажа, че намаля косопада.
Виж целия пост
# 474
Здравейте момичета! И мен ме заинтригувахте с тази маска, но какво означава "слагаш каска"? Съжалявам за глупавия въпрос! Tired
Аз си добавих към шампоана счукан аспирин и мога смело да кажа, че намаля косопада.
Аз си слагам фолио или наелон на косата,да задуши маската,така ефекта е пълен
Виж целия пост
# 475
Здравейте момичета! И мен ме заинтригувахте с тази маска, но какво означава "слагаш каска"? Съжалявам за глупавия въпрос! Tired
Аз си добавих към шампоана счукан аспирин и мога смело да кажа, че намаля косопада.
Аз си слагам фолио или наелон на косата,да задуши маската,така ефекта е пълен

Сега вече схванах.  Embarassed Благодаря за отговора и аз ще го пробвам следващият път!   bouquet
Виж целия пост
# 476
Маската с мед и шампоан е страхотна. Косата ми стана гладка, макар, че я държах само 10 мин. и то без шапка(нямах време), но другия път ще я направя както трябва Peace
Виж целия пост
# 477
мед и сок от лимон намазва се шията и лицето престоява около 15 минути и се изплаква с хладка вода
Виж целия пост
# 478
В една купичка се слага мед/в зависимост от дължината на косата,моята е почти до кръста и слагам 1 кафяна чашка/,прибавя се малко шампоан,така че да може да се разпени на главата/,по желание можеш да сложиш 1-2 жълтъка, кисело мляко, ракия, някакво масло/напр.бадемово/,а може и само мед и шампоан  Hug на мокра коса се разпенва маската, слагаш каска и стоиш 20-30 мин. След това се изплаква само с вода! Косата става бляскава и мн здрава !
Ще останеш мн доволна от мигновения ефект! Peace

Токущо си я направих маската.Моята коса е до раменете и сложих една супена лъжица мед и шампоан.незнам обаче дали трябваше да я мажа на мокра коса newsm78 newsm78 newsm78.аз я намацотих на суха Peace
Косата ми е много мекичка/още не е изсъхнала изцяло/
Благодаря за рецептата  bouquet
Виж целия пост
# 479
В една купичка се слага мед/в зависимост от дължината на косата,моята е почти до кръста и слагам 1 кафяна чашка/,прибавя се малко шампоан,така че да може да се разпени на главата/,по желание можеш да сложиш 1-2 жълтъка, кисело мляко, ракия, някакво масло/напр.бадемово/,а може и само мед и шампоан  Hug на мокра коса се разпенва маската, слагаш каска и стоиш 20-30 мин. След това се изплаква само с вода! Косата става бляскава и мн здрава !
Ще останеш мн доволна от мигновения ефект! Peace
Утре смятам да я направя , има добри отзиви за нея  Thinking Crazy.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия