Точкова диета - 6

  • 46 052
  • 438
# 210

Колко пъти съм чувала за някаква диета че не била действала ама как ще действа като всеки си прави вариации.
Знаете ли защо на Дукан момичетата отслабват, защото няма празници, няма "мъничко ще хапна" няма "хайде днес със 5 точки повече".
Ако влезете в темата на Дукан ще видите че момичетата пращат всички нови първо да научат книгата, това го правят всеки да може да прецени дали му е по силите да спазва строго.


Навсякъде само ни плюят, за първи път виждам в друга тема някой да ни похвали   bouquet
С Дукан отслабнах много, около 7 кг, и съм сигурна че е идеална за момичета които имат да свалят15-20 и повече кг, аз вече нямам толкова кг  а и за мен много трудно да съм без плодове и зеленчуци. Затова минах на Кремелската.
Това е много добра и щадяща диета само трябва да се спазва стриктно. Даже бих казала че не е диета а начин на хранене, НО още веднъж искам да подчертая че в какъв то и да е етап от диетата захарта и тежките въглехидрати не са добре дошли!

p0sh_4e не съм настроена негативно или пък да се карам, просто начина ми да се изразявам може би прекалено директен, с това се боря но не успявам Embarassed
Исках да ти кажа само че преди да почнеш нещо, трябва да си сигурна че ще продължиш и ще го правиш както трябва иначе няма ефект.
По принцип за здравето не е добре да се сменят често режимите на хранене да не говоря за това че хич не е от полза да си сменяш диетите всеки път когато прочетеш нещо което те вдъхновило.
Успеха на каквато и да е диета е СТРИКТНОСТ и ПОСТОЯНСТВО.
Виж целия пост
# 211
Добро утро  wavey     
аз съм - 1 кг. (въпреки прегрешенията)  goodscale     newsm68  много съм радостна  Crazy   

успех на всички   bouquet 
Виж целия пост
# 212
Захарта в Кремелската диета забранена точно по тази причина предлагах да не пиша в тази тема.
Пишете Кремелска-точкова а не спазвате.
Няма такъв филм, "първи ден" "инцидентно" не действа така.
Колко пъти съм чувала за някаква диета че не била действала ама как ще действа като всеки си прави вариации.
Знаете ли защо на Дукан момичетата отслабват, защото няма празници, няма "мъничко ще хапна" няма "хайде днес със 5 точки повече".
Ако влезете в темата на Дукан ще видите че момичетата пращат всички нови първо да научат книгата, това го правят всеки да може да прецени дали му е по силите да спазва строго.
Считам кремълската диета една от най здравословните и щадящи диети но това не означава че всеки може да интерпретира.
Единственото което си позволих да направя това да започна от 2 етап за да ми е по лесно със първия, като минах първо втория после първия и сега съм пак на втория и не мърдам от тук до като не сваля толкова колкото е необходимо.



 Много хубав пост!Сигурна съм, че не е написан с цел да засегне когото и да било!Аз съм абсолютно съгласна с написаното.До днес почвах и спирах с диетата, но ето че дойде в деня в който просто се нагласих!Казах си че времето си минава и вече искам да изглеждам както преди.Няма за кога повече да го отлагам!Тоя корем няма да изчезне ей така..и ето почнах.Мисля да спазвам това с 20те точки 10 дни.Ако мога и 15 дори.После ще направя 30 дни по 40т. и след това ще видя какво ще правя.Преди време като взех да задържам минах за седмица на Режима с кисело мляко и ми се раздвижи метаболизма.Но да опра до там де.Рано е още.

   Искам да ви попитам, понеже никъде не можах да намеря за сухото мляко.Кафето го пия с такова и пак ли е 5т?Сметаната е 3т и си мисля не е ли сходно с нея? newsm78

  Някой пишеше че пие кафето с 3 лъжици захар.Добър заместител е захарина.Аз така започнах да пия без захар вече повече от две години.Сега ползвам захарин, но рядко.

 Шоколадче, честит ти минус!  bouquet
Виж целия пост
# 213
Момичета, аз да напомня, че съм в отбора, макар че си трайкам...В последно време обаче се отпуснах зверски, прегрешнията са ми много, но мисля да се взема в ръце тези дни, че положението е трагично. Хубавото на диетата е, че още първия ден аз лично усещам резултати по дрехите си.

Та това е от мен, ще се отчитам по-нататък Wink

По дискусията Дюкан vs. Точкова диета, за мен лично точковата е къде-къде по-поносима, защото без сладко и зеленчуци/плодове аз поне не мога, а при точковата мога да си позволя по малко и не се чувствам така зверски ограничена. Дюкан е прекалено спартански режим за мен Peace
Виж целия пост
# 214
Ехооо, къде се изгубихте ?? Имам едно въпросче, а няма кой да ми отговори  Cry Искам да попитам в крайна сметка гъбите - по - точно печурките - подходящи ли са за тази диета или не чак толкова? Във варианта ина точкова диета навсякъде срещам, че гъбите / без да се посочва кои / имат 6 т. на 100 гр.  Shocked, а в таблицата на продуктите  на Кремълската диета печурките са отбелязани с 0,1 т. на 100 гр. На какво се дължи тази разлика и кое е вярното в крайна сметка
Виж целия пост
# 215
Ехооо, къде се изгубихте ?? Имам едно въпросче, а няма кой да ми отговори  Cry Искам да попитам в крайна сметка гъбите - по - точно печурките - подходящи ли са за тази диета или не чак толкова? Във варианта ина точкова диета навсякъде срещам, че гъбите / без да се посочва кои / имат 6 т. на 100 гр.  Shocked, а в таблицата на продуктите  на Кремълската диета печурките са отбелязани с 0,1 т. на 100 гр. На какво се дължи тази разлика и кое е вярното в крайна сметка

В таблицата от 1 страница са нула точки http://images23.snimka.bg/005211593-big.jpg (печурки най-долу), аз вярвам на етикетите на продуктите, ако такива липсват гледам тези таблици.
Виж целия пост
# 216
Оф пригрешавах и аз на празниците Embarassed
Но не с качеството а с количеството:)
В смисъл не съм яла козунак или пък тежки зеленчуци, просто превиших нормата на въглигидрати но със повечко зеленина.
Виж целия пост
# 217
и аз прегреших по празниците и от понеделник запо4вам пак
Виж целия пост
# 218
 Ехооо, де се губите?Днес ми е втори ден.Вчера ги докарах 37т. Laughing
Виж целия пост
# 219
офф, четох, четох из всички теми и диети и реших да се запиша при вас - тази най-много ми допадна - от към количество и разнообразие Mr. Green, утре принтирам на службата точките и почвам да броя. жалко само, че бирата са я надарили с тоооолкова много точки - но ще мина на бяло вино - като гледам точките му хич ги няма... Mr. Green Та така, започвам от утре и в неделя ще дам резултати. / ако някой го интересува,  де/
Виж целия пост
# 220
офф, четох, четох из всички теми и диети и реших да се запиша при вас - тази най-много ми допадна - от към количество и разнообразие Mr. Green, утре принтирам на службата точките и почвам да броя. жалко само, че бирата са я надарили с тоооолкова много точки - но ще мина на бяло вино - като гледам точките му хич ги няма... Mr. Green Та така, започвам от утре и в неделя ще дам резултати. / ако някой го интересува,  де/

                                  Grinning  Wild_rabbit , добре дошла   Hug
Виж целия пост
# 221
 Добро утро!Хайде на по едно кафе да се съберем:

 Ето от 0т :
 Ето и от 5т: Laughing
   Аз вече изпих едно нулево кафе и сега пия вода Laughing
Виж целия пост
# 222
Между другото, гледам, че по-горе са се заформили някакви дискусии за сладкото Wink Амиии аз спазвах стриктно диетата преди няколко месеца, позволявах си и шоколад (без шоколад издържам максимум 1 ден Crazy), но много дозирано и според максималните точки за деня - 40. Имаше ефект, това мога да кажа със сигурност, така че изобщо не мисля, че има нещо нередно в това да се хапва и сладко, проблемът по-скоро е, че трябва да е не просто сладко какво да е - пасти, баклави, торти и пр., а сладости, в които знаеш точно колко точки се съдържат. Най-удобно е да се купуват такива, на които е отбелязана хранителната стойност, съответно точките (въглехидратите). Възможно е кремълската диета, за която пише winter да изисква строго ограничаване на сладкишите, но от описанието на Лилянчо, по която се водя, не съм прочела за такова. По-компетентните да кажат, аз исках само да споделя опит Wink
Виж целия пост
# 223
Здравейте на всички и аз съм с вас най накрая се реших  Party Party

но забелязах че отдавна не сте писали коментари дано и вие да сте с мен  Hug

да ви кажа аз не обичам да правя менюта когато ги правя и когато си вкарам в главата че съм на диета ми се яде още повече !

затова като за първи ден няма да имам меню ще видим за нататъък !

хаиде моляви ппишете сама не мога да се справя !!!  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 224
 
                          the_o.c_girl  Hug


       Шехина   ,и аз съм шоколадохолик  Laughing
                                   При диета(ако положението стане нетърпимо Sick)
                                             си позволявам или мед,или малко натурален шоколад  Crazy
       
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия