Точкова диета - 6

  • 46 052
  • 438
# 195
       

            Grinning Дааа идва празник и ще има козуначени изкушения  Flutter

  Аз ту я спазвам,ту не..И аз заради празника се оправдавам  Blush
Имам за сваляне 5кг ,но нещо съм се отпуснала   hahaha ooooh!   Joy

Виж целия пост
# 196
Здравейте момичета имам няколко въпросчета и се надявам да ги получа от вас! !!!


Дали е възможно с тази диета да сваля 4 кг за един месец  Thinking Thinking Thinking Thinking  newsm78 newsm78
 При полужение че вече организма ми е събуден от зимния сън и вече съм отслабнала 2 кг ??

Моляви спошно ми трябва отговора!
Виж целия пост
# 197
the_o.c_girl, напълно е възможно, аз съм сваляла и повече на месец с тази диета, разбира се зависи колко са излишните килограми. Ако си слаба и 4-те килограма са само от суета тогава може и да не свалиш толкова.
Виж целия пост
# 198
Момичета извинявайте че се загубих.
Искам да подчертая че и през първия период може да се ядат зеленчуци но не тези които съдържат нешесте (картофи и подобни).
През първия етап не трябва да надвишаваме 20 точки които още веднъж подчертавам набавяме със зеленчуци  като краставици, домати, маруля и подобни.ф


Ето още веднъж инфо за първия етап.

Диетата се състои от 4 етапа

1 етап Трае 2 седмици и позволява да се приема не повече 20 точки на ден, като задължително трябва да се изключат тестените и захарните изделия, плодовете и такива зеленчуци като картофи, царевица, боб и подобни.
Всъщност ето позволените продукти за първия етап.

Може без ограничения
- всякакво месо, бекон, шунка, салам и даже кренвирши. (Не забравяйте да четете на опаковката колко точки съдържа продукта)
- дивеч
- риба и морски деликатеси
- яйца
- кашкавал и сирене всякакво
- зеленчуци несъдържащи нишесте
 - гъби
- всякъкъв вид подправки и сосове несъдържащи захар
- всякакъв вид мазнина, желателно растителна, но не е забранено и животинска
- чай, кафе без захар
- вода – желателно минерална
- напитки със заместител на захар с нулево съдържание на въглехидрати.
- алкохолни напитки без захар. Внимавайте с алкохола – възбужда апетита!

Какво може да се яде в ограничени количества:
- кълнове;
- всички видове зеле, аспержи, патладжани, спанак, зелен грах, авокадо, домати, лук, кълнове бамбук.
- млечни продукти без захар;
- не много сладки плодове: лимон, портокал, боровинка;
- фреш (без захар);
- компоти без захар.

От какво трябва да се откажете задължително:
- захар и всички храни и напитки съдържащи дори и един грам захар;
- хляб;
- каши;
- картофи;
- банани;
- много сладки плодове: ананас, круша, смокиня, грозде, стафиди;
- макарони и други тестени изделия;
- бира;
- ликьори.

Кремелската диета няма нищо общо с Дукан.
1 на диетата дукан не е възможно да ядеш никакви мазнини
2 Правят се переодични протали в един от които въобще зеленчуците са забранени.
Виж целия пост
# 199
Нямах предвид, че това е Дюкан! Отлично знам разликите, просто има прилики при фазите, през които се минава.
Виж целия пост
# 200
Здравейтеееее  Hug
Аз съм на тая диета от 1 месец и вече съм с 3-4 кила надолу...малко са ,но пък си правя до 40 т на ден.сега тия дни малко ще разпусна,защото мноого обичам козунак и няма как да пропусна,от яйца ми се  Sick .
Но мисля от понеделник да опитам да правя до 20т,да видим дали ще стане,ако не си продължавам по стария начин ,ще слабея бавно ,но славнооооо  Laughing
успех ,мили точициииии
Виж целия пост
# 201
Имам въпросче- шишчето на скара е 1 точка, това значи ли, че ако изядеш 5 шишчета без нищо друго ще трябва да ядеш и други неща, докато станат 40 точки?
Нещо не ми е ясно.Тези 40 точки задължително ли трябва да се направят за един ден? Иначе ми се вижда много добра  Peace
Виж целия пост
# 202
Имам въпросче- шишчето на скара е 1 точка, това значи ли, че ако изядеш 5 шишчета без нищо друго ще трябва да ядеш и други неща, докато станат 40 точки?
Нещо не ми е ясно.Тези 40 точки задължително ли трябва да се направят за един ден? Иначе ми се вижда много добра  Peace

Препоръчително е "другите неща" да са зеленчуци. И да останеш само с шишчетата няма проблем, не е задължително да се правят 40 точки, а е препоръчително. Аз рядко го спазвам.
Виж целия пост
# 203
Ок,  благодаря за отговора, стана ми ясно  Hug
Значи от днес съм с вас. До тук имам около 36 точки и едно кафе с 3 лъжички захар (колко точки прави това?!), докато си легна сигурно ще мина 50, но като за първи ден и то супер инцидентно започване на диета, мисля, че не е зле  Peace
Виж целия пост
# 204
Ама захарта е много точки, не бива да слагаш захар. Грубо казано 5 грама (едно пакетче) са 5 точки.
Аз пия кафето без захар, но ти щом слагаш 3 лъжици захар то е много сладко, опитай като за начало да слагаш по 1 лъжичка.
Виж целия пост
# 205
Захарта в Кремелската диета забранена точно по тази причина предлагах да не пиша в тази тема.
Пишете Кремелска-точкова а не спазвате.
Няма такъв филм, "първи ден" "инцидентно" не действа така.
Колко пъти съм чувала за някаква диета че не била действала ама как ще действа като всеки си прави вариации.
Знаете ли защо на Дукан момичетата отслабват, защото няма празници, няма "мъничко ще хапна" няма "хайде днес със 5 точки повече".
Ако влезете в темата на Дукан ще видите че момичетата пращат всички нови първо да научат книгата, това го правят всеки да може да прецени дали му е по силите да спазва строго.
Считам кремълската диета една от най здравословните и щадящи диети но това не означава че всеки може да интерпретира.
Единственото което си позволих да направя това да започна от 2 етап за да ми е по лесно със първия, като минах първо втория после първия и сега съм пак на втория и не мърдам от тук до като не сваля толкова колкото е необходимо.
Виж целия пост
# 206
                               



                                               winter ,
                правилно казваш-дитата си е диета и или я правиш,или не  Peace

 
     
Виж целия пост
# 207
Захарта в Кремелската диета забранена точно по тази причина предлагах да не пиша в тази тема.
Пишете Кремелска-точкова а не спазвате.
Няма такъв филм, "първи ден" "инцидентно" не действа така.
Колко пъти съм чувала за някаква диета че не била действала ама как ще действа като всеки си прави вариации.
Знаете ли защо на Дукан момичетата отслабват, защото няма празници, няма "мъничко ще хапна" няма "хайде днес със 5 точки повече".
Ако влезете в темата на Дукан ще видите че момичетата пращат всички нови първо да научат книгата, това го правят всеки да може да прецени дали му е по силите да спазва строго.
Считам кремълската диета една от най здравословните и щадящи диети но това не означава че всеки може да интерпретира.
Единственото което си позволих да направя това да започна от 2 етап за да ми е по лесно със първия, като минах първо втория после първия и сега съм пак на втория и не мърдам от тук до като не сваля толкова колкото е необходимо.


                               



                                               winter ,
                правилно казваш-дитата си е диета и или я правиш,или не  Peace

 
     

Еми добре де, използвах думичките "първи ден" и "инцидентно", защото след като се бях нахранила видях темата и самата диета.Не съм казала, че няма да я правя и не се опитвам да се оправдая-както казах вече днес чух за тази диета и реших, че щом имам 35 точки до обяд, без да се съобразявам с таблиците, нищо не ми пречи да се въздържа примерно до 50.Вие се нахвърлихте върху мене сякаш незнам какво съм направила.
Откъде да зна,че е забранена захарта.Ами айде прочетете ми мненията преди да се карате.
КАкто и да е.
Виж целия пост
# 208

          Hug p0sh_4e  Hug

Не съм имала впредвид теб  Peace
 И аз правя прегрешения и после се ядосвам...Например преди две седмици плодувах пет дни,имаше ефект  Peace
Дааа ,но не направих захранването  до край,бях на парти и  Blush ooooh!  ефекта замина за два-три дни Rolling Eyes

  Това исках да кажа-щом е написано да се спазва  Peace
Знам какъв е резултата при точно спазване -хем чудесен,хем се запазва  Flutter
Виж целия пост
# 209

Колко пъти съм чувала за някаква диета че не била действала ама как ще действа като всеки си прави вариации.
Знаете ли защо на Дукан момичетата отслабват, защото няма празници, няма "мъничко ще хапна" няма "хайде днес със 5 точки повече".
Ако влезете в темата на Дукан ще видите че момичетата пращат всички нови първо да научат книгата, това го правят всеки да може да прецени дали му е по силите да спазва строго.


Навсякъде само ни плюят, за първи път виждам в друга тема някой да ни похвали   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия