Точкова диета - 6

  • 46 052
  • 438
# 135
Здрасти, мацки! Simple Smile

Цопвам се при вас в края на моя ден първи от точковата диета.  Flutter Стартово тегло - 60,5 кг.; цел - (поне) 55 кг. Wink Успех на всички! Hug
Виж целия пост
# 136
Здравейте мацки Simple Smile Хайде,няма ли нови резултати от точкуването Sad споделяйте.  При мен нещата стоят така: Начало 9.03.  /  52,400кг   16.03./ 50.100кг 
Не знам дали е нормално,но на мен ми се вижда многооооооооооо бавно Cry  Хаиде чакам да споделяте за кураж Peace
Виж целия пост
# 137
 bye

Имам навик да се тегля сутрин на гладно, та днес след първия ден по диетата, вече съм -900 гр. Mr. Green Така се опулих, чак не можах да повярвам. Надявам се прогресът да се задържи.. Wink

Шери, аз поне от това което изчетох за тази диета, останах в впечатлението, че действа различно при различните хора, в смисъл - едни свалят по-бързо, други по-бавно. Освен това може би има значение ръста, пък и все си мисля, че всеки организъм и тяло си има предел някакъв, тоест тегло, което е нормално за дадената структура на тялото, и като се достигне вече по-бавно се сваля. Thinking А май и възрастта има значение.. 50 кг. бях на 20 години, сега съм на почти 30 и не мога да отслабна до 50, изглеждам нечовешки кльощава.. Сега идеалното ми тегло е 55-56 кг. Peace Шери, ти колко кг. искаш да станеш?  Wink
Виж целия пост
# 138
Виж целия пост
# 139
Здравей Мимченце ,аз съм на 32години и до преди 6 месеца тежах 45кг. Искам пак да си стана толкова,защото съм много дребна и  сегашните ми килограми са ми твърде много Cry Никога до сега не съм пазила диети,но ето,че сега ми се налага newsm45  Дано да успея и успех и на теб мила newsm10
Виж целия пост
# 140
опа и поздравления за резултата ти Mr. Green       newsm10
Виж целия пост
# 141
здравейте
Днес ми е пети ден от диетата и мисля ,че се справям мн добре  Party
Вчера имам само 19 точки,но се нахраних мн добре,не чувствах глад изобщо .
Не съм се теглила,но вчера си мерих талията и резултата е -3 см,а днес -4 см Simple Smile Супер съм доволна  Mr. Green
Пожелавам успех на всички!  Peace
Виж целия пост
# 142
Браво пантерка,това е супер резултат,  bouquet Аз съм свалила 2кг само от 9.03 до сега,но мисля,че тази диета влияе повече на обиколката,от колкото на килограмите Rolling Eyes Еми продължаваме,пък каквото сабя покаже Grinning Успех и много минуси newsm53
Виж целия пост
# 143
мерси ,Шери и на теб успех Simple Smile
Виж целия пост
# 144
Как сте момичета напредвате ли ? Аз днес сутринта си мерих талията -9 см от началото на диетата,днес ми е 9ти ден  Laughing
 Споделете и вие Simple Smile
Успех на всички
Виж целия пост
# 145
Как сте момичета напредвате ли ? Аз днес сутринта си мерих талията -9 см от началото на диетата,днес ми е 9ти ден  Laughing
 Споделете и вие Simple Smile
Успех на всички
Браво,пантерка ! Страхотен резултат !!!   bouquet
Виж целия пост
# 146
Ехо, има ли слабеещи? Simple Smile

Аз продължавам смело напред, за 6 дни съм свалила 2 кг. 300 гр. Blush Направо не мога да повярвам. Mr. Green Обиколките не ги меря, но видимо са намалели; тия дни се каня да си облека банския... Joy
Виж целия пост
# 147
здравейте точици:)

искам и аз да се присъединя към вас Simple Smile приемате ли ме? от днес и аз съм на точковата диетка Simple Smile имам килограми от бременността около 15 останали и силно се надявам да ги преборя, но имам следния проблем....

40-45 точки почти не успявам да направя... ям за закуска кашкавал със някакво саламче ... на обяд салата, после следобяд хапвам пак малко кашкавал или кис.мляко... за вечеря месо .... преди забременея я правих, но свалих 2-3 килца, защото бях 50 кила, много слаба и нямах за сваляне.... та мисълта ми е ако ям по по-малко от 40 точки това лошо ли е??? отразява ли се насвалянето .... трябва задължително ли да ям от 40 до 45 ???

успех на всички и много минусчета пожелавам Simple Smile аз ще следя и ще докладвам Simple Smile
Виж целия пост
# 148
                 bouquet   Здравейте момичета!  Hug

Пак съм тук

  Изкарах пет дни при плодчетата,днес ми е четвърти ден захранване  Grinning

Продължавам точковата диета,най-лесна ми е  Flutter
Виж целия пост
# 149
здравейте точици:)

искам и аз да се присъединя към вас Simple Smile приемате ли ме? от днес и аз съм на точковата диетка Simple Smile имам килограми от бременността около 15 останали и силно се надявам да ги преборя, но имам следния проблем....

40-45 точки почти не успявам да направя... ям за закуска кашкавал със някакво саламче ... на обяд салата, после следобяд хапвам пак малко кашкавал или кис.мляко... за вечеря месо .... преди забременея я правих, но свалих 2-3 килца, защото бях 50 кила, много слаба и нямах за сваляне.... та мисълта ми е ако ям по по-малко от 40 точки това лошо ли е??? отразява ли се насвалянето .... трябва задължително ли да ям от 40 до 45 ???

успех на всички и много минусчета пожелавам Simple Smile аз ще следя и ще докладвам Simple Smile

Здравей! Не се притеснявай за това, ще свалиш. Може да не е правилно, но и аз така правех и резултатите не закъсняваха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия