Любими стари, детски/недетски сериали

  • 105 552
  • 248
# 120
Яки знае да чете
Яки знае да брои
със затворени очи
па-па-па-па
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 121
А спомняте ли си „Пиф и Еркюл„?
http://vbox7.com/play:4e8805cb
Виж целия пост
# 122
Много харесвах "Трите мечета " и "Зайчето Питър", също и игралните "Фабиен от долината на Дрома", "Синовете и дъщерите на Якоб стъкларя", "Наследството на Елизавета"
Виж целия пост
# 123
 А спомняте ли си за Доктор Злобюл ? И за Зомбайо ?  Никъде не го намирам  Tired
Виж целия пост
# 124
Ум белият делфин-анимация,Синьо лято,Алф,това е което си спомням в момента.
Виж целия пост
# 125
И ние преоткрихме "Алф". Чуден хумор, непокътнато свеж, истинско удоволствие е! И за нас, и за децата. Grinning
Виж целия пост
# 126
Спомняте ли си "Болница на края на града"?
Виж целия пост
# 127
Предната седмица по канал 1 даваха Васко да Гама, а някой знае ли другите филмчета(Синьо лято, Арабела), за които се споменаваше по-напред в темата, кога ще ги дават? Днес гледам са давали По следите на капитан Грант, но тъкмо е свършил.

П.С. Грант е утре от 16.55 до 18.
Виж целия пост
# 128
"Уди кълвачът" и "Розовата пантера Пинко". Децата сега по тях се увлякоха, след "Алф". Гледаме през интернет, без торенти, от този сайт:
http://www.hulu.com/
Виж целия пост
# 129
Ум белият делфин-анимация,Синьо лято,Алф,това е което си спомням в момента.

Алф има ли го някъде със БГ субтитри?
Виж целия пост
# 130
Много харесвах "Трите мечета " и "Зайчето Питър", също и игралните "Фабиен от долината на Дрома", "Синовете и дъщерите на Якоб стъкларя", "Наследството на Елизавета"
Тъкмо щях да питам някои помни ли "Зайчето Питър " Много яко филмче беше някои ако  го намери моля да пише  Praynig Hug
Виж целия пост
# 131
Спомняте ли си "Болница на края на града"?

Този филм беше много интересен. Някой знае ли къде мога да го намерия да си го изтегля? В замунда не го намерих.
Виж целия пост
# 132
 Grinning
Виж целия пост
# 133
Спомняте ли си "Болница на края на града"?

Този филм беше много интересен. Някой знае ли къде мога да го намерия да си го изтегля? В замунда не го намерих.
http://vbox7.com/play:cade4643  - една серия мисля, че е.
Виж целия пост
# 134
Моят любим филм е "Синьо лято".Когато го пуснаха за първи път бях на годините на героите.Колко рев съм изревала  Cry, да знаете, на предпоследната 18-та серия , когато Ча(е)нкете умира, и онази песен "Algo se muere en el alma".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия