Шоколадово-бананов кекс – много пухкав и приказно ароматен!

  • 137 069
  • 775
# 660
ммммм....кекса е наистина страхотен,вече ми е любим.  bouquet Селма,аз точно сега пека пак но този път сложих и малко добавки,да видим дали ще се получи,увеличих бананите на 2 броя,добавих една есенция ром,1 чаша натрошени бадеми и парченца натурален шоколад,довечера като разрежа ще кажа как е станал
Виж целия пост
# 661
ммммм....кекса е наистина страхотен,вече ми е любим.  bouquet Селма,аз точно сега пека пак но този път сложих и малко добавки,да видим дали ще се получи,увеличих бананите на 2 броя,добавих една есенция ром,1 чаша натрошени бадеми и парченца натурален шоколад,довечера като разрежа ще кажа как е станал
за двата банан гаранция че всичко ще е ок...аз винаги слагам 2 Wink
Виж целия пост
# 662
ето го и резултата
http://rositoooooooooo.snimka.bg/children/gabka.315237.20825498
Виж целия пост
# 663
   Приказен!Браво!  smile3501
Виж целия пост
# 664
Момичета, а вкуса на банана доста ли се усеща?
Виж целия пост
# 665
 eat Майкооооо, това изглежда и звъчи толкова яко, жалко, че не съм по сладките неща (приготвянетоо де, иначе съм по яденето), но ще кажа на накой да ми направи.... Нямам търпение.
Виж целия пост
# 666
Да,усеща се вкуса на банана,а в комбинацията с шоколад е супер
Виж целия пост
# 667
Аз не го усещам
Виж целия пост
# 668
а може ли да ползвам течен шоколад  Thinking
Виж целия пост
# 669
Момичета, а вкуса на банана доста ли се усеща?
   Някои го усещат,други изобщо не се досещат,какво има вътре....  Simple Smile
Виж целия пост
# 670
Направо съм пристрастена към този кекс  Embarassed  Мисля, че килцата, които поддържам с тази вкусотия трябва да тежат на съвестта на Селма   Wink
Виж целия пост
# 671
Направо съм пристрастена към този кекс  Embarassed  Мисля, че килцата, които поддържам с тази вкусотия трябва да тежат на съвестта на Селма   Wink

Joy да,сега нека Селма да направи безплатен фитнес за всички, които сме й фенове Joy Wink
Виж целия пост
# 672
Във фурната е! Дано не остане суров, че нямам кръгла кекс-форма, та го сложих в правоъгълна кексова тавичка.  Crazy
Виж целия пост
# 673
Във фурната е! Дано не остане суров, че нямам кръгла кекс-форма, та го сложих в правоъгълна кексова тавичка.  Crazy
Споко! Все в правоъгълна го пека и става идеален.
Виж целия пост
# 674
ооо, аз пък днес го направих на тортичка отгоре с крема на Лео, е крема не ми се желира, но той и така е вкусен Wink Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия