Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са очакванията за предстоящата учебна година?
Какви са впечатленията на родителите от новото училище?
Какви са очакванията за математиката в новото училище?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са очакванията за предстоящата учебна година?
Форумът разкрива различни очаквания за предстоящата учебна година. Родителите се надяват на успех и добро настроение за новоприетите гимназисти. Има изразени опасения и вълнение относно адаптирането на децата към новите училища, но също така и положителни очаквания за създаване на нови приятелства и интересни академични предизвикателства.
-
Какви са впечатленията на родителите от новото училище?
-
Какви са очакванията за математиката в новото училище?
Форумът обсъжда различни очаквания за математиката в новото училище. Има коментари относно надеждата, че математиката ще стане по-интересна и предизвикателна за учениците, както и изразени опасения относно предмета. Родителите споделят своя опит и надежда, че децата им ще открият красотата на математиката в бъдеще.
-
Какви са очакванията за цветята за класната/класницата?
-
Какви са впечатленията от родителските срещи?
Ще съм нащрек, разбира се. 
), на мен ми е смешно.
Вчера написала две двойки, ей така - от раз. Набедила (неправомерно!!!) две девойки, че не внимават, задала им по един въпрос от новото произведение (което в момента преподавала и подобни въпроси въобще не била засягала до момента - гневи се Лора), не одобрила отговора на децата. И шат - двойки! 
! Надявам се, докато дойде нейния ред, да е проумяла "правилата на играта".



).
, защото си мисли, че ще го кара на спомени от час
! Значи се възползва от дадената й свобода по непочтен начин!
Е, яхнах метлата!
Като за начало - забраних Internet-a
(без събота и неделя засега!), засилих дисциплината, установих часове за учене (тия за почивка не се коментират, като съм се разбесняла)

Като не разбира принципите на теория, ще помогна с метлата!


Подкрепям! Не бива да чакаме двойките! По-добре по-отраншко
! Така и наказанията ще са по-малки и нещата ще влезнат по-бързо в релси!

? Всичко се случва, може някой ден пък учителката да не е на кеф и да си го изкара на децата. Има да доказват после, че нямат вина...