Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява общият протеин в кръвта и какви са нормалните стойности?
Какво представлява обменната карта и трябва ли да се попълва по време на консултации? Може ли липсата й да създаде проблеми по време на раждането?
Какво трябва да се направи с цветята в детската стая, които могат да събират прах?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява общият протеин в кръвта и какви са нормалните стойности?
-
Какво представлява обменната карта и трябва ли да се попълва по време на консултации? Може ли липсата й да създаде проблеми по време на раждането?
-
Какво трябва да се направи с цветята в детската стая, които могат да събират прах?
-
Какви са препоръките за избор на бебефон и какви са ценовите диапазони?
-
Какво е мнението за количка втора употреба?
. Надявам се да не стане много студено за да се налага да го нося.

Дано на вас не ви се налага
За бебето още не сме купували нищо, все се успокоявам, че има време, но като погледна календара май не е останало много
Докторката настоява, че бебо е малък и нещо не е наред.Според нея не се храни достатъчно.Иска да ме вкарва в болница за изследвания.Днес пуснах общ белтък и белтък в урината, че краката са ми страшно отекли.И ако се окаже, че имам болницата не ми мърда.То не, че е толкова страшно-щом е в името на детето.Но пак едни филми си вкарах в главата.За водата каза, че и един литър ми е много и да я огранича максимално
А дано при тебе нещата да се оправят, важното е да си спокойна - и за тебе и за беб така е най-добре 
