Кюретаж и забременяване след това

  • 72 639
  • 798
# 600
Здравейте Hug аз си отписах часа, беше ми много лошо днес, явно съм настинала.Така ми се искаше да ме види док., но нищо не е фатално.
ninkata80 пети ден, след кюретажа е нормално да има кървене и зацапване.На мен също ми се променяше цвета на кървенето.Дано доктора ти вдигне и да каже, той какво мисли Hug
Виж целия пост
# 601
ninkata80 , на мен поне ми казаха, че около 10 дни след процедурата е нормално да спира, пак да почва, да се променя силата на течението... Но при всички положения около седмица след кюретажа е добре да те види лекар на видеозон, за да прецени състоянието на лигавицата на матката. Стискам палци всичко да е наред!
ili_29, съжалявам, мила! Свестен лекар ти трябва, за да не се луташ и чудиш от къде да започнеш. От сърце ти желая бързо възстановяване - физическо и психическо, и после - напред!
Момичета, прегръщам ви всички!  Hug Дано някоя по-скоро да се похвали! Със сигурност този месец няма да съм аз, дано следващия... Praynig
Виж целия пост
# 602
ninkata80 не се притеснявай мила, съвсем нормално е да се променя течението. На мен ми тече 7 дни, първия и втория ден след манипулацията много леко и без почти никакви болки, след това 3-ти и 4-ти ден доста по-обилно, после само зацапване и то един ден го има, другия не. Няма страшно, важното е да си почиваш повече сега и след 1-2 седмици задължително на контролен преглед Hug
Baby Love® оздравявай бързо,мила, пий чайчета и си почивай Hug Hug
Виж целия пост
# 603
Момичета аз съм много притеснена...След аборта (декември месец) нормалния цикъл ме посети след 30 дни.Веднага след това започнах противозачатъчни по лекарско предписание.Пих ги 2 месеца,като през това време цикъла ми беше на 26 дни.Този месец спрях хапчета,ходих на лекар преди 15 дни,даде ми зелена светлина.В момента ми закъснява със 5 дни вече,теста е отрицателен (правих го преди 2 дни).Притеснявам се да нямам някакви кисти или друго,че не ми идва.Въпреки,че нали преди 15 дни ме гледаха и ме бъркаха и нямаше проблем...
Виж целия пост
# 604
И аз да се включа с депресия тук, да има за какво да ме бие baby love  Hug
Направо нещо ме е треснала ужасно, днес ревах в офиса, ужас, трябваше да се крия в тоалетната от колегите, изобщо не можах да се спра, много ми е гадно, явно е на приливи и отливи - ту се чувствам напълно добре, ту се отчайвам тотално  Tired
Нали знам, че ще ме разберете, милички, и да си ви споделя, току-виж ми олекнало...

Desperation, а дано все пак да е бременност въпреки - тест  Peace - нали чакаме някоя да повлече крак все пак и да ни тръгне на хубави новини темичката  Hug
Виж целия пост
# 605
Направо нещо ме е треснала ужасно, днес ревах в офиса, ужас, трябваше да се крия в тоалетната от колегите, изобщо не можах да се спра, много ми е гадно, явно е на приливи и отливи - ту се чувствам напълно добре, ту се отчайвам тотално  Tired
Нали знам, че ще ме разберете, милички, и да си ви споделя, току-виж ми олекнало...

edna ot nas,
мила какво да ти кажа,освен да се подкрепяме и оплакваме една на друга  Joy,друго не ни остава,защото сега и да ти кажа:
"Успокой се,мисли позитивно",няма да стане....нали виждам как е с мен.
Аз от няколко дни се чувствам малко по-добре и се опитвам да бъда по-усмихната.Ако искам да ставам майка, ще трябва да докажа,че съм готова за такава.така,че сега съм се захванала главно с дома ни, с външия ми вид, със здравето ми и обръщам доста повече на мъжа ми,който в последно време беше поел всички грижи за нашето семейство.
Предполагам,че се дължи на времето ,а и от друга страна тръпна в очакване за утрешния преглед.
Стискайте ми палци! И спокойно и ние ще видим пак 2-черти и този път всичко ще е наред и мечтите ни ще се сбъднат.
Прегръдки!
Виж целия пост
# 606
edna ot nas Hug
Че как няма да те разберем? Нормално е. На мен още ми се реве от какви ли не дреболии. Минаха 5 месеца от кюретажа, а понякога ми се струва, че вместо да се оправя, положението става по-лошо.
Но няма начин. Ще се справим. Всички. Веднъж да се "пробие"...  Praynig
Baby Love®, ако ще биеш, карай наред! Laughing Дано се оправиш бързичко и да донесеш добри новини от лекаря!
Desperation, като ти гледам ника, и на мен ми става едно такова безнадеждно... Може от противозачатъчните да е, дано не е нещо лошо, а и, както предполага една от нас, колко му е и да е другото... Като ходи на лекар преди 15 дни, гледа ли те на видеозон, видя ли се има ли спукан фоликул, т.е. имала ли си овулация?
Виж целия пост
# 607
edna ot nas   и аз съм така все още с настроенията така да се каже..... На мен днес ми е 51-ви ден след кюретажа и нааааай накрая ми дойде ,сега ще изчакам и се записвам за преглед че вече подивявам от мисли,как съм дали ще е всичко добре,общо взето изперквам от хилядите въпроси в главата си  Confused
Desperation стискам палци да си добре и дай Боже две черти да видим от Теб следствие закъснението Ти,силно се надявам с Теб !
Имам и един въпрос към всички тук, моят доктор е много добър професионалист... няма да го хваля,но някак си хем искам да ходя пак при него,хем имам чуството че не трябва да е той заради случилото се,свързвам го с всичко лошо ( кюретажа най вече ),как да разкарам тази мисъл ,аз му вярвам напълно,чуствам се сигурна,но имам усещането че като  отида на преглед при него (до сега след случилото се не съм ходила,изчаквах си М) всичко ще ми се върне обратно,болката от загубата и т.н. Дали ще го превъзмогна или да си търся друг лекар,какво ще ме посъветвате момичета? newsm78
Виж целия пост
# 608
kika_vn, иди сега на преглед при лекаря си, но, ако чувството продължава да е много силно и по-нататък, аз на твое място бих го сменила. Много е важно да си спокойна и да мислиш хубави неща. И в случая логиката няма нищо общо. Успех и скоро да се похвалиш!
Виж целия пост
# 609
Благодаря ви много, момичета, знам че всички сме на един хал и можем да се оплачем една на друга и да се разберем  Hug
Един ден една ще е по във форума, друг ден - друга, но все ще има кой да даде кураж на всички Simple Smile
Кика, аз съм си задавала абсолютно същите въпроси и имам същите чувства и засега съм си при моята лекарка, обаче се чудя какво да правя като (ако) забременея пак  Thinking
Бебка, супер, че си по-добре и че си се стегнала - трябва и аз така, обещавам, че ще намеря сили  Heart Eyes Стискам палци за прегледа
Baby love, и за твоя преглед стискам палци - ти за кога го отложи?
Виж целия пост
# 610
Я ми кажете вашите момчета как се справят и какво мислят след това което ви се случи.Моят мъж страда много и още не му е минало.Преди ден два говорих да подновявяме опитите и той не иска  Cry Не било сега подходящо времето,криза било,апартамент сме изплащали,аз не работя...щели сме да опитваме по-нататък,а защо не и направо след година  Shocked.Сърцето ми се е свило,сигурно знаете как се чувствам.
Виж целия пост
# 611
И аз да се включа с депресия тук, да има за какво да ме бие baby love  Hug
Направо нещо ме е треснала ужасно, днес ревах в офиса, ужас, трябваше да се крия в тоалетната от колегите, изобщо не можах да се спра, много ми е гадно, явно е на приливи и отливи - ту се чувствам напълно добре, ту се отчайвам тотално Tired
Нали знам, че ще ме разберете, милички, и да си ви споделя, току-виж ми олекнало...

Оооох, значи не само аз се чувствам така HugНа моменти имам чувството, че откачам #Crazy За пореден път благодаря на всички ви ,че ви има, поне като си поговоря с вас и успявам да се взема в ръце, било то и за малко Hug Hug Hug
kika_vn и аз изпитвах такива чувства към моя лекар и просто не можах да ги превъзмогна и го смених. От момента, в който ми съобщи диагнозата вече знаех, че никога няма да мога да се върна в този кабинет, пък бил той и на най-добрия лекар на планетата. Но ако му имаш доверие и го предпочиташ пред другите, стисни зъби и отиди при него. Сигурна съм, че само първия път ще ти е много трудно, след това ще претръпнеш Hug
Виж целия пост
# 612
Я ми кажете вашите момчета как се справят и какво мислят след това което ви се случи.Моят мъж страда много и още не му е минало.Преди ден два говорих да подновявяме опитите и той не иска  Cry Не било сега подходящо времето,криза било,апартамент сме изплащали,аз не работя...щели сме да опитваме по-нататък,а защо не и направо след година  Shocked.Сърцето ми се е свило,сигурно знаете как се чувствам.
Сигурна съм, че всички страдат. При това мъжете дори повече, защото, ако ние понасяме и физическата, и душевната болка, те я изпитват само на душевно равнище, но двойна - и за нас, и за тях.
Моят мъж се показва много силен, той е непоправим оптимист, голяма опора ми е, и вече говори така, сякаш всичко е наред. Ще взема да му повярвам.  Simple Smile Опитите ги подновихме веднага щом лекарят разреши, засега без успех, но се надявам скоро да се похвалим. Както и всички вие!
̶̶d̶̶e̶̶s̶̶p̶̶e̶̶r̶̶a̶̶t̶̶i̶̶o̶̶n̶̶ , обясни му как се чувстваш, колко е важно това за теб. Ще те разбере. Вероятно много се бои нещата да не се повторят.  Hug
Виж целия пост
# 613
Я ми кажете вашите момчета как се справят и какво мислят след това което ви се случи.Моят мъж страда много и още не му е минало.Преди ден два говорих да подновяваме опитите и той не иска Cry Не било сега подходящо времето,криза било,апартамент сме изплащали,аз не работя...щели сме да опитваме по-нататък,а защо не и направо след година Shocked.Сърцето ми се е свило,сигурно знаете как се чувствам.
Напълно те разбирам, мила, аз съм в същата ситуация-апартамент, криза, само дето и двамата в момента не работим ooooh! И на съпруга ми още не му е минало, но не смее да ми откаже милия, засега твърди че чакаме да минат3-те месеца, дето ги е казал доктора Thinking Ама ако само му намекна да изчакаме повече ще е "за" с двете ръце Tired И знаете ли, донякъде ги разбиран-това, че се водят "силния пол" не значи, че са от желязо, и те се предават на моменти. Сигурна съм , че можеш да му обясниш чувствата си и той да те разбере, пък ако ще и от 5-тия път Wink Пък опитай да го разбереш и ти- и него го е страх, и неговата загуба е същата. Говорете по-често и постепенно ще го преодолеете Hug Hug Hug Май и аз трябва да го направя това  Wink
Виж целия пост
# 614
Моят така говореше преди да забременея,но казва ,че много му е харесало чувството,че ще става татко и сега чака с мен ,но определено по-оптимистично настроен.
не знам какво да кажа...мъжете са много странни понякога и единственият начин според мен е с повече говорене по темата,макар че  newsm78 при мен преди не помогна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия