Страхотна диета за Страхотни тела - 17

  • 15 524
  • 307
# 165

Аз като съм на диета избягвам и гъбите и царевицата....ама всеки сам си решава  Hug


Защо?От любопитство  newsm78 трудносмислаеми храни са  newsm78
Виж целия пост
# 166
Аз много ги обичам.Лятото четох една статия в едно списание,коята беше за царевицата-има много въглехидрати и не давала нищо ценно на организма.Затова реших,че като съм на диета няма да ям-след това smile3508
А гъби не обичам много-много....затова Wink
Виж целия пост
# 167
Аха, ясно  Peace аз пък обожавам царевица  Rolling Eyes и определени ми действа разхлабващо  Crazy

Нямаме;)Лека вечер  Grinning
Виж целия пост
# 168
КалаHugлека вечер! Heart Eyes

Днес съм супер режимна - много съм доволна bowuu , а пък кантара дали е доволен ще видиме в петък Crazy
В 8,10,16ч по 1/2 кисело мляко, на обяд и вечеря - пил.пържолка с домати.

Stelxen, Shirley-Ann   Hugбраво за минусите  smile3501 smile3501- продължавайте все така! newsm10

....
Как мислите след това да направя два дни на плод и мляко ли?


Не, аз мисля да си караш по схемата. Peace


И аз така правя - просто си продължавам със следващия по план ден  Peace

А по въпроса с гъбите не съм на ясно/ рядко ям по принцип/ , а за царевицата знам, че е много калорична, но сестра ми прави диета от диетолог и имаше всеки ден на обяд царевица със зеленчуци, така че все пак е важно и как я комбинираш може би  newsm78

Памси, СтаМ, Стела, Меи лонг,  Junior_J , Анита, Арбанашка кокона Hug Hug Hug

Страхотна вечер на всички! lovekiss

Виж целия пост
# 169
Здравейте, Страхотни!  Hug
Толкова е хубаво човек да има интернет... понятие си нямате! През деня си имам работа и не ми липсва, но сега като виждам колко сте изписали и ми е мъчно, че чак сега се включвам!
Обаче пък много се радвам на минусчетата - Stelxen, това е страхотен стимул!  Hug  newsm51Много се радвам! Кокона, честито минусче и на теб!   bouquet Shirley-Ann, поздравления!   bouquet Супер резултат!
Да не пропусна някого в суматохата... май успях всичко да прочета.
Лиде, правилно ли разбрах, че си на 8-седмичната?   bouquet
Junior_J  Hug питаш за сьомгата... Не питай! Фантастична беше!   chef
Анита  Hug и аз хич не пиша заради интернета. Мечтая си за времето, когато пак ще мога да хвърлям по някой поглед и през деня. Стискам палци утре да имаш минусче!  bouquet
Kaлa, благодаря ти за окуражителните думи!   bouquet Искам да ви кажа, че днес положението беше същото: сутринта изпих голямата кофа с кафе вкъщи, малко кашкавал беше закуската и после - чак в 13 ч. пилешка пържола и няколко парчета домат и краставица. После нищо до вечерта - като се върнах - телефони, куче, дете, родители, кое по-напред... и в 21 хапнах малко салата и алко парче пилешко. Ми...  newsm78 аз ако карам така... направо... ще отслабна!!!  Joy
pamsi, StaM Hug
Лека нощ на всички и да сънувате Страхотни сънища!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 170
Лиде, правилно ли разбрах, че си на 8-седмичната?   bouquet

HugПравилно си разбрала - започнах я вчера  Grinning
Като чета какъв ти е дневния режим - със сигурност ще отслабнеш с тази напрегната програма и с това малко хапване.  Peace Дано бързо се адаптираш към новата си дневна програма  Hug
Виж целия пост
# 171

Добро утро!  Hug
Я да предложа едно кафенце, а и да пийна, че това май ще е последното за деня! Е не бях виждала такъв офис, в който да не се пие, да не се яде, и да няма място 1 ябълка да се изяде. Може би след време, като си дойде всичко на мястото и офисът като се подреди, защото и той е нов...
Ама вече ще правя друго - след като хапна нещо на обяд - ще сядам в някое кафе и ще жмуцвам по едно обедно ободряващо кафенце. Grinning
Лиде Hug много се радвам за новия ти режим! Да ти е успешен и да се чувстваш добре!   bouquet
Права си за отслабването, утре трябва да ми е плодов ден и след него ще има със сигурност местене на линийката  newsm44 Е то си е време вече! Но нали имах едно разклащане от смяната на режимите и докато върна натрупаните "лихви" - ето че си минаха сигурно 2 седмици!
Днес съм на омлет и ще видя зор да си намеря точно това... ама ще разуча близките заведения  Sunglasses
На всички един страхотен ден! Бъдете режимни!  Hug Мислено съм с вас!  bouquet

Виж целия пост
# 172
Добро утро страхотни Hug
 Drunvala  благодаря за кафето  bouquet 100% ще отслабнеш Peace
И аз да се похваля....още 1кг отиде в историята newsm44
Лек и отслабващ ден на всички Heart Eyes
Виж целия пост
# 173
Друнвала, Hug мерси за кафето!  bouquet И приятен ден  Heart Eyes

Памси, Hug браво, smile3501 newsm44 хайде и другите килца да си ходят вече!  newsm10

Страхотен ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 174
Добро утро,
аз днес няма да пиша много...
За вчера вечерта хапнах пилешкото филе със салата снежанка
Днес си мисля, тъй като пак ще ям салата вечерта..
През деня да хапна пак салата снежанка - тя си е мляко с краставица - изглежда ми протеин със зеленчук...
Мисля също да пропусна плодовете...или пък не - зависи дали съм гладна...


Привет и прекрасен ден на всички - ще гледам да се включвам като мога  Hug
Виж целия пост
# 175
Добро утро и от мен!
Благодаря ви момичета, много сте мили! Хубаво е при вас, аз съм силна само когато имам подкрепа.  newsm51
Drunvala, и ти ни липсваш през деня!   love001 Днес и аз съм на омлети.
anita29, хайде дано вече и при теб да даде резултат режима.  newsm10
Момичета, аз като ви чета и установявам, че не съм изобщо стриктна.  newsm78 Спазвам часовете (е понякога пропускам междинните хранения, но какво да се прави, човек като е на работа не винаги може да ги спази) и храните, но си позволявам салатка, с олио и оцет и сол. Все пак имам резултат де. То и без това на мен калориите са ми малко. Сметнах, че са ми нужни около 2000 на ден, а с режима ми се събират 900-1000. Това е драстично намаление май. Ама нищо де, важното е, че има резултат.
Хайде на всички страхотни:  lovekiss и лек ден от мен!
Виж целия пост
# 176
Добро утро,милички Hug
Тъкмо си изядох закуската - кисело мляко с една ябълка.Днес целия ден съм на това.  chef
Аз реших да се тегля само в понеделник,а не всеки ден. PeaceТака,че резултати ще пиша в понеделник.

На всички лек и режимен ден. Hug Hug
Виж целия пост
# 177
anita29 Hug
Аз не мога така-първата ми работа като стана сутрин е да се кача на кантара Mr. Green....пусто любопитство Wink
Виж целия пост
# 178
  love001 Днес и аз съм на омлети.
 

Днес май е омлетен ден, защото и аз ще ям омлети на обяд и вечеря  Joy Joy Joy

Stelxen   Hug и аз си правя салати понякога с няколко зеленчука, малко зехтин или олио и сол, а понякога и със сирене отгоре. И не го приемама за нарушение - все пак аз с тези много кг за сваляне много дълго ще бъда на режим - поне да си го направя по-вкусен  Mr. Green
Наистина стриктността гарантира по-добри резултата, но аз съм доволна и на тези , които постигам без абсолютна стриктност. Това си е мое мнение и не си го пробутвам за идея, а просто обяснявам защо не смятам салата от рода на шопската за нарушение  Grinning

anita29 Hug
Аз не мога така-първата ми работа като стана сутрин е да се кача на кантара Mr. Green....пусто любопитство Wink


То и аз така правя, че и по няколко пъти на ден , но тези дни съм го скрила кантара и се чуствам по-добре поне психически  Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 179
Здравейте, Страхотни! Hug

Junior_J , снежанка/ мляко  + зеленчук/ с пилешко....не става. Само казвам. Wink Peace

.....
Аз като съм на диета избягвам и гъбите и царевицата....ама всеки сам си решава  Hug


Аз също.

Drunvala, мисля че ти е малко хапването.Все пак не бива да се затормозява организма. Мерси за кафенцето. Hug

pamsi , бравоооо!

Stelxen , не е прегрешение овкусяването.Никъде не пише ,че трябва да се лишаваме от зехтин , оцет , сол.Само количеството трябва да е по-малко. Peace Така ,че няма страшно. Wink

Лиде, кала, анита, Shirley-Ann и всички Страхотни   bouquet

Аз днес съм само на белтъчини.
Ще пиша пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия