Страхотна диета за Страхотни тела - 17

  • 15 524
  • 307
# 180
Благодаря ви момичета! Успокоихте ме!
anita29, Drunvala, StaM, lideto70, pamsi, Junior J, Кала  newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 181
Защо да не става?...млякото си е белтъчна храна Simple Smile
Белтъчни храни – месо, мляко, млечни продукти, яйца, риба..Това, че се ядат въпросните белтъчни и през дните с плодове...
Освен това...каква е разликата между сирене/ кашкавал и мляко...освен повечето мазнини?

Моля ви само не ме разбирайте , че посря- само да ги изясним нещата Simple Smile
Виж целия пост
# 182
Junior_J  може би трябва да е само един вид белтъчна храна-или само месо,или само мляко,или само сирене.....със зеленчук
Поне аз така го разбирам и така правя
Виж целия пост
# 183
Еми, както и да е...както каза Stelxen и аз установявам , че направо не съм била на диета до сега Simple Smile
Продължавам да си я спазвам както ми е вкусна...
И ще започна да разучавам разделното хранене - току-виж в нещо да успея да съм стриктна- много ме сдухва това честно казано  Confused
Благодаря ви, все пак  Hug
Виж целия пост
# 184
Junior_J , не се ядосвай. Grinning Peace Приеми го ,че досега само си разучавала нещата. Нали затова си пишем тук и споделяме менютата си, за да се поправяме и заедно да се преборим с излишните кг... Flutter  bouquet

За деня се храниш само с един вид зеленчук ,плод или белтъчини/въглехидрати - съответното за деня.
Например : Закуска -
8,00 грозде + чай
10,00 грозде + чай
12,00- сирене + домати
16,00- грозде + чай
19,30 - сирене + домати

или
8,00 ябълка кисело мляко
и така до края на деня.

или
8,00 - ябълка + чай
10,00- ,,,,,
12,00 - картофи + краставици
16,00 - ябълка чай
19,30 - картофи + краставици
Това е , нищо сложно. Просто като сме на режим , не трябва да се ядосваме....  bouquet
Виж целия пост
# 185
Здравейте, Страхотни!
Хайде време е за обяд! Както се установи днес сме масово на омлет и затова ще си позволя да сложа масата. Wink


А за десерт:

Хубав следобед на всички! bouquet
Виж целия пост
# 186
Днес на обяд съм на салата снежанка с настъргано яйце и настърган кашкавал. Много вкусно нещо... Flutter
Дънките ми станаха широки на ханша, ама аз както бързо свалям, така и бързо качвам.
Виж целия пост
# 187
Stelxen   благодаря за вкусния обяд Hug
ПП аз днес съм на пилешки пържолки Wink
Виж целия пост
# 188
Хапнах си омлетчето Laughing

Stelxen   Hug мерси за обяда   bouquet

Моят десерт в момента е чаша изстинал зелен чай.
Днес не си купих кисело мляко за закуска - та карах на чайове, а всъщност този "десерт" ми е втория чай за деня / или да бъдем точни закуската за 10/ Mr. Green

Junior_J   Hug не се ядосвай - с нов режим в началото е нормално да правиш грешки,  и те все пак не са толкова страшни. Peace СтаМ ти е обяснила много точно. Може би няма проблем белтъчната храна за деня да ти е кисело мляко вместо сирене или яйца или месо и т.н, но при толкова дни на мляко и плод ми се струва, че на белтъчен ден е по-добре да си хапнеш нещо по-засищащо  Peace
Виж целия пост
# 189
Благодаря още веднъж!
След днешния ден, в който няма как да съм стриктна защото ще ходим на вечеря специална от офиса, ще гледам да опростявам нещата и да са както трябва...
И няма да се ядосвам...днес и за друго се ядосвам и за това такава сприхава съм и към диетата Simple Smile
Просто много исках да използвам момент, в който по рядко ям на вън за да може да не се изкушавам да си поръчвам въпросните салати Simple Smile

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Много сте мили, благодаря!
Виж целия пост
# 190
Здравейте отново,
Аз пропуснах закуската в 10ч.,защото бяхме навън с Алекс,но мисля че не толкова фатално.На обяд изядох 1 кисело мляко и 1 ябълка.И сега е време за следобедното кафенце  и чайче. Peace

     
Виж целия пост
# 191
 anita29  Hug благодаря
Аз също пропускам някои хранения,но не мисля,че е толкова лошо Wink
Виж целия пост
# 192
Ей ме и мен  Crazy

БРАВО МОМИЧЕТА   bouquet   bouquet   bouquet

Днес малък минус,но все пак го има  Grinning А и аз съм на периоди със свалянето...сега някак трудно ми върви,но най-ниско съм стигала до 73.5,но за един ден  Rolling Eyes и послее отпуска и край...сега ми е по-трудно и сещайте се,че ме е яд,че не с удържах,но то пък на отпуската и то в планината имах по-голям апетит  Blush

И аз пропускам хранения и часовете са ми различни,но са наистина 'моите' часове за хранене  Whistling

..............
Виж целия пост
# 193
Кала не се ядосвай-пак ще свалиш...
И аз като сме на почивка или пътуваме така се отпускам,че нямам граници в яденето Mr. Green
Айде сега по едно стимулче от мен  
Виж целия пост
# 194
Ето ме - режимна цял ден  Flutter
До обяд чай, на обяд омлет , домати и чай, следобяд - кисело мляко и вечерята ще е омлет и домати  Peace

Кала, Hug и аз го забивам от 75 надоло на всеки кг Twisted Evil - с бавни крачко - една напред две назад  smile3516, но никакво отказване - нали за това сме Страхотна дружина - ще го махнем тези гадни сланинки заедно newsm10

Памси, Hug мерси за стимулчетата   bouquet

Анита, Hug взимам си чайче, мерси   bouquet

СтаМ, Джуниър, Друнвала, Кокона, Стела, Стелхен, Шърли, Меи лонг Hug Hug Hug

Страхотна вечер на всички! smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия