Перник-11

  • 17 919
  • 234
# 60
Виждам, че ходещите в Мошинската детска градина са сформирали сериозна агитка Laughing И мойта щерка там ходи, както съм казвала и друг път, но е в градината вече, не в яслата.

Иначе и аз живея в първи блок Laughing Боряна, най-вероятно родителите ти ги познавам, защото съм в същия вход, но понеже сме отскоро в него, с теб едва ли сме се засичали Simple Smile
А ,е на кои етаж си?Снахичка ли си там?аз съм на 2 етаж от дясно
Виж целия пост
# 61
Аааааааааааааа супер  . Оставяме дребосъците на детска и мамите отиваме на кафенце. Fairy , petqB ходите ли на работа ? Аз още не ходя .  Леле този първи блок е събрал половината форумки .
Виж целия пост
# 62
 Супер е това ,че хлапетата ще бъдат заедно.Ние най-вероятно в сряда сме на линия и ще  изчакам да се видим.Аз от 8.10 тръгвам на работа и сега ще се наслаждавам на последните свободни дни ,че после няма.
Виж целия пост
# 63
Здравейте и от мен!Позагубих се малко,но ето ме пак.Ходя на работа и се надявам на бъдещето да ми донесе отново радост.Но не му мисля,когато дойде ,тогава.
Виж целия пост
# 64
Билка Hug, усмихни се и гледай напред Hug
Виж целия пост
# 65
Билка Hug, усмихни се и гледай напред Hug

Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 66
Билка , много гушки от нас. Hug Всичко ще се нареди , сега се успокой и ангажирай времето си с любими хора и стоене  на хубави места.

 
Виж целия пост
# 67
Peace Hug
Виж целия пост
# 68
Билка  целувки и от мен . Пожелавам ти само хубави неща да ти се случват !!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 69
Билка  целувки и от мен . Пожелавам ти само хубави неща да ти се случват !!!!!!!!!!

 Hug Peace
Виж целия пост
# 70
Fairy , petqB ходите ли на работа ? Аз още не ходя .  Леле този първи блок е събрал половината форумки .

Вече не, излязох отпуск по майчинство в очакване на бебок №2 Simple Smile

Боряна, не съм снаха в първи блок, просто там си купихме апартамент преди няколко години, много ни хареса блока Simple Smile). Аз съм на петия етаж вдясно Simple Smile

Билка, пожелавам ти едно прекрасно и слънчево бъдеще Hug
Виж целия пост
# 71
Билка, пожелавам ти едно прекрасно и слънчево бъдеще Hug
А сега една голяма почерпка от големият вече мъж,днес ставаме на три месеца.


Виж целия пост
# 72
Да ти е жив и здрав Калин.
Виж целия пост
# 73
Билка  целувки и от мен . Пожелавам ти само хубави неща да ти се случват !!!!!!!!!!

 newsm51

ir85 , да е жив и здрав Калин, и много да ви радва! Laughing
Виж целия пост
# 74
 Hug Билка, радвам се, че те "виждам". Желая ти много късмет и сбъднати мечти. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия