Перник-11

  • 17 921
  • 234
# 75
Да е жив и здрав Калин!

Пък ние сме болни  Sad и тримата. Но Калоян ме притеснява най-много. Събота и неделя според мен беше по-зле, отколкото днес, но педи ни изписа антибиотик. Не смятам да го давам засега. Утре ще ходим на друг лекар, но чак следобяд. Дано не се влоши детенце!  Praynig

Боби, ти беше водила Вики на хомеопат, би ли дала координатите му? На лични ако искаш, да не товарим темата.
Виж целия пост
# 76
                    newsm32    newsm32  newsm32 newsm32  newsm32  newsm32                                                                                         Весело и безгрижно детство на малкият Калин . Много да те слушкат мама и тате !!!!                                                                          Явно има някъкав грип защото всички познати са болни. То и аз и малчо бяхме 2 дни хремави и с кашлица,но сега сме вече добре. Бързо оздравяване на Калоян.                                                                                                                                                                            БебоK N:2   preggo аахаа  браво . Да ви призная и аз вече сериозно се замислям за второ . newsm47                                                     
Виж целия пост
# 77
Благодаря Ви за приятното посрещане!
 Heart Eyes   Hug
Виж целия пост
# 78
БебоK N:2   preggo аахаа  браво . Да ви призная и аз вече сериозно се замислям за второ . newsm47                                                     

И аз, но първо ще се върна да поработя малко  Wink Вече се чувствам безкрайно затъпяла  Embarassed
Виж целия пост
# 79
ir85, да ти е жив и здрав малкия мъж   bouquet.Fairy , честито и леко раждане ти пожелавам
Виж целия пост
# 80
БебоK N:2   preggo аахаа  браво . Да ви призная и аз вече сериозно се замислям за второ . newsm47                                                     

И аз, но първо ще се върна да поработя малко  Wink Вече се чувствам безкрайно затъпяла  Embarassed
Мислех, че само аз се чувствам затъпяла, но май при повечето майки е така Grinning
Виж целия пост
# 81
леле да ви кажа и аз се чувствам позатъпяла. Като излизам с майки  си говорим за децата си -кой какво яде,кога спи и такива неща, и ми е адски готино ,защото имаме обща тема,а като излизаме с нашата компания които нямат деца какво да ви разказвам не мога да обеля и дума. Всеки разказва какво са правили в работата си , кой са виждали ,па одумат някоя колежка и обсъждат различни теми.,в които аз не мога да се включа и ми е супер тъпо. До такава степен съм запростела,че не мога да говоря на тема различна от тази за отглеждане на детето.  newsm78
Виж целия пост
# 82
 Привет ,

Нанси , Мики още не е напълно здрав и тази седмица ще пропусне яслата.Надявам се другата седмица всичко да е ОК и да се видим на яслена територия.

 По въпроса за затъпяването , при мен освен него имам чувство ,че съм и изтрещяла от всякъде. Grinning Laughing Mr. Green
 От другата седмица на работа ще ми се види доста трудничко, но поне ще бъда сред хора и ще се чувствам по-добре.А и за Мики по-добре да разнообрази малко.Майка ми и баща ми ще дойдат да стоят една седмица при нас и със сигурност на дребосъка ще му е много хубаво.
 
 Хайде оставям ви.Приятен ден и много усмивки.
Виж целия пост
# 83
Ехоооооо къде сте момичета?
Виж целия пост
# 84
 Тук , тук сме. Laughing
Виж целия пост
# 85
Момичета, честит първи сняг!  Grinning
Виж целия пост
# 86
 Благодаря  Sick Нека да е лято , само да е лято  Sunglasses
Виж целия пост
# 87
Чести и от мен! Такава беше гледката тази сутрин



Направо бях  Shocked Shocked Shocked Вчера бях навън по къс ръкав, а днес...
Виж целия пост
# 88
Ааааааа Shocked, наистина ли?
Завиждам ви, в София не е валяло сняг, но пък с дъжд и вятър ни размаза.
Ах как се радвам на първия сняг Crazy
Виж целия пост
# 89
 Mr. GreenДа ни е честит  Sick ето ви гледка и от моя прозорец на спалната.
: Joy Joy Joy Joy Joy не можах да повярвам на  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия