Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви здравословни навици се обсъждат във форума?
Какви са някои от проблемите, обсъждани във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви здравословни навици се обсъждат във форума?
-
Какви са някои от проблемите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с изследванията и прегледите, обсъждани във форума?
-
Как да се справя с липсата на болнични?
желая ти лека и безпроблемна бременост и един успешен финал с



. Желая ти дълъг и щастлив семеен живот.
И то не се ли пуска само при мами, които са с резус фактор (-)
)! пожелавам един безоблачен семеен живот, преизпълнен с хиляди приятни изненади!
и да ти кажа за това как да наричаш новите ти "мама и татко"...амииии, за мен е непонятно да им казвам така. наричам ги по име. но то си зависи от отношенията ви. моите свекъри са си особени, не ме предразполагат достатъчно, пък и съм си много близка с моите си родители и смятам, че си имам "мама и татко" и няма нужда да превръщам някой друг в такива. и така... има, обаче, снахи, които много си обичат свекърите и си ги наричат "майко", "татко"...
Сложих си на първата страница вече
Като ни пусна да чуем сърчицето и направо щях да се разплача. Таткото пак дойде с мен (май му хареса) и много се развълнува. Обаче голяма дивачка нашата принцеса, лекарката едва смогваше да я следи с ехографа. Размятваше ръце, рита, въртя се, вдигаше си крачетата чак до главата
това ми е новина от тази сутрин на която много се радвам