КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 42

  • 25 167
  • 572
# 300
П.П. Ти не беше ли дъщерята на Хули?  Grinning
Е да де Grinning,нали затова тя е дадена за връзка и адрес за складиране Hug
Виж целия пост
# 301
Аз пиша тук за 1ви път ,но познавам Вики и мама и Хули ,много добре!
Чудя ви се ,как ви дойде наум ,че някоя от тях може да злоуподреби със средствата ,които ще дарите! newsm78
При условие ,че почти няма човек от тази тема ,който да не познава Хули Crossing Arms
Аз също нямам игачки ,защото децата са ми големи,а си имам й мъничко внуче!
И преди още да ви прочета си бях решила да изпратя или дам парички да се закупят точните и необходими играчки! Peace
Виж целия пост
# 302
Уважаема госпожо Арде и ние сме запознати с Хули и дъщеря и  и Вики. Не вярвам някоя от нас да си е помислила ,че те ще злоупотребяват с нещастието на децата и парите. Вие пък не познавате нас и на мен това грубо нахълтване в темичката ни ми идва в повече. Аз не обичам показната благотворителност и каквото направя ще го направя без да го афиширам...
 Не ни вкарвайте във вашите филми моля.
Виж целия пост
# 303
Шпунц,благодаря ти   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Че започнах вече да се чувствам неудобно заради това,че споделих....


Vanq-АРДЕ ,не знаете с какво съм се сблъсквала,така,че не приемам обиди.Приех доста лично тази нападка....
И ако прочетохте какво съм отговорила на Вики, мисля,че нямаше да напишете тези обидни думи....


Виж целия пост
# 304
ЕТО МЕ И МЕНЕ ...Нямам днес време и да ви чета даже  ooooh!
Виждам че пак са се появили хора които да плюят тук без да са чели за какво става въпрос newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Vanq-АРДЕ  тебе кой те упълномощи да си даваш мнението в НАШАТА тема  newsm78 пък и на всичкото отгоре и да обвиняваш хора които въобще не познаваш Naughty
Човек преди да пише някъде първо прочита задните постинги и тогава може да се изказва ..като не разбираш не нахълтвайте  така като глутница псета.
На никой не сме длъжни да даваме обяснения за какво става въпрос защото тъй и тъй няма да ни разберат от болните си амбиции да афишират и да тУрГаТ  заповеди навсякъде и да се изкарват колко са дейни и добри ,а видиш ли вие сте измет .....
АААААААА не и тука .Показвайте амбициите си другаде  ..
Събрала съм два чувала играчки но вече наистина се замислям дали да ги пратя .. newsm78
Мисля си че вместо да сте благодарни че дискутираме по темата и се чудим как да помогнем  вие ни обвинявате че сме скръндзи и незаинтересовани ...ЕМИ ВИЕ НАЛИ НЕ СТЕ ...ОСТАВЕТЕ НИ НА МИРА ...

Виж целия пост
# 305
Здравейте момичета!
Прибрах се вече, приключвам с пътуванията засега.
Посрещнах си момчето - след кратки премеждия,
дълги престои по летищата - най-после си дойде благополучно.
Много съм щастлива!
Оставих го в София, че е на лекции, но утре ще си дойде.

Сега ще се върна назад да ви прочета.
Тук времето е ужасно - сякаш зимата е дошла...
Виж целия пост
# 306
Доби, добре дошла! Как ти се стори студената, задръстена  София? Все си мислех, че ще се обадиш, нали съм наблизо и скучая по цял ден.
Виж целия пост
# 307
еее Доби радвам се че вече сте заедно и сега си го поглези както си мама знае.. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 308
Съжалявам, че нахълтах така в темата Ви.
Поемам вината изцяло върху себе си.
Отвреме- навреме се опитвах да обърна вниманието ви и върху други теми,
мислейки че човек не би могъл да прочете всичко в този тъй голям форум.
Отново казвам, че съжалявам и се извинявам.
Прочетох и не виждам нападки и обвинения, нито класификации.
Но въпреки това приемам упрека.
Този ми пост е последния тук, ненапразно отдавна не пиша.
Виж целия пост
# 309
еее Доби радвам се че вече сте заедно и сега си го поглези както си мама знае.. Hug Hug Hug
Днес ще заредя хладилника и като си дойде - ще е готвене по желание -
това което му е липсвало.

Доби, добре дошла! Как ти се стори студената, задръстена  София? Все си мислех, че ще се обадиш, нали съм наблизо и скучая по цял ден.
Щеше да е хубаво да се срещнем, но пък "трябваше" да обиколим всички МОЛ-ове
с дъщеря ми, преди да отидем на летището. А после...просто не остана време...
Виж целия пост
# 310
Добче,Добре си си дошла Hug Hug Hug Hug Hug



ЗИЧЕЕЕЕ.... Hug Hug Hug Hug Hug
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 311
 newsm78Къде го чукаш,къде се пука. Жалко.
Доби щастливо майче си ти,поглези си синчето .
 Мен ме съмнява ,че тази вечер ще го глези някоя мацка. Какви лекции,какви пет лева? Wink
Виж целия пост
# 312
Доби, поздравления! Радвам се, че си посрещна момчето живо и здраво!
Не съм в течение на нещата и проблемите отпреди да се включа в тази тема, но мисля, че сега хвърчат искри и то защото има като, че ли недоразбрани неща. Или някой пали от нищо!
Мисля, че намеренията ни бяха да помогнем наистина с играчки за децата, като съберем пари и купим такива, защото нямаме стари.И от това, че принципно се споделиха мнения за злоупотреби със дарения, не значи , че се визира конкретен човек. Мисля , че става недоразумение. Жалко!
Виж целия пост
# 313
                     Айдееее,пак утече... Mr. Green И на мен ми идва в повече. Sick
                     Госпожо Арде, АЗ НЕ ПОЗНАВАМ Хули ! Колкото и да ви е чудно , но не съм с най-добрите впечатления от командирския тон и не обичам като Шпунц да афиширам това ,което правя. Винаги съм подписвала всички петиции , но това не значи,че ще правя отчет.Никой не се е съмнявал в добрите намерения,но след заплахата , че " този пост ми е последния тук,ненапразно отдавна не пиша" просто не виждам какво можем да си кажем още.Лично аз не обичам да контактувам с хора,които смятат ,че тяхното мнение и действия са единствено правилни.Сори, но не измествайте добрия тон в темата.Съжалявам, но либето работеше в полицията и присвояванията на дарени вещи и пари не са единични случаи,така,че всеки има право да се съмнява.Това не значи,че няма да помогне.
Виж целия пост
# 314
Мен ме съмнява ,че тази вечер ще го глези някоя мацка. Какви лекции,какви пет лева? Wink[/color]
Хахахаха, това едно на ръка, но държи и на лекциите.
Но пък и повод трябва де Joy Joy Joy

Мастерче  Hug Hug Hug
Еййй, за два дни и много ми залипсвахте  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз също подкрепям идеята за събиране на парички
и да се закупят играчки.
У дома няма останали играчки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия