....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 12

  • 90 934
  • 620
# 15
Здравейте и от мен в тази хубава темичка!Аз си имам дракон на ръката от преди 8-9 години,ей го на/много кофти снимка,иначе е по-хубав/:
http://vladislav2006.multiply.com/photos/album/26/26#1
Отдавна си мисля за още-на кръста и гърба-ще видим кога ще имам възможност да си направя..
....
Копи- пейст в галерийката Hug
...чакаме фото и на следващото тату Peace Hug

Копи- пейст и тебе Hug
Страхотно ти е Peace Crazy
...от кога ти е? Изглежда прясно.... Thinking Crazy
Виж целия пост
# 16
П.С.Яд ме е,че не видях дракончето на Бени! #Cussing out
#Cussing out
Има за кво да се нервите Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Стискайте палци да е в настроение да я пусне пак Praynig Whistling


п.п...а аз й издадох и ВИП карта ooooh! Crossing Arms
Виж целия пост
# 17
Запис
Виж целия пост
# 18
П.С.Яд ме е,че не видях дракончето на Бени! #Cussing out
#Cussing out
Има за кво да се нервите Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Стискайте палци да е в настроение да я пусне пак Praynig Whistling


п.п...а аз й издадох и ВИП карта ooooh! Crossing Arms
Русано пиле шарено   bouquet, обещавам да постна снимка специално за галерията ти! Нека само малко ми заздравее татуса и да си обуя поне някакви гащи щото по гол гъз из форума се чуствам некомфортно  Joy Снимката ще бъде с VIP картата обещавам  Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 19
Бени, искам да ти кажа,че татуто е "убиец" и дупето също Crazy Hug
Виж целия пост
# 20
Бени, искам да ти кажа,че татуто е "убиец" и дупето също Crazy Hug
мерсиииии Flutter   bouquet
Дали да не се снимам в цял ръст надупена  Joy Joy Joy

Оставям ви мацки, следващото ми включване ще бъде със снимков материал  Wink  bouquet
Виж целия пост
# 21
айде добър ви ден! Laughing
Виж целия пост
# 22
Здравейте и от мен в тази хубава темичка!Аз си имам дракон на ръката от преди 8-9 години,ей го на/много кофти снимка,иначе е по-хубав/:
http://vladislav2006.multiply.com/photos/album/26/26#1
Отдавна си мисля за още-на кръста и гърба-ще видим кога ще имам възможност да си направя..
....
Копи- пейст в галерийката Hug
...чакаме фото и на следващото тату Peace Hug

Копи- пейст и тебе Hug
Страхотно ти е Peace Crazy
...от кога ти е? Изглежда прясно.... Thinking Crazy

 Embarassed Не е мое  Embarassed. Вместо запис в темата, пуснах една снимка от нета. Съжалявам, трябваше да си кажа Simple Smile.
Виж целия пост
# 23
Ето едно сайтче за тези които искат да си направат татоси!
http://www.peter-tattoo.com/Type.aspx?typeID=7&langID=BG
Виж целия пост
# 24
П.С.Яд ме е,че не видях дракончето на Бени! #Cussing out
#Cussing out
Има за кво да се нервите Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Стискайте палци да е в настроение да я пусне пак Praynig Whistling


п.п...а аз й издадох и ВИП карта ooooh! Crossing Arms
Русано пиле шарено   bouquet, обещавам да постна снимка специално за галерията ти! Нека само малко ми заздравее татуса и да си обуя поне някакви гащи щото по гол гъз из форума се чуствам некомфортно  Joy Снимката ще бъде с VIP картата обещавам  Hug Heart Eyes Hug
Е аз исках да видя точно дупето, след като толкова всички ти го хвалят  Mr. Green
Виж целия пост
# 25
Привет и от мен  Peace
Виж целия пост
# 26
...
 Embarassed Не е мое  Embarassed. Вместо запис в темата, пуснах една снимка от нета. Съжалявам, трябваше да си кажа Simple Smile.
Нищо, де. Пак е готино Peace

Ето едно сайтче за тези които искат да си направат татоси!
http://www.peter-tattoo.com/Type.aspx?typeID=7&langID=BG
Peace
Виж целия пост
# 27
 newsm09.................................... newsm65 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 28

Руске ко си се побъркала така! Кажи и ние да се посмеен!
Виж целия пост
# 29
На тая и аз бая се оцъклих  ooooh! Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия