....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 12

  • 90 958
  • 620
# 375
 Joy Joy,може да е била космата
Виж целия пост
# 376
Здравейте,
искам да попитам нещо. Обмисляла съм дали да си правя tattoo на гърба и взех да се интересувам. Преди няколко дена хванах едно предаване по ТВ където на момиче и правиха голяма татуировка там и по едно време човека, който правете татуировката все да и бръсне гърба(кръста) Shocked Shocked Shocked със самобръсначка и аз направо останах шокирана. В смисъл може да има малки мъхчета, но да и бръсне гърба?!?! Вие какво мислите по този въпрос и така ли правят нашенските татуровчици
Да Peace..и не само нашенските Wink..по цял свят е така Peace
Виж целия пост
# 377
ааа ,не навсякъде бръснат.Моя мъж си направи татуировки на двете ръце,но в различни студиа- в едното му обръснаха ръката,а в другото не. newsm78
Виж целия пост
# 378
Ако не се обръсне е опасно PeaceИмам приятел който има студио в Лондон..и там бръснат Peace
Виж целия пост
# 379
така правят и за да не правят така няма да е зле дамите да се погрижат за обезкосмяването си преди да отидат в студиото за татус.

моето татуиране на 30ти отпадна, защото се сетих , че на вилата ми ще има много да готвя, чистя и най-вече да  пия и няма да съм в състояние да я опазя.

п.п Не на последно място-Честита Нова Година да сте живи, здрави и още по-омазани!
Виж целия пост
# 380
Ауу позапразнили са всички -супер:)
Явно това е извинението че е леко назад темата Simple Smile
Аз минавам да споделя, че току що си пробих пъпа  smile3533
Съвсем спонтанно- и много се кефя  Crazy
Имах идея такива пролетта, ама тогава като ми казаха- "ми само трябва да го пазиш от пясък"- и много бързо се отказах  Embarassed
И днес като тръгвах от работа се присетих- и бам- много бързо, много лесно ииии.... още съм с лепенка и ме е страх да я отлепя да видя какво е  Joy
Да похваля "На тъмно" и аз във Варна- много приятно, много професионално и определено бяха много благосклонни към лекия ми шаш   bouquet
Наздраве на всички празнуващи  Wine Glass
Виж целия пост
# 381
rali4ka честито! Много са готини спонтанните хрумки.. Grinning

А пък аз преди няколко дни гледах избрани части от предаването 'Търси се...' - та там Цеци Красимирова си показа една татуировка - огроомен самурай на целия гръб  Shocked това сигурно боли много..Вие бихте ли се навили на такава шарка?
а, намерих нагледен мат'рял:


Виж целия пост
# 382
това е полвината гръб, а аз вече съм се навила и си правя целия гръб  Wink Не е лошо, аз обичам японски, но определено не е моя стил точно този самурай.И въпреки всичко евалата, че си е направила такова нещо.
Виж целия пост
# 383
rali4ka честито! Много са готини спонтанните хрумки.. Grinning

А пък аз преди няколко дни гледах избрани части от предаването 'Търси се...' - та там Цеци Красимирова си показа една татуировка - огроомен самурай на целия гръб  Shocked това сигурно боли много..Вие бихте ли се навили на такава шарка?
а, намерих нагледен мат'рял:



Уникална е тази татуировка  Twisted Evil
Виж целия пост
# 384
Аз не знам как е издържала #Crazy,вчера си направих и аз bowuu,за съжаление в момента не мога да я снимам,но е надпис на глаголица,на кръста,много съм доволна PartyТатуировчика ми каза, да я мия през два-три часа, със антибактериален сапун,след това мажа гентамицин.Предишните ми казваха да не ги мокря,а сега-да я мокря newsm78.Технологията ли се е сменила,що ли
Виж целия пост
# 385
Татуировчика ми каза, да я мия през два-три часа, със антибактериален сапун,след това мажа гентамицин.Предишните ми казваха да не ги мокря,а сега-да я мокря newsm78.Технологията ли се е сменила,що ли
Честито!
Аз знам, че трябва да се измие еднократно, след махането на фолиото.
След това да се маже 2-3 пъти на ден. На мен ми каза да я мажа с Пантогел  Peace
Виж целия пост
# 386
Уникално е на Цеци татусчето Peace!И да ви кажа на ушенце ,че ни е бучил един и същ татуировчик! Mr. Green
Виж целия пост
# 387
Уникално е на Цеци татусчето Peace!И да ви кажа на ушенце ,че ни е бучил един и същ татуировчик! Mr. Green
кooooйййй?  Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 388
Уникално е на Цеци татусчето Peace!И да ви кажа на ушенце ,че ни е бучил един и същ татуировчик! Mr. Green
кooooйййй?  Crazy Mr. Green


Ако ти се идва до Бургас ,може и да те огрее! smile3534
Виж целия пост
# 389
Да попитам,колко дни трябва да я мажа,че забравих какво ми казаха Blush ,помня само-по два- три пъти на ден,след измиване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия