....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 12

  • 90 934
  • 620
# 420
Pipinka страшен е  Peace
Виж целия пост
# 421
Ще съм благодарна ако ми дадете адресче на предложенията си или линк
Виж целия пост
# 422
http://electricartbg.com/

Eto  Peace
Виж целия пост
# 423
След този скорпион,бая се чудех да си изтопосам ли и моята скромна татуировка,ама хайде ще се пробвам.Ужасно ме сърби,между другото Twisted Evil
Виж целия пост
# 424
Ехааааа, ти си била голяма фенка , Зелке  Twisted Evil
Аз ве4е се обелих и сърбежа се размина много леко този път  Shocked
Виж целия пост
# 425
А пък моята не се е белила newsm78,само сърби.
Сега остава да измисля,какво да направя върху другата,че е много грозно направена Sick
Виж целия пост
# 426
А пък моята не се е белила newsm78,само сърби.
Сега остава да измисля,какво да направя върху другата,че е много грозно направена Sick
..Значи ..добре си се грижила за нея .. Peace
..и аз има два татуса ..които крият други два Mr. Green
Виж целия пост
# 427
слез малко отивам да се правя  Laughing
Виж целия пост
# 428
слез малко отивам да се правя  Laughing
Значи довечера чакаме снимки  Peace
Виж целия пост
# 429
слез малко отивам да се правя  Laughing
newsm10
Виж целия пост
# 430
факт е !То на фона на всички контури по целия гръб все едно, че нищо не сме направили  Embarassed Снимки утре, че сега съм с фолиото.
Виж целия пост
# 431
факт е !То на фона на всички контури по целия гръб все едно, че нищо не сме направили  Embarassed Снимки утре, че сега съм с фолиото.
..Браво Peace
Виж целия пост
# 432
ето-
http://emilyska.multiply.com/photos/album/4#166

http://emilyska.multiply.com/photos/album/4#165
Виж целия пост
# 433
Началото е добро Peace
Виж целия пост
# 434
Emily strahotna e....a kamo li kato se dovyrshi Grinning #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия