Работещи майки 2006 г. - тема 17

  • 21 260
  • 442
# 150
...ракия и бира са неброими, нямат множествено число Joy

Хм, това не ми харесва, особено за бирата.  Crossing Arms
Все още не знам колко ще е супер, дано да е толкова добре, колкото звучи. Ще видим от следващата година.

А Гергана смесва мила моя мамо със зайченцето бяло. Кара първия куплет и две строфи от втория на мамата и от там продължава със зайчето играло.  Laughing
Ей, много песни и стихчета научи за 1 месец в ДГ.
А когато обяснявам за дядо Коледа, подаръци, празници ме гледа странно и всеки път ми заявява, че не иска дядо Коледа да идва у нас.

Браво на Катето, само така. Чакаме те с нетърпение!
Виж целия пост
# 151
Кали, и на мен не ми се вижда чак толкова труден, ама трудното е да го кажа на езика така, че да разбере.
Дю, честито! Дано това се отрази положително, в посока на изравняване на стандарта на живот и условия на работа при вас и в другите клонове на компанията!
Срам несрам - аз май най-дълго съм стояла у дома с наборчето. Исках да я менявам работата и се чудех как, само една статия имам от нас. На 8 месеца почнах курсове по какво ли не, на 11 месеца се върнах официално на работа, за да мога да си подготвя навреме напускането  Mr. Green Виж, с баткото - на третия месец, с песен напред и нагоре.
И Митко припява разни песни, от песните на батко си "Математика теб, математика за мен ...винаги и всеки ден " е любима  Crazy Харесал си е влакчето Томас и ме тормози, може да го гледа до безкрай. И двамата с батко си искат от дядо Коледа влакове ... Twisted Evil
Виж целия пост
# 152
jd, супер е това с влаковете. Кайо иска нещо ново... което ме хвърли в музиката... рано му е още за тийн неудовлетвореност от всичко, което си има.

Дю... това с неброимите аз го преподавам малко по-различно... няма кой да ти брои бирата и може да си пиеш колкото си искаш, понеже тя все си е една Joy


хаха... знаете ли какво се замислих... като ни прокудиха от отчетните теми, понеже не искаме да си говорим за цвят и консистенция на бебешкото Л#($*%О... сега сме рамо до рамо с ЕБХ, мамите които само за акита си говорят Simple Smile хаха... каква ирония... не може да се избяга от съдбата ей !
Виж целия пост
# 153
Дю... това с неброимите аз го преподавам малко по-различно... няма кой да ти брои бирата и може да си пиеш колкото си искаш, понеже тя все си е една Joy
Супре, може ли да те цитирам при нужда Simple Smile ? На работа, например
Виж целия пост
# 154
Еееех, събрахме се!  Heart Eyes

Аз не бачках само докато бях в болницата - нямах нет  Mr. Green, ама си отговарях на телефона дори от реанимацията. после бачках от вкъщи и ходех само за важни оперативки и срещи и 30 дни по-късно вече бях на 50 часова работна седмица на тръстиката  Joy...
Калино моме, домашното даже ми е малко - трябва да ми даваш повече, че да пиша... Не ме жали... товарно магаре съм - нося много, а и така си уча по-бързо думичките

А заради мене пуснаха wi-fi в Тина Киркова   Embarassed Санитарките какви очи опулиха като извадих лаптопа!  hahaha Не стана точно както си го представях - да родя и след час да продължа да си пускам мейли, но поотметнах работа между опитите за кърмене. А на седмия ден се завлякох на среща в офиса - човекът се втрещи като разбра, че имам бебе на една седмица (като му обясних защо съм отлагала срещата). Накратко - бройте ме и мене към товарните магарици  Joy
Виж целия пост
# 155
направо сме си луди за връзване Joy
ето за това сме в изолатора сега... да не зарязаваме останалите

Мили мами, успешен ден.

Отиваме с Кайо да броим СТЕЙШЪН по пътя от вкъщи до яслата.
Виж целия пост
# 156
Добро утро и от мен.
Е, аз несъм чак толкова луда, колкото вас, защото момента с раждането го попуснах, та за това не съм спирала да работя въобще.
Занимавам се с таксита /закъснявалите за работа по наша вина моля да не ме бият  Wink/

Всъщност директното стоене в офиса не ми е по вкуса, предпочитам да си върша само управленските работи, което става и по телефона, интернет и с кратки разходки до офиса, но за съжаление в момента страдам от остър недостиг на персонал, та съм си и началник и подчинена едновремено.

Все си мисля, че това че не съм фен на ЕБХ и не си стоя в къщи, с децата вързани за полата ми не ме прави по-малко майка.

Гледам, че размятате уроци по английски, а по испански някой не дава ли  Joy
Виж целия пост
# 157
Кали, добре, че уточни за бирата, успокоих се вече. Аз съм много голям фен на пиенето на бира. beer beer3 beer2 cheers beer

Вчера на Гергана "Л#($*%О" беше малко, голямо и средно, така го описа тя, след като си свърши работата в гърнето.

Мама Галя, дечицата ти осиновени ли са?

Хайде лек ден и от мен на всички!
Виж целия пост
# 158
Дю, да и двамата /а догодина се надявам да им вземем и сестричка, та лудницата да е пълна/
Като пишете за бира, нали внимателно се съобразявате, че бирата е два вида, - бутилирана и наливна и че само наливната се пие от бутилка  Joy Моля спазвайте етикета  Wink
Виж целия пост
# 159
Е, мама Галя, супер, ще станете едно голямо семейство! Да са ти живи и здрави юнаците и догодина да ги зарадвате със сестричка!
Виж целия пост
# 160
девойки, привет и от моето работно място, пийвам кафе и обравотвам снимки за вестничето на училището  Wink

миа е с баба си, бихме шут на яслата таз година.... и по-добре Crossing Arms
Виж целия пост
# 161
Все си мисля, че това че не съм фен на ЕБХ и не си стоя в къщи, с децата вързани за полата ми не ме прави по-малко майка.

Абе и ние така си мислихме, ама сме имали някой и друг проблем в отчетните форуми по месеци  Joy. То затова се и събрахме тук все едни кукумицини страшни.
Виж целия пост
# 162
За новите и неразбралите,  събра ни една девойка, дето напоследък рядко влиза, а сега не знам дали ще ни открие  Mr. Green Гери  Hug Иначе най-големия кукумицин е Ger4obouquet Няма друга като нея Heart Eyes
Хора, мили, предадох си проекта, бях на ръба да убия някой в АСП, в комбинация с някой нотариус, но тъй като е територия на Роза, реших да не се намесвам териториално, моите тук са ми достатъчно  Twisted Evil Сега обаче от вчера ми е скука Crossing Arms Трябва да почвам подготовката за базара, ама ме мързи, я ме мотивирайте, моля, може и силово, по меките, задни части  Mr. Green
 Дю, да минем и ние на вашия празник, а, ще се омешим с 400 гости. Wink
И да ви светна, късно е за ЕБХ вече , Майра и Катето  са за там. Ние сме пропуснали с около две години това. Хубав ден от мен и бъдете послушни. Рози, аз всчико си изяждам, не ми ли личи,а? Mr. Green
Виж целия пост
# 163
 smile3513 fight Рави! Бегай бързо да организираш базара!
Виж целия пост
# 164
smile3513 fight Рави! Бегай бързо да организираш базара!

Ger4o, основно на твоята мотивация разчитах и ти веднага като вярна и добра дружка се погрижи! Mr. Green Благодаря ти, скъпа  Hug Как да не та обичъ човек, ааааа? Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия