Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 503
  • 1 988
# 165
Не знам да ли тук да питам,но някой има ли идеи как миризмата на парфюма да бъде по-наситена?Искам да кажа като минеш покрай някого и да се чуди как може парфюмът ти да е толкова хубав/силен(като миризма).Много често ми се случва да се пръскам само по шията с хубав парфюм,но като изляза спомен от миризма да няма или да се усеща само ако някой си навре носа в мен. newsm78
Дано да сте ме разбрали Laughing   bouquet

Аз си пръскам и в косата, после се усеща и на сутринта.
Виж целия пост
# 166
Някой ползвал ли е О де Мервей на Хермес и какви са впечатленията от него? newsm78

Аз се присърдинявам към въпроса на Burg1962 newsm10
Виж целия пост
# 167
Не знам да ли тук да питам,но някой има ли идеи как миризмата на парфюма да бъде по-наситена?Искам да кажа като минеш покрай някого и да се чуди как може парфюмът ти да е толкова хубав/силен(като миризма).Много често ми се случва да се пръскам само по шията с хубав парфюм,но като изляза спомен от миризма да няма или да се усеща само ако някой си навре носа в мен. newsm78
Дано да сте ме разбрали Laughing   bouquet

Аз си пръскам и в косата, после се усеща и на сутринта.
Според мен зависи от самия парфюм и от това дали ползваш и други такива или си верен на един аромат   Mr. Green. Забелязала съм, че хора , които ползват само един и същ аромат, парфюмът им някакси повече се набива на очи(нос). Всички вещи, дрехи, кожа са пропити с тази миризма:peace:! Лично мнение  Simple Smile
Виж целия пост
# 168
Eta, и аз се чудех дали го харесваш или не  Joy

Да уточня, не бях пила  Mr. Green Само страдах от главобол, за туй съм писала така несвързано.

Виж целия пост
# 169
Някой ползвал ли е О де Мервей на Хермес и какви са впечатленията от него? newsm78

Аз се присърдинявам към въпроса на Burg1962 newsm10
????????????

И добавям още един въпрос...За ароматите на Ralph Lauren
Romance
Style
Pure Turquoise
????????  bouquet
Виж целия пост
# 170
Момичета ,ще се опитате ли ад ми опишете Xs by Paco Rabanne-нямам възможност да го помириша сега ,а много се чудя дали да си го поръчам  Rolling Eyes??!
Виж целия пост
# 171
Момичета ,ще се опитате ли ад ми опишете Xs by Paco Rabanne-нямам възможност да го помириша сега ,а много се чудя дали да си го поръчам  Rolling Eyes??!
Мисля, че последния XS имаш предвид, ако е така, ето
Описание
Лансиран от дизайнерската къща Paco Rabanne през 1994 година, XS парфюм за жени днес е един от петте най-търсени аромати в света. Модерно съчетание на зелени и цветни ухания, което ще подчертае вашата индивидуалност. Дързък, опияняващ, провокативен аромат за жената с разкрепостено мислене. Свеж полъх на лавандула и розмарин, съчетан със слънчевите игриви ухания на бергамот и лимон, оформя връхните нюанси. Сърцевината е оригинален букет на здравец и нежни цветя – теменужки, див нарцис, лилия, жасмин. Основата е плътна и екзотична комбинация на благородна дървесинаи сладко-чувствени подправки: кедър, сандалово дърво, пачули, амбра, мускус и ванилия.Подходящ за: всеки ден, делови и романтични срещи, клуб.
Виж целия пост
# 172
Момичета ,ще се опитате ли ад ми опишете Xs by Paco Rabanne-нямам възможност да го помириша сега ,а много се чудя дали да си го поръчам  Rolling Eyes??!

Този парфюм ми беше любим когато излезе... Сега и аз се замислям дали отново да не си го взема...  Позабравила съм как точно ухаеше, но определено не е някой безличен и незабележим аромат... стилен е и с характер  Peace
Виж целия пост
# 173
Момичета!
Къде в София мога да помириша SUN MOON STARS
http://www.aromat.ru/parfum/women_name.php3?cat=485&let=s
DENSI имаш ли го? / Simple Smile/или се лъжа?/
......получих "BOUDOIR",минаха 5 дни ,...пак почвам да търся "моят" парфюм Joy
п.с. "BOUDOIR" много си го харисвам/МНОГО/ ,но явно това не значи нищо.Пак почна да ме тресе....Мания? newsm78
Виж целия пост
# 174
Някой ползвал ли е О де Мервей на Хермес и какви са впечатленията от него? newsm78

Аз се присърдинявам към въпроса на Burg1962 newsm10
На мен не ми харесва. Поръчах го без да съм го мирисала и очаквах нещо по зашеметяващо, но уви.
Започва лимонено, но не свежо и лятно, а някак си вехто. След това прилича на стар одеколон.
Да не се обиди някой - това е мое мнение.
Виж целия пост
# 175
Момичета!
Къде в София мога да помириша SUN MOON STARS
http://www.aromat.ru/parfum/women_name.php3?cat=485&let=s
DENSI имаш ли го? / Simple Smile/или се лъжа?/
......получих "BOUDOIR",минаха 5 дни ,...пак почвам да търся "моят" парфюм Joy
п.с. "BOUDOIR" много си го харисвам/МНОГО/ ,но явно това не значи нищо.Пак почна да ме тресе....Мания? newsm78

Да имам го и много го харесвам, но е много особен аромат. Започва с много презрели плодове и бавно се развива в крем. Всякакъв крем за мен и нишесте и цвете. Крем и мляко и пудра. Много силен и натрапчив аромат. На почти никой около мен не му хареса.Коментарите са задушлив и мистичен, но за мен прекрасен. Стой ми.Идеален за студено време. Ех, всички търсят идеалния парфюм, но той не е създаден май. Иначе идустрията нямаше да бълва всеки ден по десетина нови парфюма. Мания... не знам, но всичко омръзва.

Ето и мое мнение писано преди за Sun Moon Stars KL
Получих го. В първият момент ме удари по главата. Казах си отвратителен е. Силен жасмин и фрезии. Не понасям жасмин. Много цветя и някак сух парфюм. После обаче се разви и дойдоха виолетките. Никъде няма толкова събрани на едно място. Чувствах се на поляна с виолетки. Някак ми заприлича на Версуса на Версаче. Поутихнаха виолетовите цветя и дойде крема. Толкова кремчест, загадъчно пудрен и топъл аромат. Кара ме да се връщам към него и да мисля за него, а това рядко ми се случва. Навява ми мисли за гадаене, надничане в бъдеще и карти. Флакона и самото име също предразполагат. Много траен и първоначално силен аромат. Някак пристрастяващ или силно отблъскващ. Аромат за ексцентрици, според мен.
Виж целия пост
# 176
Момичета ,ще се опитате ли ад ми опишете Xs by Paco Rabanne-нямам възможност да го помириша сега ,а много се чудя дали да си го поръчам  Rolling Eyes??!
Или имаш предвид този XS: http://parfums-bg.com/catalog/blackxs-p-1216.html?
Виж целия пост
# 177
Аз пък да си кажа честно не обичам много да ми се рзавиват парфюмите(естественно нали съм ползвала предимно ментета-най хубавия до сега ми е Еншантинг на Селин Дион,но сега вече ще си поправя грешката.поръчах си Уиш и Цветната бомба)
Малко ми е странно да започне като една миризма която ми харесва и след 2-3 часа да е друга
Виж целия пост
# 178
Аз пък да си кажа честно не обичам много да ми се рзавиват парфюмите(естественно нали съм ползвала предимно ментета-най хубавия до сега ми е Еншантинг на Селин Дион,но сега вече ще си поправя грешката.поръчах си Уиш и Цветната бомба)
Малко ми е странно да започне като една миризма която ми харесва и след 2-3 часа да е друга
Много си сладка, защото не си "престорена" Hug
Така стоят нещата. Повечето от скъпите парфюми, се "развиват". Затова трябва да се изчаква. Същинския аромат, обикновено не е този, който е в началото. Да ти призная, и на мен невинаги ми харесва тоя "момент", с промяната. smile3503
Виж целия пост
# 179
Момичета ,ще се опитате ли ад ми опишете Xs by Paco Rabanne-нямам възможност да го помириша сега ,а много се чудя дали да си го поръчам  Rolling Eyes??!
Мисля, че последния XS имаш предвид, ако е така, ето
Описание
Лансиран от дизайнерската къща Paco Rabanne през 1994 година, XS парфюм за жени днес е един от петте най-търсени аромати в света. Модерно съчетание на зелени и цветни ухания, което ще подчертае вашата индивидуалност. Дързък, опияняващ, провокативен аромат за жената с разкрепостено мислене. Свеж полъх на лавандула и розмарин, съчетан със слънчевите игриви ухания на бергамот и лимон, оформя връхните нюанси. Сърцевината е оригинален букет на здравец и нежни цветя – теменужки, див нарцис, лилия, жасмин. Основата е плътна и екзотична комбинация на благородна дървесинаи сладко-чувствени подправки: кедър, сандалово дърво, пачули, амбра, мускус и ванилия.Подходящ за: всеки ден, делови и романтични срещи, клуб.
Да ,него имам предвид  Hug-аз прочетох из сайтовете описанието ,но исках някак си мнение от човек който го ползва  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия