Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 494
  • 1 988
# 180
Момичета ,ще се опитате ли ад ми опишете Xs by Paco Rabanne-нямам възможност да го помириша сега ,а много се чудя дали да си го поръчам  Rolling Eyes??!
Мисля, че последния XS имаш предвид, ако е така, ето
Описание
Лансиран от дизайнерската къща Paco Rabanne през 1994 година, XS парфюм за жени днес е един от петте най-търсени аромати в света. Модерно съчетание на зелени и цветни ухания, което ще подчертае вашата индивидуалност. Дързък, опияняващ, провокативен аромат за жената с разкрепостено мислене. Свеж полъх на лавандула и розмарин, съчетан със слънчевите игриви ухания на бергамот и лимон, оформя връхните нюанси. Сърцевината е оригинален букет на здравец и нежни цветя – теменужки, див нарцис, лилия, жасмин. Основата е плътна и екзотична комбинация на благородна дървесинаи сладко-чувствени подправки: кедър, сандалово дърво, пачули, амбра, мускус и ванилия.Подходящ за: всеки ден, делови и романтични срещи, клуб.
Да ,него имам предвид  Hug-аз прочетох из сайтовете описанието ,но исках някак си мнение от човек който го ползва  Rolling Eyes


страхотен,макар и стар аромат,ползвам си го скеф,изискан и стилен
Виж целия пост
# 181
И добавям още един въпрос...За ароматите на Ralph Lauren
Romance
Style
Pure Turquoise
????????  bouquet

Aз само Романс съм ползвала...така де имам го и в момента....една дама го ползваше и на мен много ми хареса миризмата и си поръчах сет с душ гел и лосион за тяло...пръснах се 2 пъти и вече ми се повдига от аромата...нз защо така. Иначе е свеж, приятен, лосиона още си го ползвам, но парфюма не ми е присърце...леко ми напомня някаква миризма на сапун, примесен с аромат на рози....хм...
Виж целия пост
# 182
Хоп и из със две ръце за Sicily. Моля ви дайте отзиви за Ултраред на Пако Рабан.

Да си побутна питането за Ултраред.
Виж целия пост
# 183
Хоп и из със две ръце за Sicily. Моля ви дайте отзиви за Ултраред на Пако Рабан.

Да си побутна питането за Ултраред.

Не съм го ползвала, но почти не пропускам да го тествам като вляза в магазин. Хубав, наситен, според мен плодов, но не компотен. Плътен, с една лека тънка нотка, която ми е трудно да определя. По мое мнение добре композиран. Траен. За съжаление не мога да кажа как ще се държи при "нормално" носене.
Между другото не съм го виждала да се продава он-лайн. Има ли го някъде?
Виж целия пост
# 184
Аз искам да попитам за Guerlain - My Insolence
Виж целия пост
# 185
Mims-Mims,
http://get.bg/catalog/product_info.php?manufacturers_id=294&products_id=17806
http://megashop.bg/cshop/product_info.php?manufacturers_id=28&products_id=175
http://www.sportno.com/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offer&offer=1656733
Виж целия пост
# 186
Хоп и из със две ръце за Sicily. Моля ви дайте отзиви за Ултраред на Пако Рабан.

Да си побутна питането за Ултраред.

Не съм го ползвала, но почти не пропускам да го тествам като вляза в магазин. Хубав, наситен, според мен плодов, но не компотен. Плътен, с една лека тънка нотка, която ми е трудно да определя. По мое мнение добре композиран. Траен. За съжаление не мога да кажа как ще се държи при "нормално" носене.
Между другото не съм го виждала да се продава он-лайн. Има ли го някъде?

В Ягодка го има. Мелиса дала си линкове на Ултравиолет а не на Ултраред.
Виж целия пост
# 187

Мелиса, това, което показваш е Ултравиолет, ставаше въпрос за Ултраред  Laughing

My Insolence е невъобразимо траен, с това започвам, защото това му е най-отличителната черта според мен. Цял ден и повече. Особено върху косата. Има хубав шлейф. В началото е доста остър, прекалено агресивен, но постепенно се успокоява, става по-мек. Плодов, някакви малинки като че ли долавям. Бих го определила като провокативен, не остава незабелязан. Не секси, а някак нахален. Добре е да се тества. Аз поне го купих след няколко проби. Първия път ми се стори много хард.
Виж целия пост
# 188
....................Ултраред.
В Ягодка го има.

Да наистина. С този Фрагранс забравям да отварям Ягода като става въпрос за парфюми  Laughing
Виж целия пост
# 189
Леле,много съжалявам..... Embarassed
Виж целия пост
# 190

Мелиса, това, което показваш е Ултравиолет, ставаше въпрос за Ултраред  Laughing

My Insolence е невъобразимо траен, с това започвам, защото това му е най-отличителната черта според мен. Цял ден и повече. Особено върху косата. Има хубав шлейф. В началото е доста остър, прекалено агресивен, но постепенно се успокоява, става по-мек. Плодов, някакви малинки като че ли долавям. Бих го определила като провокативен, не остава незабелязан. Не секси, а някак нахален. Добре е да се тества. Аз поне го купих след няколко проби. Първия път ми се стори много хард.

Мерси много. Hug
А на каква цена си го взе?
Виж целия пост
# 191
Ето линк и за Ултраред. Mr. Green
http://www.donna.bg/product.php?id=2767
Виж целия пост
# 192
Ако не се лъжа 60-70лв за 30мл, от магазин (My Insolence)
Виж целия пост
# 193

Благодаря   bouquet
В Ягода излиза малко по-изгодно, като се прибавят и отстъпките...

Като стана въпрос за Ултраред, дамският е хубав, но мъжкият направо ме опиянява  Crazy. Май ще зарадвам любимия скоро  Flutter
Виж целия пост
# 194
Моля.  bouquet
Ще се разходя тези дни до Бюти зон да видя да Герленския парфюм,преди него имам имам още две желания,така че сигурно ще почака. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия