Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 505
  • 1 988
# 780
По-напред ставаше дума за Кристал ноар на Версаче. От два дни съм с него - ЕДП, от фрагрансекс. Много нежен аромат е, топъл, гушлив и супер траен. Тая сутрин като се събудих още ми ухаеше. Сега пробвам и The Beat на Бербери. Той е малко по-сладък, но не е захарен, по-скоро типа сладост на Нина на Нина Ричи, който ми е вече втора бройка и го обожавам. Имах тестерче от бюти зоната на дъ бийт и от там много ми допадна. И двата ми харесват много, избрах ги да са парфюми, зада са по-трайни и наистина е така, от сутринта като се напръскам, та чак до следващата сутрин.
Виж целия пост
# 781
Интересна дискусия за мъжките предпочитания.

Определено също смятам, че мъжете обичат жените да ухаят на свежи и леки парфюми. Сложните миризми не са им по вкуса.
Моят мъж ми подари парфюм по свой вкус "Романс" на Ралф Лорън. И не харесва особено моят зимен любимец "The one" на D&G, който е далеч по интересен и развиващ се.
А друг невероятен и многопластов аромат пък направо не понесе - Bulgari BLV. Тъкмо обмислях да му взема мъжкия, а на себе си дамския, но май няма да стане. Ще си ходя сама с женското BLV- уникален е. Не мога да описвам, но смятам, че по развитие и неповторимост няма равен.
Виж целия пост
# 782
И аз съм съгласна, че мъжете като цяло предпочитат свежи, леки, леко-сладки цветни аромати.
Ако искам да пофлиртувам, не бих сложила Кабошар, Талисман, Палома Пикасо или Меднес например. Бих ги ползвла, ако искам да стресирам някого на сексуална основа. Със собствения си мъж обикновено съм или непарфюмирана, или с нещо леко от типа на Нина, Водата на Живанши, Ковет, Грийн тий или Колон на ТМ и то в минималистични количества. Което не значи, че там някъде под слънцето, не ме чака един прекрасен мъж, който желае да вдъхва около мен Хабанита или Ну например. Обаче той не знае, че ще си остане само с вдъхването  Flutter. Горкия!
Виж целия пост
# 783
...Обаче той не знае, че ще си остане само с вдъхването  Flutter. Горкия!

 Joy Joy Их, че си лоша, Бубано. Не стига, че ще е от малкото мъже, дето ще искат да вдъхват Хабанитата ти, ами и само на пАри ще го оставиш.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 784
моят мъж определено е изпаднал в някакво объркване спрямо ароматите... #Crazy никога не харесва парфюмите, в които аз се влюбвам за него винаги са бабешки,тежки и сладки.....истината е,че аз не нося такива.Странно, но му хареса Alien, който обаче аз не харесах...харесва му Кензо Амор...
Виж комплименти от други мъже,много и най -вече от така бонбонения Escada Sentiment.?Бях в командировка в Азербайджан и за да не нося много багаж взех само него....малеее онези ми ти азери направо се опияняваха и ходеха след мен като кучета  Embarassed... А примерно мой познат ,когато бях с Pure poison ме набеди,че съм миришела на евтин сапун...Въобще,продължавам да се убеждавам,че парфюмите ми носят наслада най-вече на мен и чат-пат на някоя моя приятелка....
Виж целия пост
# 785
...Обаче той не знае, че ще си остане само с вдъхването  Flutter. Горкия!

 Joy Joy Их, че си лоша, Бубано. Не стига, че ще е от малкото мъже, дето ще искат да вдъхват Хабанитата ти, ами и само на пАри ще го оставиш.  Twisted Evil

щом му харесва Хабанита, значи е извратен - кой знае каква друга изненада ще ми сервира по-късно  Joy
Виж целия пост
# 786
По отношение на мъжете и какви парфюми ги привличат, мисля, че това са сладникавите.

Aз пък съм чувала мнение от мъж, как ненавижда сладките аромати, особено ако имат ягодово-малинови нотки. Същият този, който ми направи комплимент за Агента.
Т.е. изобщо не може да се поставят всички в една графа "мъжки вкус"

Моят мъж общо взето явно има широки вкусови граници, като моите  Mr. Green.
Не е имало случай да не е харесал парфюм, който съм избрала да имам.
Абсолютно съм съгласна с Ета. Въобще не може да се обощава мъжкия вкус. Разни хора, разни вкусове.Абсурд е да се слагат мнения под общ знаменател. Аз също познавам мъже които не понасят сладки миризми, но тези които откровено мразят шиприте са повече. Много мъже също се притесняват да правят комплимент за парфюм , защото го смятат за много интимно и неприлично.
Моят съпруг също харесва всички мой парфюми, а ако не хареса просто никога не го купувам. Напоследък обаче ме попита, защо "повлиявайки се от форумите купувам само стари и старовремски парфюми, уж класики". Народа се хвърля на най-новото, на най-модерното, на последно излязлото, а ти вика все се хвърляш на някакви неизвестни за повечето хора парфюми. Може би е прав. Не знам.
Виж целия пост
# 787
моят съпруг харесва Кристобал /и казва, че би го ползвал с удоволствие ако беше мъжки/, харесва също Алиен и Линстан. Най - много комплименти получавам от него обаче когато току що съм се напръскала с ....... дезодорант  Rolling Eyes
Шефа ми също ми е правил комплимент за Кристобал-а
Абсолютно същото и при мен!
Само за разлика ....че моят мъж тайничко го  ползва/Кристобал/
И когато му се развикам..прави огромни очи  Shockedи ми казва : "Нали самата ти  ми каза ,че има мъжка нотка в този Кристобал/. JoyА шефът ми каза ,че "Кристобал" мирише на някакъв афтършейф от соц.време.....И затова бил ...прекрасен... Mr. Green
Сега съм на вълна"Спаси Кристобал" и търся нещо за половинката/за сега неуспешно, защото явно съм свикнала ,че съпругът ми мирише на моя парфюм, а истински мъжки сега ми изглеждат прекалено  newsm78..."мъжки"
Смея да твърдя ,че със моя Кристобал моя мъж /висок блондин със сини очи/   изглежда още секси,по-точно Кристобал не му пречи да изглежда добре / И нито един човек не е забелязал ,че той ползва дамски парфюм, освен мен... Mr. Green
Виж целия пост
# 788
Цитат:
По-напред ставаше дума за Кристал ноар на Версаче. От два дни съм с него - ЕДП, от фрагрансекс. Много нежен аромат е, топъл, гушлив и супер траен. Тая сутрин като се събудих още ми ухаеше.

 PeaceВече съм запозната,благодаря за отзивите и да не повтарям Даниела и другите,ги цитирам и подкрепям изцяло.Тои ще ми е от вечерните аромати Heart Eyes
Виж целия пост
# 789
Цитат
Въобще не може да се обощава мъжкия вкус. Разни хора, разни вкусове.Абсурд е да се слагат мнения под общ знаменател.

денси, естествено, че не може да се слагат всички мъже и всички вкусове под общ знаменател. Това важи и за нас жените, както сами се убеждаваме от многото теми тук. Ставаше въпрос за тези около нас - колеги, приятели, мъжете ни. Имах предвид, че около мен няма мъже, които да си падат по по-специфични и по-некомерсиални и трудно възприемчиви аромати. Ета пък напротив - има такива в обкръжението си. Това ми беше интересно!
Много буквално приеха някои въпроса ми!
Виж целия пост
# 790
Сега съм на вълна"Спаси Кристобал" и търся нещо за половинката/за сега неуспешно, защото явно съм свикнала ,че съпругът ми мирише на моя парфюм, а истински мъжки сега ми изглеждат прекалено  newsm78..."мъжки"
Смея да твърдя ,че със моя Кристобал моя мъж /висок блондин със сини очи/   изглежда още секси, по-точно Кристобал не му пречи да изглежда добре
Опитай мъжкото Emporio Armani, на мен ми се струва подходящо и топло, като за блондин:)
И аз съм влюбена в Кристобъла, но странното е, че другите не го усещат много-много. Любимият не го харесва- сладък му е много. Той харесва много леки и нежни парфюми само.
Днес за първи път се сбъсках с шипър. Поръчах Кабошар от бг сайт. На първо четене ми се доста силен, да видим след 1-2ч как ще е.
Виж целия пост
# 791
Цитат
Въобще не може да се обощава мъжкия вкус. Разни хора, разни вкусове.Абсурд е да се слагат мнения под общ знаменател.

денси, естествено, че не може да се слагат всички мъже и всички вкусове под общ знаменател. Това важи и за нас жените, както сами се убеждаваме от многото теми тук. Ставаше въпрос за тези около нас - колеги, приятели, мъжете ни. Имах предвид, че около мен няма мъже, които да си падат по по-специфични и по-некомерсиални и трудно възприемчиви аромати. Ета пък напротив - има такива в обкръжението си. Това ми беше интересно!
Много буквално приеха някои въпроса ми!
Не съм го приела буквално просто така мисля. HugТова на снимката ти ли си? Много си красива. Много.
Виж целия пост
# 792
Днес за първи път се сбъсках с шипър. Поръчах Кабошар от бг сайт. На първо четене ми се доста силен, да видим след 1-2ч как ще е.

ти си налетяла на баш як класически шипър  Joy - защо не започна с нещо по-леко  Laughing
аз още се лекувам от първия си сблъсък с шиприте преди два години Confused - Ароматикс Елексир - брррр!  Mr. Green; после Румба - ау!  hahaha
очаквам, че до една година вече ще мога да нося спокойно и двата  Sunglasses
Виж целия пост
# 793
...Обаче той не знае, че ще си остане само с вдъхването  Flutter. Горкия!

 Joy Joy Их, че си лоша, Бубано. Не стига, че ще е от малкото мъже, дето ще искат да вдъхват Хабанитата ти, ами и само на пАри ще го оставиш.  Twisted Evil

щом му харесва Хабанита, значи е извратен - кой знае каква друга изненада ще ми сервира по-късно  Joy

хахахаха - ето така аз преди време реших, че един е съмнителен, защото се бях напарфюмирала с Меднес (правех някакви жалки опити да харесам този парфюм, но не би) и човекът каза, че му миришело на гол гръб. Аз естествено реших, че е има нещо гнило Grinning
Виж целия пост
# 794
Днес за първи път се сбъсках с шипър.
- Ароматикс Елексир - брррр!  Mr. Green;
Щях да повърна като го пробвах преди време в Бюти Зоната. Никога няма да го нося.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия