Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 517
  • 1 988
# 840
Гледам, разговорили сте се за мъжките предпочитания...
Моят мъж изобщо не е любител на аромати тип "кухнята на мама". В интерес на истаната харесва всичките ми изгъзици, като се започне от най-върлите шипри, мине се през Черния кашмир на Дона Каран и се свърши с Будоар (леле, прозвуча двусмислено  Rolling Eyes). И пак в интерес на истината, най-много комплименти и от него, и от други мъже съм получавала когато нося по-сериозни парфюми. Независимо към коя точно група принадлежат. Явно са свикнали да ме възприемат с по-изразителни ухания. То не че имам супер нежни и водни де.

Денси, честита Принцеска, с удоволствие да си я ползваш!

А, и още нещо - включете и мен в редиците на тежките фенове на хард рок и метал  Sunglasses
Виж целия пост
# 841


А, и още нещо - включете и мен в редиците на тежките фенове на хард рок и метал  Sunglasses


много станахме Wink
 да вземем да отворим тема "Какви парфюми ползват почитателките на хард рока и метъла?" Laughing
Виж целия пост
# 842


А, и още нещо - включете и мен в редиците на тежките фенове на хард рок и метал  Sunglasses


много станахме Wink
 да вземем да отворим тема "Какви парфюми ползват почитателките на хард рока и метъла?" Laughing
Събрахме се. HugПускай темата. А феновете на поп-фолка какво ще кажат по въпроса? Интересно ми е.
Виж целия пост
# 843


А, и още нещо - включете и мен в редиците на тежките фенове на хард рок и метал  Sunglasses


много станахме Wink
 да вземем да отворим тема "Какви парфюми ползват почитателките на хард рока и метъла?" Laughing
Събрахме се. HugПускай темата. А феновете на поп-фолка какво ще кажат по въпроса? Интересно ми е.
майтап беше, но ако искаш я пусни ти,ще ми е интересно  bouquet
Виж целия пост
# 844
Не знам Модовете дали ще разрешат. Има много парфюмни теми. Но може да се опита.
Виж целия пост
# 845
може и в рамките на тази тема според мен да изкоментираме Hug
Виж целия пост
# 846
Дайте идея за хубав мъжки парфюм, който обаче да е по-различен. Нещо по-нестандартно, който да не прилича на други.
Хич не ги знам мъжките парфюми. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 847
Дайте идея за хубав мъжки парфюм, който обаче да е по-различен. Нещо по-нестандартно, който да не прилича на други.
Хич не ги знам мъжките парфюми. Rolling Eyes


Минотавър
Версус
Виж целия пост
# 848
Дайте идея за хубав мъжки парфюм, който обаче да е по-различен. Нещо по-нестандартно, който да не прилича на други.
Хич не ги знам мъжките парфюми. Rolling Eyes


Salvatore Ferragamo pour homme - имам предвид първия, класически Салваторе. Много оригинален аромат, не прилича на почти нищо друго мъжко, което съм пробвала. Мъжът ми го ползва откакто е излязъл и вече съм се изкривила и този парфюм ми мирише на него. Сладък и топъл е.

Boss Hugo Boss също не е лош, пак от групата на по-сладките мъжки. Него и аз бих го носила, има плодови нотки, леко вишна като че ли долавям.

Мъжкия  Burberry touch, също е интересен.


Моят мъж ги има и трите страхотни са, ето ги тук:

http://parfums-bg.com/catalog/salvatoreferragamo-p-371.html
http://parfums-bg.com/catalog/touch-p-1015.html
http://911.bg/a2/offers.asp?p=2928304&parent=4507&tm=220

Аз пък търся отзиви за новия Lancome Magnifique. Някой пробвал ли го е?

Виж целия пост
# 849
Дайте идея за хубав мъжки парфюм, който обаче да е по различен. Нещо по-нестандартно, който да не прилича на други.
Хич не ги знам мъжките парфюми. Rolling Eyes


http://www.euro-woman.net/top10_men.html

Тom Ford for Men - мъжът ми е направо пристрастен към него, напоследък е зарязал другите и е само с него. Мирише на "мъж "- тютюн, кожа, мъх - все любими. Много таен, ризите миришат и след изпиране, задушава и омекотителя.
Jean Paul Gaultier Le Male - и този ми е любим. Особен и запленяващ, и запомнящ се  Mr. Green / от преди 10 години/
Виж целия пост
# 850
форумския съпруг мирише на Dirty English
Виж целия пост
# 851
Като се спомена форумският съпруг, се сетих, че има няколко популярни форумски аромата, за които чух за пръв път тук и те са:
Juicy couture
Boudoir
Agent provocateur
Kelly caleche
и да не забравяме Коко мадмоазел, Алюр, Адикт и Пойзън във всички разновидности, но тях си ги знаем.
Направо понякога като чета парфюмните теми и мисля, че повечето ползвате само Будоари, Келита и Агенти. Чувствам се много не на място с мойте пристрастия към Булгари и Долче.  Mr. Green Heart Eyes Някак много обикновени такива едни.
А и темата за размяна ми прави същото впечатление. Всеки търси Шанел, Диор или Будоар.

Направо този Будоар вече ще си го взема ей така, само от любопитство, ей.
Виж целия пост
# 852
по-скоро повечето са любопитни да ги пробват, защото трудно се намират
аз например нито Ермес, нито Агентите имам и нося, а Будоар не ми е за всеки ден
Виж целия пост
# 853
форумския съпруг мирише на Dirty English
smile3521страшен парфюм,невероятен.
Виж целия пост
# 854
На едно летище помирисах първия Ажан Провокатьор и не ми допадна, но пък Метрес ми хареса, обаче знам ли някой психпат ако си го купя и сложа , да не реши , че му мириша на не знам какво си Mr. Green........така че тука си миришем разнородно, както всички сме различни, но ни обединява страстта да познаваме ароматите и да ги дискутираме.......Аз съм върла фенка на Диор, Живанши, Кашарел и Ланком - почти няма нещо, което да ми се е опънало на носа.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия