Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 525
  • 1 988
# 900
На мен също ми изглеждат не на ред нещата в този сайт. Особено еднаквите милилитри навеждат на размисли за ментета. Whistling
Сега виждам това на Ланком http://parfumery-bg.com/products/NEW--Lanc%C3%B4me-Cyclades-%D0% … D0%BC%D0%BB..html Досега не съм го виждала никога. Да не би пък да има и истински.Толкова бързо менете?Той още не е пуснат в магазинната мрежа. Наистина кой ли ще се престраши първи да опита?
Този е лимитка, има го само по летищата и евентуално онлайн. Също както и Benghal : . Мисля, че имаше и още един от серията.
Но сайта определено е съмнителен, аз не бих пробвала  Mr. Green
Виж целия пост
# 901
Точно, лимитка е от тази година и се продава по летищата, ама е единствено и само в разфасовка от 50мл  Mr. Green Другите от серията също са само в този литраж.
Т.е. според мен хич не е редовен в този сайт!
Виж целия пост
# 902
Densi, би ли споделила по-подробно за Принцесата - имам 18 год. "попреминаваща" пубертета тийн и се чудех дали ще и хареса /слушаща Линкин Парк , Еванесънс ,Рамщайн и т.н./  Mr. Green- фенка е на Макс Мара/класическата/... а за подарък сета е чудесен
Сега за Принцесата. Уж е лек и ефирен , но при по-голямо количество едва не се задуших вечерта. Би харесал на момичета харесващи топли, сладки ванилово-шоколадови аромати. Има в средните нотки обаче и много подправки, които му придават острота. Плодов и сладък. Не особено развиващ се и сложен, но това е аромат за принцеси, а не за химички все пак. Прекрасен флакон, но не мисля, че би се харесал на фенки на Рамщайн. WinkА и като питат на какво ухаеш, не знам дали би отговорила на Принцес.
Виж целия пост
# 903
Точно, лимитка е от тази година и се продава по летищата, ама е единствено и само в разфасовка от 50мл  Mr. Green Другите от серията също са само в този литраж.
Т.е. според мен хич не е редовен в този сайт!
Наистина тези лимитки на Ланком се предлагат само  разфасовка 50 мл. Не си струва въобще никой да рискува с този сайт.

Виж целия пост
# 904
Аз се чудя как са си помислили ,че някой ще се върже при положение ,че има толкова много информация в нета  newsm78
Може пък някой да  предпочита имитации ,но пък затова си има наливна парфюмерия (според мен там има доста добри имитации)
Аз съм ползвала Аква де Джио и ми е харесвал повече от оригинала (е те не се равиват ,но понякога мен ме дразни тази промяна в парфюма)
Дааа сега с Уиш се погаждаме по-добре.Пръснах си (точно когато се оплаках ,че не ми харесва)и сега ми мирише много нежно и леко сладичко (пък и на работата получих комплимент за него-за Кристобал също)
Виж целия пост
# 905
Densi, би ли споделила по-подробно за Принцесата - имам 18 год. "попреминаваща" пубертета тийн и се чудех дали ще и хареса /слушаща Линкин Парк , Еванесънс ,Рамщайн и т.н./  Mr. Green- фенка е на Макс Мара/класическата/... а за подарък сета е чудесен
Сега за Принцесата. Уж е лек и ефирен , но при по-голямо количество едва не се задуших вечерта. Би харесал на момичета харесващи топли, сладки ванилово-шоколадови аромати. Има в средните нотки обаче и много подправки, които му придават острота. Плодов и сладък. Не особено развиващ се и сложен, но това е аромат за принцеси, а не за химички все пак. Прекрасен флакон, но не мисля, че би се харесал на фенки на Рамщайн. WinkА и като питат на какво ухаеш, не знам дали би отговорила на Принцес.

хохохо - много гот за Рамщайн-а.....Обаче за захождащи тийн-ки (нали и аз се кръстя още малко и вече излизаме благополучно от тази възраст) препоръчвам Дизел - не съм сигурна дали беше фюъл фор лайф - гледам гаджето на моята й е подарило това чудо, но е излязла с него в момента и го няма шишенцето за да проверя кой Дизел е, преди беше с Ейгнър........Тия май са по-хард кор.
Виж целия пост
# 906
Да се оплача от моята придобивка-Уиш-Еееййй толкова го чаках , а то- нищо.Започва ми като одеколон и после малко пудрен ,после едвам го усещам.Яд ме е направо...

 Shocked Уиш при мен е силен и мнооого траен. Миналата седмица вечерта като излизах се пръснах 2-3 пъти с него и на другия ден си миришеше все още много силно... Моят е то Ягодка...
Виж целия пост
# 907
За стари и млади тийн-ки , пардон почитателки на метали и сплави препоръчвам това.....http://www.fragrantica.com/perfume/Lolita-Lempicka/Transcendant- … 72;мо като му чета именцето и вече Виле Вало и Кърт Кобейн са ми зашептяли на ушенцата.

За Уиш-а и аз много го харесвам -траен, присъствен и категоричен.
Виж целия пост
# 908
едва ли откривам топлата вода,но днес видях в една варненска парфюмерия 2та вариянта на че рната орхидея на том форд,флауърбомб,че даже имали и хепи спирит на шопард,който отдавна дебна Grinning
Виж целия пост
# 909
Цитат
стари и млади тийн-ки , пардон почитателки на метали и сплави препоръчвам това.....http://www.fragrantica.com/perfume/Lolita-Lempicka/Transcendant-Sin-1675.html........само

На мен не ми се  отвори
Моля ,моля без дискриминация- за чалгаджии нещо няма те ли? Joy
Виж целия пост
# 910
Няйкой знае ли в момента къде е най-изгоден Хипнотик Пойзъна на Диор Rolling Eyes
Виж целия пост
# 911
http://www.fragrantica.com/perfume/Lolita-Lempicka/Transcendant-Sin-1675.html - ето го пак......не знам защо не се отваря newsm78......Мисля, че ще нанася достатъчно душевни травми.

Ми за чалгаджии - ако някъде парфюм Чичко Паричко има Money..... Laughing
Виж целия пост
# 912
За стари и млади тийн-ки , пардон почитателки на метали и сплави препоръчвам това.....http://www.fragrantica.com/perfume/Lolita-Lempicka/Transcendant-Sin-1675.html........само като му чета именцето и вече Виле Вало и Кърт Кобейн са ми зашептяли на ушенцата.

За Уиш-а и аз много го харесвам -траен, присъствен и категоричен.

Kaто рече Виле Вало и ми се затоплиха ушите от страст  Joy само дето не се отваря линка,ама гледам някой на Л. Лемпика ще да е!
Упс, писали сме заедно - вече се отваря Hug
А този сайт, дето някой го беше пуснал, направо ме втрещи! Shocked
http://parfumery-bg.com/products/PRADA-INFUSION-D%27IRIS-%D0%B7% … D0%BC%D0%BB..html
Поне като ще лъжат, да го направят по-достоверно!

хмм, а тук http://parfumery-bg.com/products/C.HERRERA-212%252d-SEXY-%D0%B7% … D0%BC%D0%BB..html
Да не би някои да са тестери и да не са назовани като такива  newsm78
Виж целия пост
# 913
Transcendant Sin e парфюма.
Виж целия пост
# 914
Шанели по 100 мл за 70-80 лева, това и насън да го видя, няма да повярвам.
Още малко и с кофи ще ги продават. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия