Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 525
  • 1 988
# 1 665
По повод шанел 19 и Шанел 5. Преди години, май 2000-01 година, моя светлост е във Виената в командировка и в свободното време кухва по Кертнер щрасе-то да напълни потребителската кошница. В една парфюмерия свед като напазарувах , на касата продавачката ми дава за коледен подарък (и стимул за похачрените шилинги) 2 миниатюри - едната Шанел 5 и едната Шанел 19. 5-цата много ми харесва и си я използвам аз като се прибрах в София за по-така ивенти. Обаче дъщеря ми, детенце невръстно на 10-11 години тогава, взима че се полива 2-3 пъти с нея, при което изяжда и малко шамари. Как ли не крих тоя шанел 5, какво ли не й обяснявах, че не може намазано с флумастри и мръсни ботушки момиченце да мирише да неуместен парфюм , не и не . Парфюмира се наш'та и си мисли, че върха на сладоледа. 19-цата обаче не докосна (явно я докосна, но не й пасна). На мен също - за мен Шанел 19 има аромат на одеколон за бръснене - остър и спиртен! Такова нещо не бих си сложила по никакъв повод - да ме простят почитателките му, но за мен това не е нищо от онова, с което свързвам мадам Габриел.
Виж целия пост
# 1 666
Момичета, кажете за този на D&G, играя за него в ибей, но ще ми е любопитно да чуя и вас. Сещам се, че по едно време доста народ го беше напоръчвал.
Мимс, аз го харесвам много. Наистина най-силния парфюмен облак който ми прави парфюм. Шлейф дълъг и омаен. В началото го усещам много сапунен, но като улегне е разкош. Топъл, плътен като много скъп отлежал коняк. Много траен и единствения който съпруга ми усеща силно и ми прави винаги копмлименти, дори след часове. За съжаление не е мой, а на мама и се пръскам по-рядко. Но пък така няма да ми омръзне. Труден за носене, но класен парфюм.
Виж целия пост
# 1 667
аз пък съм запленена от Бандит /много специален в хубавия смисъл на думата парфюм, за съжаление липсващ в он-лайн магазините/ и Теракота на Герлен /намален и в Я. $ 33, и във Ф. $ 38.40/

копирам едно мнение, което писах сутринта:

Черният Кашмир на ДК - помнех, че го искам и че е разкошен, но той всъщност се оказа абсолютно великолепен, по-прекрасен, отколкото го помня  Blush

Бандит - много, много хубав! по-лесно смилаем от Бялата кожа и Кабошар, с много нежно прокрадващи се цветни нотки, абсолютна мечта!

Теракота на Герлен - когато се напръсках с него, изобщо не ме впечатли, приятен обикновен аромат в атрактивна бутилка; 'нежен, стоящ близо до кожата, подходящ за спокойна обстановка' бяха коментарите за него; когато се прибрах в къщи и душнах китка /този път не направих грешката да се напръскам цялата с 10-15 парфюма  Laughing , а само с по един на всяка китка/ около 2-3 часа след напръскване, много повече ми допадна! във Фрагрантика дават нотки: карамфил, ирис и иланг-иланг; усещаха се ясно, преплетени, все едно правят нежно и бавно любов, ирисът и карамфилът - за първи път да харесам парфюм с отчетлива нотка на карамфил /който иначе много харесвам като аромат/; парфюм за самата теб, много личен и романтичен
Виж целия пост
# 1 668
Момичета, кажете за този на D&G, играя за него в ибей. Познавам го и дълго време не исках да го нося (една неприятна за мен особа постоянно беше с него и правех асоциации), но ще ми е любопитно да чуя и вас. Сещам се, че по едно време доста народ го беше напоръчвал.


Mims , дано го спечелиш , че да има по-вече мнения , аз така и не можах да накарам нито една продавачка да го разпечата  #Cussing out , камо ли да пръсне от него- щом нямало да го купувам не го отварят, а как да купиш без да помиришеш  Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 669
Здравейте,искам да ви помоля за съвет кой от тези мъжки парфюми да взема:Пиер Кардин (не знам името,но мисля че е от по новите,Каролина Херара Chik,212 sexy...,или 212,
Мн е спешно
благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1 670
Аз съм за 212 sexy Каролина Херера.
Виж целия пост
# 1 671
някой може ли да каже нещо за тези 273.....http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_2-am-pid_ … 3W__products.html
Виж целия пост
# 1 672
Здравейте,искам да ви помоля за съвет кой от тези мъжки парфюми да взема:Пиер Кардин (не знам името,но мисля че е от по новите,Каролина Херара Chik,212 sexy...,или 212,
Мн е спешно
благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

Каролина Херера 212 Мен е адски изтъркан /ужасно често употребяван в миналото парфюм.
212 Секси пък ми е прекалено сладък за мъжки.
CHIC не е лош...

За Пиер Карден нямам мение, но те са по-нисък клас парфюми.
Виж целия пост
# 1 673
И аз от изброените съм за CHICK! От неизброените пак на Каролина Ерера предпочитам Herrera For Men  Laughing
Виж целия пост
# 1 674
ПОЛУЧИХ СИ ОТ ЯГОДИТЕ лондона на пол смит,обаче част от него е разлята,мирише на парфюм от 100км.писах им ,но дано ми обърнат внимание #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 1 675
Ако приложиш снимки имаш по-голям шанс да те компенсират!
Виж целия пост
# 1 676
приложих ама...смятах да го скрия от мъжо ,но цялата къща мирише на парфюмерия Mr. Green


brej mnogo sa byrzi,предложиха смяна или връщане на парите.За пореден път доказаха коректността си Blush
Виж целия пост
# 1 677
Аз съм за 212 sexy Каролина Херера.

И аз. Вярно, че е сладък, но много ми харесва  Crazy

Ванчето, трябва да прецениш какъв тип би носил мъжа  Simple Smile

Виж целия пост
# 1 678
Момичета, благодаря за коментарите за D&G, познавам го, както казах, но не съм го носила. Ако го спечеля ще се произнеса  bowuu
Виж целия пост
# 1 679
Добър ден,дами! чудесни сте и ....http://parfumery-bg.com/pages/--%D0%A0--%D0%90--%D0%97--%D0%9F-- … 90-38%D0%BB%D0%B2!!!!--.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия