Страхотна диета за Страхотни тела - 18

  • 13 309
  • 325
# 195
Аз тази седмица няма да се меря, поради МЦ.

За обяд хапнах месо + краставици.

Виж целия пост
# 196
Мисля си вече също...дали по-трудно свалям заради хапчетата  newsm78
Виж целия пост
# 197
Привет!
Детенце е с много червено гърло, за капак - я заболя зъб - ПУЛПИТ, а е само на 4 г. newsm78
Режимна съм, дори пропуснах яденето в 16 ч.
Много съм уморена. smile3524 smile3524
Виж целия пост
# 198


Хубав и успешен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 199
Добро утро!
Лиде, много си ранобудна.  Мерси за кафето.
Аз днес съм на млечно/плодов ден - ябълки и таратор ще е.
Детенце сутринта нямаше температура, но пак е кисела, оплаква се от зъбчето (умъртвяват и нерв и сигурно и е неспецифично).
Ще се включа по-късно пак, но вкъщи пиша трудно, че имам само БДС, а лаптопа е купуван от САЩ и няма буквите отбелязани (брей колко трудно го обясних).
Хубав ден!
Виж целия пост
# 200
Здравейте, Страхотни!

Дано и денят ви да е Страхотен! Heart Eyes

Боби, какъв пулпит на 4 г... ooooh! И моето, малкото момченце е на толкова и още не съм го водила на зъболекар. Явно трябва да го заведа на профилактичен преглед. Уффф, колко се събра наведнъж на момиченцето ти...Дано поне не вдига температура повече и бързо да минава гърлото. Peace

Лиде, къде си, мила?  Grinning Hug Мерси за кафето.

Junior_J , не съм специалист , но е напълно възможно. Все пък продължавам да твърдя, от личен опит, че има известен период на задържане. Peace В този момент  се налага най-много мобилизация. Peace

Аз съм диетична , но не точно по режима. Чакам с нетърпение понеделник, за да се кача на кантара и ще докладвам. Sunglasses

Хубав ден на всички и от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 201
Добро утро и от мен!!! Hug Hug Hug

ДА, ДА, ДА тази сутрин съм - 500гр. Вчера плодов ден по страхотната и по лунната, а днес водица и чааааай.
 newsm44 newsm68 newsm10

Успех и на вас, не се отчайвайте  Naughty

Целувам ви и започвам да работя вече.
Виж целия пост
# 202
Привет!
Днес съм на 1 нат. активия, малко краставица, а на обяд - таратор.
Дано издържа в 16 ч без ябълка.
Марти днес няма Т.
Ще готвя пиле с ориз, дали ще мога утре да хапна ориз (въглехидратен ден) да не готвя отделно постен ориз? newsm78
Виж целия пост
# 203
............
Ще готвя пиле с ориз, дали ще мога утре да хапна ориз (въглехидратен ден) да не готвя отделно постен ориз? newsm78[/b]

Може, разбира се!
Браво за Марти!  Peace

double hot , бравоооо!

Днес, вместо тараторен ми е  белтъчен ден. Blush

Виж целия пост
# 204
А на мене ми е странен ден...опитвам се да установя вкусовете си  - та да се захвана с някаква диета...днес ядох две ябълки и 100гр фъстъци

Стам, браво за диетичността
Боби, радвам се за детенце Simple Smile
Дабъл хот,   bouquet
Виж целия пост
# 205
Здравейте, Страхотни!

Double hot, smile3501!!!

Боби,   newsm10 за детенце!

StaM, Jun, Lide, Kala  Hug

аз временно ще мина на друга диета, за да мога да отвикна организма от тази. Но не се и надявайте, че сте се отървали от мен  Joy.  пак ще си пиша и като мине малко време, се връщам на страхотната..режим с кис. мляко на корем е мислен специално за мен! Crazy

лек и диетичен следобед, девойки!
Виж целия пост
# 206
Минавам да се похваля - устоях на купата с ябълки в 16.30 изпих 1 к. мляко на айран ~ 1 л.
След малко отивам на танци - в 17.45, сега готвя .
Хубава вечер!
Виж целия пост
# 207
Добро утро!
Да сервирам чай и кафе за приятно събуждане

Днес ми е въглехидратен ден! Ще си хапна позволено от "забранените" храни.
Хубав ден и много усмивки и слъчево настроение!
Виж целия пост
# 208
Здравейте страхотни момичета Hug

Ще черпя! Laughing

вкусотии...

кафе с вкусотии...

чай с вкусотии...

Не се чудете дълго защо черпя - веднага ще ви кажа МИНУС 2 КГ ЗА ДВА ДНИ ЛУНУВАНЕ!!! newsm68
Виж целия пост
# 209
Честито Дабъл Хот, Браво на Тебе!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия