Страхотна диета за Страхотни тела - 18

  • 13 309
  • 325
# 210
Привет!
double hot, БРАВО!!! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm74
страхотен резултат!!!
Ще се почерпя само с чай и кафе!
Как успявате да лунувате?  bouquet
Виж целия пост
# 211
Здравейте, Страхотни момичета! Hug Hug Hug



Извинете ме, че не пиша, но изживявам тежък момент - загубих приятелка. И не икам да ви натоварвам с отрицателни емоции


Ще се включа отново, когато ще мога да пиша позитивно
Виж целия пост
# 212
Sad Лиде, не знам какво да кажа
 Hug
чакаме те , когато можеш
Виж целия пост
# 213
Лиде,  Hug Hug
Виж целия пост
# 214
Добро утро!
Минавам да сервирам кафето.

По-късно ще се включа по-подробно!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 215
Боби,  Hug  bouquet


Виж целия пост
# 216
Ей, Добро Утро Момичета...започнах деня със страхотен, сочен грейпфрут - не съм диетична вечер - само през деня Simple Smile
Но...какво да се прави Simple Smile

Днес ще съм на цитрусови, докато не пристигна при мама да видя какво е сготвила Simple Smile
ПОздрави на всички!!!
Виж целия пост
# 217
Здравейте, момичета!

Аз днес съм само на протеини. Събота и неделя няма да мога да спазя режима, но от понеделник продължавам. Вечерта съм на комбинирана гимнастика.

Лиде, много съжалявам! Sad

Боби , как е Марти?
Малкото ми момченце е с ларингит. На антибиотик е.
Ще се лекуваме събота и неделя.

Хубав уикенд, Страхотни! Hug

Виж целия пост
# 218
Здравейте прекрасни момичета! Чета ви от цяла вечност ,някъде от началото на тази година ! Наистина сте страхотни ! И реших вече да се взимам в ръце и да ги сваля тези проклети килограми ! Омръзна ми да стоя по половин час пред гардероба и да се чудя какво да облека ,просто защото нищо не ми става! Сега се успокоих вече(имах си някакви неприятности) ,въоръжавам се с търпение и се присъединявам към вашите редици ! Но определено ще имам нужда от помоща ви ,иначе провала ми е сигурен !
Желая на всички ви хубав следобяд ! И съжелявам за загубата на Лидето!
Виж целия пост
# 219
double hot , поздравления!!! Peace Hug

bubolina_17 , добре дошла! Въоражаваш се с търпение и воля, подкрепата от нас! Hug

mei long , посещавай ни , все пак! Hug

Абсолютен инат съм днес.  Mr. Green Не поглеждам нищо друго, освен това което трябва.
Виж целия пост
# 220
Тъкмо бях замислила 'лигав' пост как скачам между вкусотиите, но като прочетох Лидето и  Cry

Лиде,  Hug само времето лекува или може би се свиква с болката  Rolling Eyes  Hug Hug Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 221
Здравейте страхотни Flutter

На мен днес ми е много напрегнат ден - нещо ме затрупаха с работа точно в  края на седмицата пфуууууууу...
ЛИДЕ - прегръщам те! Дано това те успокои поне за малко. При мен винаги помага.
Момичета гордея се с вас и с вашето постоянство - Кала, Стам, Джуниър, Боби и другите ....
Буболина - добре дошла при нас  bouquet
Не винаги сме така Joy, понякога сме така Cry, но винаги сме готови за Hug

Довечера съм на бар - дано да не прегреша много Sick със сервитьорите. Wink
Виж целия пост
# 222
Тук съм, момичета!

как да пропусна да ви поздравя петъчно!
http://www.youtube.com/watch?v=Bz2Ho62dVr0

Лиде, макар и виртуално, с теб сме  Hug Heart Eyes

Буболина, добре дошла!
Double hot, с твоята лентичка си ни пример също като Pamsi
Хиляди прегръдки на всички!
Виж целия пост
# 223
Не съм диетична!  SickНо ми е вкусно и надявам се мотивиращо Mr. Green
Утре съм на РД!
Аз от неделя съм на линия.
Виж целия пост
# 224
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Благодаря ви много  на всички за подкрепата  Hug Hug Hug Hug Hug 


Въпреки, че не ми е лесно, но се опитвам да вкарам някакъв ред в мислите си, и да продължа напред.Не съм режимна и не съм се мерила.

Мисля от понеделник да започна отново страхотната диета така че тогава ще се измеря за да знам откъде започвам. Peace

Много   Hug Heart Eyes  на всички и много усмивки и само хубави емоции!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия