Страхотна диета за Страхотни тела - 18

  • 13 309
  • 325
# 240
Лека нощ!
Да сънувате ангелчета! smile3535

Черпя с чаша вино (червено и отлежало за ценители) за лесно храносмилане и приятни (розови) сънища luvbed Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 241
Добро утро, Страхотни момичета! Hug




Страхотен ден с много минуси на всички!
Виж целия пост
# 242
Добро утро страхотни! Laughing

Да сервирам чайчето... Hug

Лек и минусов ден...
Виж целия пост
# 243
Здравейте, Страхотни!

побут на темичката!  Crazy
тъй..аз нямам с какво да се похваля, радвам се на вашите резултати!

Лиде, Буболина, Хот, Дани, Кала, СтаМ, Джун Hug   bouquet
Боби, как върви с дюкан?
Виж целия пост
# 244
Здравейте ,мацки!
Как върви слабеенето? Аз да се отчета ,че продължавам да съм стриктна ,днес цял ден на тараточе ,само вечерта се по изложих с един протеинов шейк на хербалайв,но посещавам една група за weight loss и там ни почерпиха. И другия ми проблем е ,че не спазвам часовете ,голяма съм гъска #2gunfire-разсейвам се с работа и забравям за някое хранене ,естествено и кантара така не помръдва! Но няма отказване ! Пък и май се влюбвам и това ми е стимул ! Желая лека нощ на всички и сладки сънища!  smile3525
Виж целия пост
# 245
Привет страхотни,
 как сте, как върви диетата - най-приятната?
Да ви предложа аз днес сутрешното кафе

Днес ми е последния ден от ударната фаза на Дюкан - чист протеин и от утре ще хапвам месце и зеленчуци.
В събота започваме ремонт (силно казано ще сваляме тапети и ламперии, ще подготвяме за майстора) и ще има домашен фитнес!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 246
Хайде и от мен добро утро!
Аз плодувам за 3ти ден, ама не ми се говори ...докато на станат поне 5, за да не се изложа Simple Smile
Днес хапвам сливки Simple Smile

 Hug  bouquet Hug
Виж целия пост
# 247
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

И аз съм стриктна, вчера имах леко надоло в теглото, днес пък леко нагоре newsm78, но реших да си се меря отново всеки ден, защото като се меря рядко и очакванията ми са по-големи и съответно разочарованието, ако не е добър резултата. Но ще ви казвам само когато разликата заслужава да се спомене Wink
Днес се надявам и да "изтупам прахта от кростренажора" ooooh!

* Боби *   Hug мерси за кафето!  bouquet


Страхотен ден на всички!

Виж целия пост
# 248
Добро утро момичета Hug

Аз пак ще лунувам (тридневка) и пак ми съвпада плодовият ден от страхотната с първия ден от лунната, т. че днес съм на плодове (предимно ябълки). Да се похваля с много труд и мъки приключих втория етап на страхотната. От събота (след лунуването) навлизам в третия етап, който е най кратък (10 дни) - да видим как ще се справя  newsm78
Ако има някой, който е или е преминал третия етап от страхотната, да дава съвети. При мен има една голяма опасност и тя е (тъй като не ям месо) май започнах пак да го карам като преди само на картофи (въглихидрати) което не е добре, защото знам, че е добре да ги избягвам при диетите. Сигурно от там идва проблема и бавното сваляне. Имате ли някакви предложения Thinking по този въпрос. Никаде в диетата не видях да има ядки например, мога ли да замествам белтъчините с ядки??? Confused
Виж целия пост
# 249
Здравейте, Страхотни! Hug

Вчера един колега имаше РД, днес друг черпи за сина си...А аз като кажа, че съм на диета и всички започват вече да ми се карат....Не можело жена на 35г. с две деца да иска да изглежда като тийн...и ми е много трудно да ги убеждавам...Не ,че е наложително.  Wink Та взех оттук-оттам по нещо и се чувствам гузна, към себе си. Embarassed

Ами поне ще спазвам режим оттук , до края на деня.А довечера съм и на тренировка, така че мисля няма да има толкова поражение....

Не знам , дали споменах , че искам да достигна 55кг. Нова амбициозна цел съм си поставила. Party Пък да видим. Тоест, трябва да се разделя с 4 кг.


Мерси за кафето и на всички  Hug Hug Hug хубав ден!   bouquet
Виж целия пост
# 250
Хммм...абе какви са тези хора - жена на 35...че ти си ужасно млада...естествено , че можеш да изглеждаш тийн...щом има такива на по 45, които успяват...значи и ти можеш Simple Smile

И аз искам 55...дори 50, ама айде...засега не ми се получава...а съм на 25 - ето това вече е висша форма на падение
Виж целия пост
# 251
Ей ме на и мен банда;)

Само мога да ви се радвам ан стриктността   bouquet  bouquet  bouquet

Аз все оше съм в чуденка какво да правя....ся забелязах и зелевата супа  Rolling Eyes ,та мисля тия 2 дни да полунувам на крекери  Joy Joy Joy и после да решавам  Crazy

Аз избягвам да казвам,че съм на диета .....просто ме дразни,когато една жена го каже  Rolling Eyes

Бъдете стриктни и за мен  Mr. Green

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 252
И аз не казвам...обикновено казвам , че вече съм яла или...някакви такива неща , е не ми се яде, че не обичам еди-какво-си Simple Smile
Ужас
Виж целия пост
# 253
Привет момичета  Hug
за резултати не мога да кажа,защото ще се тегля след лунната  Mr. Green
до тук положението е горе-долу добре  Wink
Виж целия пост
# 254
...А аз като кажа, че съм на диета и всички започват вече да ми се карат....Не можело жена на 35г. с две деца да иска да изглежда като тийн...и ми е много трудно да ги убеждавам...Не ,че е наложително.  Wink

Много често ми се случва и на мен - нямало да мога да изглеждам като на 20 - то че няма да мога не го оспорвам, но поне искам да изглеждам добре за моите 38 г. и това изключва 15 излишни кг Mr. Green

Стискам ти палци да стигнеш скоро новата амбициозна цел - знам , че можеш  Peace



Кала, Hug и аз мислех преди време за една зелева супа, но Страхотната ми е най-добре Hug

Много  Heart Eyes Hug на всички Страхотни момичета и Страхотен следобяд!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия