Страхотна диета за Страхотни тела - 18

  • 13 309
  • 325
# 225
Хей, страхотни,
мисля малко да ви изоставя, но ще ви наглеждам.
Ще пробвам Дюкан!
Стимулиращи са резултатите!
Хубав уикенд!
Виж целия пост
# 226
Боби, Hug и аз доста се възхищавам на резултатите на Дюканките, но като се замисля - без плодове не мога да изкарам дълго, иначе резултатите им са наиктина много стимулиращи. Успех  Peace и не ни забравяй   bouquet
Виж целия пост
# 227
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Заповядайте на неделно обедно кафенце:


За утре реших да започна втория режим от осемседмичната диета Peace

Страхотен неделен ден на всички! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 228
Момичета привет  Hug
втори ден съм на страхотната  Grinning този път ще съм стриктна  Peace че положението е отчайващо  Embarassed ooooh!
Виж целия пост
# 229
ааа забравих,преди бях с име pipy  Whistling
Виж целия пост
# 230
Дани, Hug по аватара те познах. Heart Eyes Радвам се че си отново при нас и ти пожелавам много голям резултат Peace
Виж целия пост
# 231
Привет, страхотни,
успешно приключих първия ден при Дюкан.
Ще наминавам да споделям резултати, а и да ви хваля за вашите!
Много минуси!
Виж целия пост
# 232
Здравйте страхотни  Grinning

Голяма усмивка, въпреки, че нещо ми е ревливо днес Cry
Не, че няма причина. Не, че не съм всеизвестна с рязката смяна на настроенията си... Twisted Evil

В петък купона мина добре и без прегрешения - само чаша червено вино и 100 бутилки минерална вода. Абе много трудно се откриват свободни места в заведенията в петък вечер (в Софето). Направо можеш да припаднеш по улиците докато обикаляш за някое свободно кьоше. За съжаление бях много разочарована от приятел и вечерта завърши със сълзи.  newsm45 smile3515 smile3511Събота и неделя бяха ужасяващи от към емоции (изцяло отрицателни) и за капак снощи скъсахме полуоска по магистрала Тракия  Sob cry (добре, че бяхме вече близо до София и лесно ни издърпаха). Направо съм изтощена, изнервена и хиперактивна. В колограмите - нямам новини Sad Confused Не съм нарушавала режима, но и нямам минуси.

Хайде до скив! Heart Eyes
Виж целия пост
# 233
Здравейте, страхотни! Нещо ни е замряла диетата май,никой не пише Sad Аз напредвам ,много съм стриктна ,никакви отклонения ! Simple Smile Дните минават леко ,не го отричам ,1.200 вече ги няма ,надявам се до края на втората седмица да се разделя поне с 4 кг пък ще видим .От днес мисля да включа и спорт ,защото иначе не ми се вярва да се случат нещата! Успешна седмица на всички! И по-леки дни! Simple Smile
Виж целия пост
# 234
Бррр ето ме да пиша, но само това  Joy Joy Joy

И аз искам да опитам Дюкян,но само се чудя как ще изкарам 3-5дни само на белтъци  newsm78 ще се почудя още малко  Mr. Green добро извинение да не съм режимна  Mr. Green

Успешен ден и Страхотна седмица  Grinning

ПП Добъл хот, гледай да ти мине скоро,така или иначе и да се ядосваш не променяш нищо  Wink

Буболина. бравоооо:)

Дани.а, добре завърнала се  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 235
Хапвам си млекцето и ви чета  Laughing
благодаря ви за посрещането момичета - Лиде,Кала и всички  страхотни  Heart Eyes
Виж целия пост
# 236
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Започнах от днес втория рижим от осемседмичната диета - и аз и съм стриктна досега Peace

Сутринта хапнах малко кашкавал, след това чак на обяд имах възможност да ям - 2 яйца на омлет и зелева салата, сега си хапвам круша за следобяд. Вечерята ще е като обяда

Имам малко намаление - 70,500 кг съм/но това не е от диета, а от неприятности/, но засега няма да коригирам линийката докато не усетя трайно намаление вследствие на диетата

Страхотен ден и страхотна седмица!
Виж целия пост
# 237
Аз нямам с какво да се похваля....
Но съм тук и ви чета. Heart Eyes

Лиде  Hug
Виж целия пост
# 238
и аз нямам с какво Simple Smile
Само нерви и ядене беше тези дни...

Днес съм на два портокала и плодувам Simple Smile
Вечерта преди салсата ще хапна още някакъв плод  и така Simple Smile Доволно ми е защото не съм гладна Simple Smile

Прекрасна вечер !   bouquet
Виж целия пост
# 239
Днешният ден го провалих вечерта - с ракия и туршия Embarassed Дано утре успея да бъда стриктна Crazy

Страхотна вечер на всички! newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия