Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява режимът „Страхотна диета“?
Какви са основните характеристики на диети No1, No2 и No3?
Защо е важно да се спазват часовете за хранене в диетата "Great Diet"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява режимът „Страхотна диета“?
Режимът „Страхотна диета“ е оптимален план за здравословно хранене, който има за цел да научи хората как да се хранят, без да гладуват, и същевременно да отслабнат. Диетата се състои от три нива, като първото ниво е отключващо. В него се препоръчва еднакво количество плодове/зеленчуци/протеини/въглехидрати за деня, максимално количество кисело мляко от 2 кг в млечен ден, около 2 литра вода на ден, протеинови храни като месо, мляко, млечни продукти , яйца и риба и въглехидратни храни като ориз, картофи, боб, грах и хляб.
-
Какви са основните характеристики на диети No1, No2 и No3?
-
Защо е важно да се спазват часовете за хранене в диетата "Great Diet"?
-
Кои храни се препоръчват за консумация в диетата "Great Diet"?
-
Как мога ефективно да управлявам желанието за сладкиши, докато съм на диета?
и аз доста се възхищавам на резултатите на Дюканките, но като се замисля - без плодове не мога да изкарам дълго, иначе резултатите им са наиктина много стимулиращи. Успех
и не ни забравяй

този път ще съм стриктна
Радвам се че си отново при нас и ти пожелавам много голям резултат 
Събота и неделя бяха ужасяващи от към емоции (изцяло отрицателни) и за капак снощи скъсахме полуоска по магистрала Тракия
(добре, че бяхме вече близо до София и лесно ни издърпаха). Направо съм изтощена, изнервена и хиперактивна. В колограмите - нямам новини
Дните минават леко ,не го отричам ,1.200 вече ги няма ,надявам се до края на втората седмица да се разделя поне с 4 кг пък ще видим .От днес мисля да включа и спорт ,защото иначе не ми се вярва да се случат нещата! Успешна седмица на всички! И по-леки дни!
ще се почудя още малко 
