Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 54

  • 19 002
  • 306
# 135
destini, добър опит с крем  Simple Smile

shemet_neveroiaten, супер бонбониера Simple Smile

Момичета, по-късно ще ви пусна една двуетажна торта. Вторият етаж е първото ми Барби, а отдолу е правоъгълна. Как се измъчих само, не е истина. Ще снимам в нас двата етажа пооделно, защото са си 2 самостоятелни торти дефакто, а от 18ч. сме на РД-то където ще сглобя етажите един върху друг и ще снимам вече готовата торта.
Виж целия пост
# 136
Момичета, ето двата етажа поотделно. Късно вечерта се надявам да пусна и сглобената напълно торта.

етаж 1


и етаж 2


Виж целия пост
# 137
Шемет, много хубава бонбониера, трюфелчетата ще са голяма изненада!

Пепи, браво! Какво деколте само си й направила - чудесна форма и бижуто...Толкова семпла и красива е роклята:)))
Виж целия пост
# 138
Радвам се че ви е харесала бонбониерата. Бъни тортата е една просто съм я дала в покрит и отворен вид.

Аз като привърженик на млечния шоколад да кажа че трюфелите с млечен шоколад повече ми харесват - предишния път ги правих с натурален та имам база за сравнение  Wink и още нещо в тези сложих по един бадем вътре - много добре се получи сигурно с лешник щеше също да е много вкусно.

Виж целия пост
# 139
еее супер торти
shemet_neveroiaten капака от какво е , виждам че си го загънала в единя край, значи не е картонен
Пепи ще чакаме чакаме тортата в сглобен вид
Виж целия пост
# 140
Капака е два цвята ММФ като вътрешния го оставих да поизсъхне малко за да е по-твърд и да може да се "облече" с белия.

Пепи както винаги ще бъде чудесна торта а барбито е със съвършено скроена рокля. Може ли и снимка на гърба?


Виж целия пост
# 141
Уау, Пепи, прелестно барби   bouquet С нетърпение чакам сглобеният вид на тортата и да кажеш какво аджеба те измъчи, защото нито правоъгълната, нито барбито имат вид на измъчвани...
Виж целия пост
# 142
dimitrina73, sillsav, shemet_neveroiaten, violetblue, благодаря ви милички.
Барбито и отзад е като отпред (покривах я като цяла торта), но все пак обещавам да я снимам сглобена и в гръб.
violetblue, измъчих се защото си имам палаво хлапе в нас, а тортите на са никак малки. А тази седмица имам и за утре и за четвъртък и евентуално за събота по 1 торта. Не знам с малкия как ще се оправяме  newsm78
Виж целия пост
# 143
Пепи, тортата е убийственна, Барбито като с истинска рокля.  Hug Ти си велик майстор

ето и моята мизерничка, сглобена днес набързо. Подтикната от форумът на Ванчето за вафлите, "намацах" една Вафелторте - тук им викат вафелн, а в БГ са ви гофрети. Рецептата е австрийска
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294885&pid=8452101
Виж целия пост
# 144
Ехааааааа.....
Пепи - чудно Барби. Представям си тортата в сглобен вид!!!!
shemet_neveroiaten - Страхотнати е бонбониерата.
Дестини - Каква  се тая торта бе душко? Целите блатове ли използва?25Х40????  Никаква икономия......... Аз си мислех че грандоманщината е мой патент...... 
kaninova - Аз предпочитам гофретки пред вафлите..... Може ли да намина гости????
Аз, пък понеже съм в тортенотворчески застой, а доста продукти имам, реших да си поиграя малко. 
Ето ви една табуретка. Но за разлика от Дестини, резнах блатовете на половинки.....  hahaha
.
И специално да ви почерпя с руло, по случай успешната акция по поръчката от Варна. Уникални са платките....... Това е за ВАС:

И двете са шоколадови експлозии с по около 1000000000 калории в парче......  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 145
Пепи, този тип неволи май съпътстват голяма част от мацките тука  Wink Аз реших, че нещо около тортите, а ти си имаш помощник, който декорацията на тортата я крие в коремчето ... поне мойта така правеше като беше мъничка и разправяше - пибала съм го на скишно място  Laughing

Играла си нашта ... Ванчеее как можа? Такава бомба ... калорийна имам предвид  Mr. Green И колко шоколад сложи? 500-600-700 гр ли? И какво като си рязнала блатовете, то шоколада компенсира  hahaha Всички се юрнахме на "маслините" и скоро може пак да правим "гимнастики" с блокове  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 146
Виолетката, едни скромни 500 грама отупах..... Ама за по-интересно ги смесих със сух сладоледец - 1 чаена чаша суха смес и 3 - вода...... Стана купа и половина мус...... И скромното торте дето "само щях да пробвам" блатовете сега е от 6 платки. И рулцето малко пое...... и половин кутия отиде във фризера да става на сладолед......  newsm78. Супер вкусничко, ама колко е сладкоооооооооооо......  #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 147
Малее Ванче, няма криво и несиметрично по табуретката бе, с линийка ли си помага.
Мерси за рулцето, аз като нямаща от тези блатове, да дойда да го пробвам освен или свърши вече Mr. Green
Виж целия пост
# 148
Ванчеее, Ванче не така Naughty душа, използвах само 2 блата, но на половината та станаха четири.Всичко си е по правилата.За проби целите блатове нееееееееее Naughty ето и разрезче
http://bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=7396830

 bowuu за рулцето. Горката аз нали цял ден не си пощипвам от тортето Blush

Пепи сууупер
Ванчеаз мислех че и пантофка ще покажеш Crossing Arms
Шемет блата поорязан ли е за да се получи кутията  bouquet
Виж целия пост
# 149
destini - Добре се справяш с апарата..... Тортата изглежда като от целите блатове.....  hahaha /Аз така снимам рибата на мъжа ми, да изглежда по-голяма..... /:35: А за пантофката..... няма повод. Тя табуретката  е за вкъщи да начеша крастата само....
sillsav - Всичко си седи. Идвай! Има криво, ама не се вижда явно на снимката. Почнах линиите на око, ама като взеха да стават по-дълги и реших да си маркирам с една линийка......  Wink
Допълвам поста, за да не пиша нов:
РАЗРЕЗ НА ТАБУРЕТКАТА. Не е толкова сладко колкото си мислех!!!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия