Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 54

  • 19 002
  • 306
# 165
Успях да прочето пропуснатото и да се възхитя на творбите .Браво на всички майсторки .Да не изброявам за да не пропусна .Искам да ви покажа моят първи опит за направа на чехли.Благодаря на Пепи за указаното съдействие.
Виж целия пост
# 166
Пепи, чудесно Барби  Simple Smile
shemet neveroiaten страхотна бонбониера си направила
Ванче, както ми е лошо като нищо ти нападам тортичките
Албена, много ти е хубава поредната торта

Аз за съжаление няма да мога да наоправя торта за рождения ден на баба ми утре, за което ми е много мъчно. Sad Но както казах и в другата тема, втората ми лентичка ми създава проблеми  Wink
Виж целия пост
# 167
И аз да поздравя всички торти!Прекрасни са!!!!!  bouquet
Ванче,благодаря за почерпката с рулото!!  bouquet

Петя,честита ти лентичка!!!Пожелавам ти лека бременност и много здраво и красиво бебче.А тортите ще почакат,от всякъде може да си купите,по-важното е ти да си добре! Hug
Виж целия пост
# 168
Ванче, мерси за съвета, след малко тичам до магазина за ръкавици  Grinning
Албена - страхотни обувки, сетих се за пантофката на пепеляшка върху сатенена възглавничка с пискюли. Дали има такава торта някой  newsm78
Петя -честито   bouquet
Виж целия пост
# 169
kaninova ,заповядай
http://media.snimka.bg/0835/007926081.jpg

Петячестито и леко бременеене preggo

Албенапантофките от варната ли са?Много е сполучлива
Виж целия пост
# 170
Петюшка, честито и от мен!!! Стискаме палци, а ти стискай зъби!!!! Ще броим заедно с теб!!!!! Hug
Албена - страхотни пътъчки!!! /имам подобни, също сребърни Laughing/.
Ванче, мерси за съвета, след малко тичам до магазина за ръкавици  Grinning
До аптеката тичай. Със сигурност ще има, но си поискай точен номер, да не ти "хлопат" че е адски неудобно. /Питай Виолеткатаблу, как се лепи тиксо и как се връзват пликчета с големи ръкавици.....  Joy/ Ръкавиците са на номера M,L,XL и т.н. По 7-8-9 ст са така че поискай да пробваш на място.....
Виж целия пост
# 171
Албенче, много нежно се е получило! Розите са много ефектни!

Петя, защо не даваш наставления на мъжа ти, с готови блатове и да забърка  той един плодов крем и да изненадаш баба си - за една вечер стават такива чудеса:)))) А с една табличка за храна в леглото може и една розичка да завъртиш, нали спомена, че имаш готови покрития за тортата за предизвикателството....Но най-важното, се чувствай добре и дано скоро тези неразположения и опасности приключат и да си на линия вкъщи и в темата:))))
Виж целия пост
# 172
Албена много хубава тортичка, обувките ми напомнят на моите сватбените
Виж целия пост
# 173
Петя, страхотна новина! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност, а тортите наистина могат да почакат.  preggo
Виж целия пост
# 174
Ходих на мероприятие в ПРАКТИКЕР - Дружба и естествено се заврях навсякъде.
Вижте какво си намерих в дъното на магазина при цветята - там вече всичко е в Коледни украси и детски играчки....
ХОП и напред . По-късно, ще си поиграя да направя по-свестни отпечатъци.... И да ги снимам по-нормално.
Всичко това е сложено в един прозрачен голям фишек, около метър дълъг. Струва 7.99. Формичките не ме впечатлиха особенно, но мъничките отпечатъци от капачките, веднага си ги представих на бебешка торта. Лошото е че има повтарящи. Което ме навежда на мисълта, че има и други фигурки..... с което пък ме гложди любопитството какви са те...... newsm78 Пластелина който е в чашките, незнам какъв е, но е много мек и мирише ужасно. На упътването пише че се втвърдява след престояване. Както и да е. Племенника ще има да маже.... Аз конфискувам всичко останало..... Joy. Ако някой си закупи и си има повтарящи капачки, може да си "менкаме". Имам мече и пате... Embarassed Joy. Ужас!!! Детска ми работа......
Виж целия пост
# 175
Ето ме пак.
Да не помислихте, че за тази седмица приключих. Нищо подобно. С малкия и двамата сме болни, но поръчките съм ги приела преди 1 седмица и няма как- работя.
По мотивите на приказката "Работна Мецана" - торта за майката на най-добрата ми приятелка. Не се учудвайте че е детска. Украсата е заради 2-те деца на приятелката ми.

Виж целия пост
# 176
Леле,Пепии,нямаш умора.Както винаги,изпипана до последния детайл!

Албена,страхотни пътъчки...И моите сватбени бяха сребърни...
Виж целия пост
# 177
destini - благодаря, аз си имам снимки на любими торти и им се кефя, тая влиза вътре при другите.

Ванче - кви стинки, в близкия до нас магазин 8 броя ръкаци са 2,49 евро., сега чакам мъжо да идва от работа и го юрвам по големите магазини,  а и искам да си купя ей такива формички, че в момента преди коледа всичко е на много ниски цени и има голямо разнообразие. Ето тук - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294885&pid=8470137

Пепи - как направи калинките? питам, защото тук в Австрия съм виждала торти с такива калинки /по-големи де/
Виж целия пост
# 178
Първо честито на petia_tag   bouquet Лека и безпроблемна бременност  preggo
shemet_neveroiaten бонбониерата е разкошна  Heart Eyes
_Пепи_, Албена, нямате умора и коя от коя по-хубави   bouquet  Пепи бързо да оздравявате и двамата  Praynig
van444eto поздравления за шоколадовите изкушения и за откритието в Практикер  Hug
От мен пак Трюфел експеримент с бял и тъмен ганаш, рози от шоколадово тесто. И да попитам, с какво си върви като вкус белият шоколад?
Виж целия пост
# 179
Привет и от мен
Чета редовно, но нямах торта, която да покажа.В петьк обаче започвам една за прощьпулник и ще пусна снимки.

Видях страхотни торти, но забравих на кой коя беше.От последните страници обаче искам да поздравя:
Пепи и нейното класно Барби!А мечешката тортичка е като жива приказка!
Петя, лека бременност и много красиви бременни емоции, новината е страхотна!
Шеметче, много си се постарала и бонбониерата торта ти се е отблагодарила, супер е  bouquet
Бадем, много красиви рози и тортичка.И аз сьм се заканила на Трюфелче, скорооо.
Албена, ЧРД на патерици!Още дьлги години сладки торти и усмихнати клиенти!
На празнувалите годишнини(май беше на силсав), честито!
van444eto, и мен ме хвана твоята "болест" да се оглеждам по какви ли не магазини за тортени приспособления и кое какава работа може да свьрши.Много ми хареса табуретката и преди разреза и след  bouquet


Наталина, ТОРТЕНАТА БИБЛИОТЕКА е разкошна!Благодаря за труда на теб и помощничките по сьбирането и сьхранението на информацията Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия