Много вкусен кекс

  • 197 852
  • 192
# 75
Mimito MS , за какаото - отделям малко от сместа и в нея слагам какао около 2 с.л., разбърквам хубаво, докато стане хубаво кафяво, ако трябва добавям още какао.Във формата изсипвам малко от бялата смес, после върху нея с помощта на лъжица разпределям какаовата смес и отгоре слагам остатъка от бялата смес.Дано съм ти била полезна Hug.
Благодаря ти много,утре щего пробвам  Hug
Виж целия пост
# 76
Кекса е чуден, всички го харесаха, благодаря!
Виж целия пост
# 77
Здравейте,
аз га правих в машината за хляб и стана страхотен.
http://media.snimka.bg/4498/015251654.jpg
Виж целия пост
# 78
 
 
  Благоадаря на авторката за рецептата  Peace
  този е залят с шоколадва глазура и стана страшно вкусен   bouquet
Виж целия пост
# 79
Класически кекс, от типа, който много обичаме вкъщи Heart Eyes Стана прекрасен, по-късно може да се отчета и със снимков материал Wink
Виж целия пост
# 80
И аз се записвам да благодаря за рецептата  bouquet
Виж целия пост
# 81
и аз, но тъй като съм много смотана в готвенето, не ми е ясно все пак като се опече кога да го извадя или какво да направя, за да не спадне newsm78
Виж целия пост
# 82
Ето го моят много вкусен кекс Mr. Green
Благодаря много за рецептата, отиваме да го нападаме Crazy
Виж целия пост
# 83
ще го направя утре-изглежда чудесен-дано ми се надуе така както на другите снимки Laughing
Виж целия пост
# 84
 
 
  Благоадаря на авторката за рецептата  Peace
  този е залят с шоколадва глазура и стана страшно вкусен   bouquet

А пък на вид какъъъъв е... Crazy
Виж целия пост
# 85
страхотен кекс стана-свърши веднага-направих го по-оргиналната рецепта на авторката и нямам думи просто Grinningжалко че нямам апаратче да го снимам-благодаря за рецептата  bouquet
Виж целия пост
# 86
И аз току що го сътворих.Благодаря за вкусната рецепта,и аз го правих с кола,само че в обикновенна тава,че формичката ми остана у свекървата!Ето снимчица
Виж целия пост
# 87
много сполучлива рецепта, благодаря и аз   bouquet
направих го за закуска- сложих 1 1/2 чаша захар, нямах нищо газирано и затова разредих сладко от боровинки с вода до оказаното количество за лимонада и пекох около час първо на 160, а после на 180
моята дъщеря е особено претенциозна на тема храна,а  си хапна доволно Grinning
Виж целия пост
# 88
Кексът е страхотен наистина, но за тези, които още не са го пробвали, да вметна, че както може да се очаква от количеството на продуктите, кексът става доста големичък и е добре да му предвидите по-голяма форма Wink Моят не се събра в стандартна кексова и пекох още една малка доза отделно Heart Eyes
Виж целия пост
# 89
 smile3508 ще се пробва задължително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия