Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как и кога трябва да изберем педиатър за нашето бебе?
Какви са препоръките за закупуване на дрехи и оборудване за бебета?
Как мога да поръчам от магазин като La Redoute, ако не говоря френски?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как и кога трябва да изберем педиатър за нашето бебе?
-
Какви са препоръките за закупуване на дрехи и оборудване за бебета?
При закупуването на дрехи за бебето се препоръчва да закупите бодита, пижами, гащеризончета, чорапи, ръкавици, шапки за спане и връхни дрехи като якета или космонавти. Освен това блузите могат да заменят камизолите. При избора на оборудване като колички и кошари се препоръчва да се направи сравнително проучване на цените и качеството в различни магазини.
-
Как мога да поръчам от магазин като La Redoute, ако не говоря френски?
Поръчването от La Redoute може да бъде лесно дори без да говорите френски. Можете да използвате преводач или инструменти за превод, за да ви помогнат. Освен това можете да намерите информация и превод на често използвани думи за La Redoute онлайн. Ако срещнете затруднения, не се колебайте да поискате помощ.
-
Какви са основните артикули, необходими за бебето?
-
Кои артикули могат да бъдат премахнати от списъка за пазаруване, тъй като те са излишни?
Не искам да се намесвам,но в началото,когато се включих във форума и аз имах "спор" с теб за други неща,но в крайна сметка прецених,че е по-добре да се доверя на по-опитните мами.Така че която и каквото и мнение да даде тук поне лично за мен е добре дошло...Не ми се иска пак да има спорове и съм сигурна,че и mother-of-pearlS не е искала да те обиди по някакъв начин.Просто тук всеки споделя някакво мнение,нали?И всеки преценява какво ще е най-добре да направи за детето си.Пък и според мен всичко е много индивидуално..простичко казано-нещо като индивидуалност на кожата,на косата и т.н.Никой незнае кое и как ще действа на детето му,затова и вие,опитните мами споделяте личния си опит,нали? За да ни "просветите" нас,все още неопитните...



Никой няма да ме лиши от удоволствието да си избирам и купувам каквото преценя за моето дете!
А за килограмите УЖАС +12 кг.

Та в тоя контекст казвам, че термометрите са ненужна покупка, ако има мами, които предпочитат да обличат децата си по-дебело или да ги гледат на по-различна стайна температура от обикновенната, да си вземат термометри, ще са им от полза
Може да дойдем и при теб някой ден, държа да съм подготвена
