.
.

и предполагам ще и сложат втория пентаксим, първият го понесе много добре, така че сега не се притеснявам толкова.
Да, наистина не мога да пия протеинови шейкове. Гадни са ми.
Но, ще пробвам да смеся праха, както Трънче каза, с кис. мляко, плодове и каквото ми попадне... Дано успея да се залъжа, щото винаги усещам вкуса му. Що за рецептори имам, не знам
Аз питах и в една друга тема, но и вас да попитам. На Мишел акото от 3 дни е мнооого рядко, като при разстройство, без онези малки "бобчета", които винаги ги имаше. Мирише и по-странно и е по-кафеникаво от нормалното... Не е болна, няма Т, жизнена е, папка, спи, играе си, хили се ... Имам ли повод да се притеснявам или това е нормално? Знам, че сме говорили за зелени акита, за запичане, неакане, но за много рядко ако не си спомням, но може и да съм пропуснала...
, точно такъв беше и нашия случай.
Но не всички са такива. Примерно от няколко дена са й нормални по цвят и консистенция, ама все още миризливи.
Онези бобчета и семенца отдавна ги няма при нас, мисля, че са присъщи само за новородените. 
Тя преди пишеше доста често, явно сега или няма време, или няма достъп до компютър. Куун, да я поздравиш! 

Аз мисля да разуча тука в нашия район къде и какви се продават и така да си направя сметката какво ще купувам.
От сайта дето го даде Гали80 разбрах, че имало доста комбинирани пюрета с ориз или пък 5 вида зеленчуци, които не са подходящи за започване, тъй че наистина се налага да разгледам какви предлагат в нашто село.
. Днес егаси номера дето ни го изигра това време.
Уж мрачно, студено, ветровито, че и прекапа за по-интересно, а после ни се наложи да излезем до автогарата и чак слънце напече. А сега пък вече е хладно да излизаме.. И така. Отложи се днес разходката.


Междовременно да почерпим ,4е днес ставаме на 4 месеца
и по 1
за бебоците 
Много лесно се работи с нея, не ми коства никакви усилия, изобщо не е уморително и не ме заболяват ръцете. В най-добрите случаи съм изцеждала по 200 от двете гърди, това през нощта естествено. През деня съм докарвала 130-140 мл.
Хареса ли му на Жорето?
Защо не пробваш с някакви таблетки...
естествено отново пак наи-хубава!Мимченце
аэ эахраних ве4е,и менюто ни е сутрин кам 8-9 мляко после кам 10-10и половина плод.пюре по 40гр.с него не эамествам ядене по скоро го давам като десерт,на обед в 12 эеленчуково,после в 3 мляко,6 кисел,в 9 пак мляко и след това сън.Все още се буди преэ ноща да яде.KOON,с теб се эасичам доста често но раэбрах едва когато си сложи снимка на аватара,ами това е эасега мнооооооого целувки на бебоците
Препоръчани теми