Сърдити и нацупени сме ние в 6-ти клас!

  • 40 148
  • 289
# 240
Viksun, ние доста се изложихме на това контролно, моля някой ако знае подходящ сборник със за дачи да каже да си купим.
Имаме нужда от него явно!
Виж целия пост
# 241
Viksun, ние доста се изложихме на това контролно, моля някой ако знае подходящ сборник със за дачи да каже да си купим.
Имаме нужда от него явно!
Не съм Виксън, но да споделя  Wink Много съм доволна от Сборник по математика за 6 клас - изд. Коала прес - от Пенка Рангелова и колектив  Peace
Има за всеки раздел тестове и контролни работи, а на края и отговорите  Laughing
Виж целия пост
# 242
Откривам ви ужасно късно - чак на 17-та страница, та сега първо ще почета, да вляза в час. Хич и не знаех, че има място и за мами с ученици.

Иначе сме точно в темата - "сърдити и нацупени", даже плачливи. И мнооооого грозни!
Виж целия пост
# 243
Джони, благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 244
Дейна - дано съм помогнала  Wink
Как са вашите сърдитковци?
Моят все по-малко се сърди и все повече усеща, че края на срока наближава и ... в  у-ще яко са ги нагънали. Явно им трябват повечко оценки - по 8бр. за срок, защото всички сега започнаха да пускат контролни - почти всеки час  Mr. Green Нямам против, но много кампанийно ми се вижда - предпочитам през целия срок да са натоварени, а не само накрая. Но, мен кой ме пита  newsm78
Виж целия пост
# 245
Здравейте  Hug
Моята шестокласничка нещо се е кротнала от известно време, в смисъл не е имала нервни и плачливи изблици...дано да се задържи все така  Praynig
На класното по математика и литература има петици,ноо има да оправя оценка по английски за срока,та ще видим какво ще направи.  Thinking
Виж целия пост
# 246
моята се е отпуснала математиката хич не ни върви но затова пък по български сме  отличници
Виж целия пост
# 247
моята се е отпуснала математиката хич не ни върви но затова пък по български сме  отличници
И при нас е такова положението. Ще я записвам на уроци. Поне да можех аз да й помогна. Мами, вие оправяте ли се със степените? Аз направо се плаша от тези задачи.
Виж целия пост
# 248
моята се е отпуснала математиката хич не ни върви но затова пък по български сме  отличници
И при нас е такова положението. Ще я записвам на уроци. Поне да можех аз да й помогна. Мами, вие оправяте ли се със степените? Аз направо се плаша от тези задачи.
За съжаление съм мнага зле  Embarassed ,по-скоро тя мен трябва да понаучи  Joy На уроци мисля да я запиша в седми клас ,ако се наложи.
Виж целия пост
# 249
Аз преди време споделих, че когато се налага, помагам на щерката със задачите, а някои мами ме нападнаха тогава... Rolling EyesНо и сега процедираме така, има ли неясноти-пита... и аз й обяснявам.Слава Богу ,че харесвам математиката и ми се отдава.И въпреки че в никакъв случай не мога да кажа, че девойката е с изявена математическа мисъл , на класното има единствената пълна шестица...Последната е резултат като че ли на повечко упоритост и труд, отколкото на кой знае какви забележителни матеметически дадености Mr. GreenИ по литература се е справила отлично на класното, явно периодът с истериите в началото на учебната година е история, дано не ни хване пак в скоро време! PraynigТака ми е добре! Party
Виж целия пост
# 250
Аз нямам проблеми с математиката /все пак съм завършила Техническия университет/, но забелязвам, че ако синковеца не решава задачки повече от седмица забравя някои от правилата  ooooh! това ме озадачи много, но явно е от възрастта. Не си спомням аз в шести клас да съм имала такова затруднение  newsm78
И как го разбрах - декември беше болен от скарлатина и естествено лежеше и не учеше. После започна ваканцията и последните й дни като седна да пише домашни се оказа, че доста неща е забравил.
Другото, което забелязвам е, че много се притеснява от тестовото изпитване. Някак си тези дадени 4 отговора го паникьосват. Хем знае материала, хем гледа да "напасне" отговора, а и бърза да не би да не му стигне времето и прави много глупави грешки за съжаление...после и той се ядосва...
Виж целия пост
# 251
Привет момичета  Hug
Преди 3 дни имах пак сериозен разговор с моя шестокласник. Оказа, че се продължава да крие оценки и то естествено ниските. Още съм му сърдита  Laughing а той споделил с дядо си, че сега се притеснява за предстоящия си рожден ден, да не вземе да му се размине, че съм му обещала  боулинг  Joy
Избягвам караници и наказания, но той вече 2 дни, вечер след у-ще не е сядал на компютъра, да си разлиства учебниците . Явно е решил да ги оправя оценките, че поне за срока да са прилични...
Все нямал домашни, нямал за учене - за час е готов с подготовката /като се сетя аз навремето по колко часа писах, четох и учих  Rolling Eyes/ Яд ме е, че цялата работа е от мързел, разсеяност и непостоянство. Разбирам да чете, да не може да се справя, да пита каквото не му е ясно, да се интересува и просто да му е трудно и да носи по-ниски оценки ... а той не - все знае, все няма да пише... и оценките ту нагоре, ту надолу ...
Виж целия пост
# 252
Добро утро,момичета. Hug
Почерпете се.Днес съм именничка  Blush

Виж целия пост
# 253
Mедовинка,да си жива и здрава!!!  bouquet
Виж целия пост
# 254
Честит имен ден Медовинке, да си жива и здрава и да те слушат в къщи всички   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия