интимна прическа и обезкосмяване-ТРАЙНО, безболезнено, достъпно, ефикасно ?

  • 125 128
  • 376
# 300
Същата работа и при мен... Най-гадното е, че кожата точно на триъгълника е ултра нежна и после всяко разчоплено стои много дълго време и зараства бавно (мрън).

Казаха ми, че elos-епилацията оправяла такива косми, но аз засега нямам пари за триъгълника и си действам с кола. "Безболезнено", обаче е последната дума за която бих се сетила, асоциирайки обезкосмяването с кола маска.
 Mr. Green
Виж целия пост
# 301
Същата работа и при мен... Най-гадното е, че кожата точно на триъгълника е ултра нежна и после всяко разчоплено стои много дълго време и зараства бавно (мрън).

Казаха ми, че elos-епилацията оправяла такива косми, но аз засега нямам пари за триъгълника и си действам с кола. "Безболезнено", обаче е последната дума за която бих се сетила, асоциирайки обезкосмяването с кола маска.
 Mr. Green

Трудно зарастват,да.Аз даже направо ранички си правя.... ooooh!
Виж целия пост
# 302
Аз съм много доволна от това място. Резултатите надминаха очакванията ми.Това е най-новото поколение лазерна апаратура-използва се и при хора с тен или след излагане на слънце www.magnabeauty.com.
Виж целия пост
# 303
здравейте красиви дами,
 искам да ви питам за други варианти, които сте
пробвали- и които са безболенени, трайни и достъпни като цена?
епилаторът е ужасен
Зависи от епилаторът. Аз нямам никакви проблеми - почти не боли, няма щети по кожата, след години редовна употреба на места дори изобщо не никнат никакви косми повече. Става бързо и не е скъпо (освен първоначалната инвестиция в добър епилатор ).
Виж целия пост
# 304
Пробвала съм всичко, но най-ми беше добре с кола маска. По едно време и сама си правех навсякъде - отпред, отзад, отдолу, ръце, даже и мишници и бедрата. Само краката ги оправям с бръснача, щото не мога да ги чакам да станат толкова дълги за кола. Имам страхотен епилатор, но не го ползвам по простата причина че ми стават подкожни косъмчета и е голяма драма, докато се оправят, плюс тва като почнат да избиват стои като все едно постоянно си настръхнал и ми е кофти.
От известно време и триъгълника си оправям със самобръсначка, по простата причина, че ме мързи да се чекна, а на козметик ме е срам да отида. Представям си някой супер як салон и аз с космите  Shocked Sick Кофти ми е..Иначе много искам пак да почна с колата, ама не ми стиска. С бръснача става гадно като набодат на следващия ден, ама съдба.... Гледах разни лазерни и фото - епилации, ама ми са много скъпи и като знам че няма да мина с ена процедура Tired Пък и ме е страх от изгаряния. Иначе на болка търпя. Броя - едно, две, три и казвам "дърпай" и готово.  Mr. Green
Виж целия пост
# 305
Еййй, аз забравих да се отчета. Отидох на кола маска в салон ("Егоист"). Хареса ми. Болеше, но не чак толкова, че да ме откаже от повторно посещение. За тези, които ги е срам - и мен това ме притесняваше най-много, но жената така леко ме подхвана, че веднага ми мина. Лошото е, че салона ми е далече и така и не се наканих да отида втори път.
Виж целия пост
# 306
Oт известно време и триъгълника си оправям със самобръсначка, по простата причина, че ме мързи да се чекна, а на козметик ме е срам да отида. Представям си някой супер як салон и аз с космите  Shocked Sick Кофти ми е..Иначе много искам пак да почна с колата, ама не ми стиска. С бръснача става гадно като набодат на следващия ден, ама съдба....

vagabond, ето това е голяма тъпотия, извини ме за израза.   bouquet Как така те е срам да идеш с космите на козметик? Ми ти ако нямаше косми, нямаше да си там, нали. Simple Smile Все едно да те е срам да идеш на зъболекар, защото са ти лоши зъбите или на доктор, защото си болен. Момичета, разберете, на тези хора това им е работата. Не им пука кой колко е космясал, те са там, за да те приведат във вида, в който ще се харесаш. Аз поне не мога да си представя да се върна пак към бръснача - от 7 години ходя на козметик специално за триъгълника и не бих го заменила с друго (е, един ден, ако се опарича може и някой по-модерен метод да пробвам).
Виж целия пост
# 307
реших тук да питам,какво мислите за ползването на уред с патрони в домашни условия?
http://kosaistil.com/?162,%CF%D0%CE%CC%CE-%CF%C0%CA%C5%D2-%C7%C0 … C0%D1%CA%C0-light
ей това харесах
Виж целия пост
# 308
и аз да се впиша!аз триъгълника си го правя с епилатор,мишниците също,не ме боли(освен първия път-ужас,даже виках от болка,но само и единствено тогава).просто се свиква!първо бях с филипс,сега съм с браун,но повече май от пъвия съм доволна!но преди епилация влизам в банята да се изкапя с ексфолиант да не стават подкожни!
а за последния пост-аз имам точно този комплект-правя си краката и ръцете!доволна съм!стига да уцелиш твоят патрон,че на мен лично не всички ми харесват,някои са много лигави и трудно се дърпат,но има едни черни(незнам как се водеха) и едни с цинк(той успокоява)-много са добри!
Виж целия пост
# 309
Oт известно време и триъгълника си оправям със самобръсначка, по простата причина, че ме мързи да се чекна, а на козметик ме е срам да отида. Представям си някой супер як салон и аз с космите  Shocked Sick Кофти ми е..Иначе много искам пак да почна с колата, ама не ми стиска. С бръснача става гадно като набодат на следващия ден, ама съдба....

vagabond, ето това е голяма тъпотия, извини ме за израза.   bouquet Как така те е срам да идеш с космите на козметик? Ми ти ако нямаше косми, нямаше да си там, нали. Simple Smile Все едно да те е срам да идеш на зъболекар, защото са ти лоши зъбите или на доктор, защото си болен. Момичета, разберете, на тези хора това им е работата. Не им пука кой колко е космясал, те са там, за да те приведат във вида, в който ще се харесаш. Аз поне не мога да си представя да се върна пак към бръснача - от 7 години ходя на козметик специално за триъгълника и не бих го заменила с друго (е, един ден, ако се опарича може и някой по-модерен метод да пробвам).

Права си, да не говорим, че аз съм си срамежлива по принцип, но не ме е било срам да ходя на козметик. newsm78
Виж целия пост
# 310
и аз да се впиша!аз триъгълника си го правя с епилатор,мишниците също,не ме боли(освен първия път-ужас,даже виках от болка,но само и единствено тогава).просто се свиква!първо бях с филипс,сега съм с браун,но повече май от пъвия съм доволна!но преди епилация влизам в банята да се изкапя с ексфолиант да не стават подкожни!
а за последния пост-аз имам точно този комплект-правя си краката и ръцете!доволна съм!стига да уцелиш твоят патрон,че на мен лично не всички ми харесват,някои са много лигави и трудно се дърпат,но има едни черни(незнам как се водеха) и едни с цинк(той успокоява)-много са добри!

а един патрон колко горе долу те кара?
мойта кожа не е толкова чувствителна и няма да има проблем с кола маската.и аз искам да си правя краката и ръцете
Виж целия пост
# 311
и аз да се впиша!аз триъгълника си го правя с епилатор,мишниците също,не ме боли(освен първия път-ужас,даже виках от болка,но само и единствено тогава).просто се свиква!първо бях с филипс,сега съм с браун,но повече май от пъвия съм доволна!но преди епилация влизам в банята да се изкапя с ексфолиант да не стават подкожни!
а за последния пост-аз имам точно този комплект-правя си краката и ръцете!доволна съм!стига да уцелиш твоят патрон,че на мен лично не всички ми харесват,някои са много лигави и трудно се дърпат,но има едни черни(незнам как се водеха) и едни с цинк(той успокоява)-много са добри!

а един патрон колко горе долу те кара?
мойта кожа не е толкова чувствителна и няма да има проблем с кола маската.и аз искам да си правя краката и ръцете

ха колко ме кара-ми то май точно за един път(цели крака и цели ръце) и остава малко,ама ако не завтарям уж за по чисто може и триъгълника целия да си направя и мишници(ама аз на тия две места немога да се справям).един патрон струва 3лв после така че си е ок инвестицията според мен де!
Виж целия пост
# 312
ОО с тези патрони  ooooh!
Не, тези, които сте посочили, а на Veet, е някъв ужас.
Викам си: "Ето, хората измислили супер улеснение. Няма парцалчета, лентички и ала-бала", ама грънци.
Купих си един патрон с кола, с ролка и в момента, в който започнах да се епилирам ролката се затлачи от колата, колата започна да изстива, и после даже не можах да я измия, за да я ползвам наново. Просто залепна и няма мърдане и така си стоя не знам колко време, докато я изхвърля.
И се отказах от такива патрони.
За лентичките - същата работа. Мояткосъм е твърд и освен на ръцете, на друг място въобще няма начин да се оскубя като хората.
А пък като бях студентка, една вечер стоях с крем депилатоар пак много време на слабините, по гол задник, пред съквартирантката ми, и почти нищо не се махна.
Въобще нямам късмет аз с тези  средства за домашна епилация. Mr. Green
Виж целия пост
# 313
Момичета, нахлувам тук с бързо питане,

Иска ми се най-сетне и аз да взема нагревател за кола маска за домашно ползване, колебая се между два комплекта: http://fastbg.com/product_info.php?products_id=349 и http://amritalab.eu/arcocere/waxing_kits_and_packages/arcocere_rollon_kit - имате ли някакви впечатления, можете ли да ми препоръчате кой е по-добър?  Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 314
Vagabond, veet са меко казано ужасни! и моите са твърди и много,бляк!


Момичета, нахлувам тук с бързо питане,

Иска ми се най-сетне и аз да взема нагревател за кола маска за домашно ползване, колебая се между два комплекта: http://fastbg.com/product_info.php?products_id=349 и http://amritalab.eu/arcocere/waxing_kits_and_packages/arcocere_rollon_kit - имате ли някакви впечатления, можете ли да ми препоръчате кой е по-добър?  Praynig Praynig Praynig Praynig

нагревателите не са най важните,те са еднакви,но колата трябва да ти е хубава да може да ги дърпа! награвятеля само я задравя да стане течна нищо повече!както казах по горе имам пърия които си посочила-доволна съм!и намерих и моите патрони!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия