Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, които се обсъждат във форума?
Как реагират участниците и какво е нивото на подкрепа към тези, които споделят новини за лошото здраве на бебетата си?
Какво представлява разположението на бебето с главата надолу или с краката надолу?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, които се обсъждат във форума?
Форумът се фокусира върху бременността и майчинството, като обсъжда различни аспекти на тези теми. Участниците споделят своите лични преживявания, проблеми, съвети и подкрепа помежду си. Основните теми във форума включват бременност, здраве, майчинство, лични преживявания, семейни отношения и подготовка за пристигането на бебето.
-
Как реагират участниците и какво е нивото на подкрепа към тези, които споделят новини за лошото здраве на бебетата си?
-
Какво представлява разположението на бебето с главата надолу или с краката надолу?
-
Какво представлява терминът на бременността и защо се променя?
-
Какви са препоръките за възобновяване на сексуална активност след цезарово сечение?

Аз например харесвам дрешки с картинки и не непременно сини /защото са момчета/.Най-големия смях е,че е купила най-малко 8 бодита с къс ръкав!! от които две са ярко жълти с якички с дантелка!!!!!!!!!
.Е разбирам,че са бебета,ама това не означава,че ще ги обличам с дантелки....
Имай предвид, че ти с тея двама диваци ще имаш нужда от помощ от време на време и каквито и да са, бабите са незаменими понякога. Опитай се сега да си затвориш очите, ще прецениш след време, пък ако не ти харесва това, което е купила и не ти влезе в употреба, ще дадеш на някого, пак ще са от помощ
Мисля, че е много по тъжно, когато свекървата не се интересува от внуците. То е ясно, че теб няма да те приеме никога като родна дъщеря, но внуците са друга бира
Когато не ги гледаме, четем книжните им издания
а беше само една седмица на градина, добре че съм болничен, че като си спомня какво ми беше миналата година по това време
Хората казват, че не се става лесно майка и са прави, защото след раждането тревогите са двойно повече и с всяка година стават по-сериозни и косите на раждалите жени неслучайно побеляват по-рано






