Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 796 830
  • 1 988
# 975
Ето една колекция от популярни и слушани детски песни, събрана в 6 части, от http://DMCA-removal-from-Google:
Български детски песнички 1 - 77.44 MB
Български детски песнички 2 - 47.03 MB
Български детски песнички 3 - 36.95 MB
Български детски песнички 4 - 74.17 MB
Български детски песнички 5 - 44.10 MB
Български детски песнички 6 - 36.81 MB

Събират се на 1 CD.  Hug
Виж целия пост
# 976
инка, благодаря. Страшна си.  Hug  bouquetАко не е нахално  срещала ли си за теглене МР3 следните песнички:Приказките,Щом имаш сърце ,Очакване за пролет и българския вариант на руската Улибка
Виж целия пост
# 977
... и българския вариант на руската Улибка
ulibka
Виж целия пост
# 978
... Очакване за пролет
Това на Тоника ли?
Виж целия пост
# 979
Български вариант на песента"Улыбка" (Усмивка)
Можеш да го намериш и тук, заедно с текста.

Песента "Приказките" можеш да изтеглиш от сайта на списание "Първите седем".
Песента "Щом имаш сърце" е на Маргарита Шоселова и е издадена в диска и касетката на списание "Първите седем", книжка 4. Това са издадените досега списания.

Никъде на друго място в Интернет пространството, освен в сайта на "Първите седем",  не се намират тези дискове и касетки, освен ако не си ги купиш и то пак от там.  Rolling Eyes

Песента "Очакване за пролет" на Тоника ли е?  newsm78
Тази ли е?
Тоника - Очакване за пролет
Търся цвете грейнало в ръцете
на едно момче, дето все го няма…
Всяка пролет и на сън се моля
да ме отвлече, срещнем ли се двама…

Всяка пролет чакам така
да посегне топла ръка
и, покорни, моите рамене
тихо да погали…

И полека ме поведе,
ей така, без да знам накъде
или пролетен огън поне
в мене да запали…

Дълго чака тръпнеща земята
своя миг зелен, своята магия –
Ах, момчето, пролетно и светло,
близо е до мен, как да го открия.

Не съм срещала песен с такова заглавие в дисковете на Шоселова, но не съм съвсем сигурна. newsm78
Виж целия пост
# 980
Тази песен  "Щом имаш сърце"  да не е тази :

Живее на прашния бабин таван ,
парцалена кукла с мънистен гердан,
със весели плитки от пъстри конци  ...
?

Имам я!
Виж целия пост
# 981
Пусни я и на нас, моля!  Praynig
Качи я някъде, откъдето може да се тегли - в http://4storing.com/, или в http://rapidshare.com/, или където ти знаеш ....  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 982
Щом имаш сърце

Живее на прашния бабин таван,
парцалена кукла с мънистен гердан,
със весели плитки от  пъстри конци,   
с рисувани мигли, с очи от синци.
А милата баба със сръчни ръце
от плат и съшила дори сърчице.
Тук моята Барби навирила  нос,
мълчи и се цупи макар че е гост.
Дантели, капели, сукман след сукман,
хвърчат тоалети на Пако Рабан.
Не знае горката, че всяко лице,
красиво е щом си с красиво сърце!

Не съм й намерила още .mp3-ката.  ooooh!
Виж целия пост
# 983
Ето заповядайте-и аз много я харесвам.
От където я изтеглих беше именувана-Моята Барби.

http://4storing.com/hicpt/775e211be129669b137c4b49d36f7f53.html

А някой да има тази:
http://vbox7.com/play:c872d155

Обаче да не е преобразувана от клипа на mp3 , че е с лошо качество.  Confused

Виж целия пост
# 984
TV, Благодаря за "Щом имаш сърце"!   bouquet


А някой да има тази:  http://vbox7.com/play:c872d155  Обаче да не е преобразувана от клипа на mp3 , че е с лошо качество.

Аз откога търся песните Петя Карабакалова ....  Tired
Тя е ръководител на ДВГ Щастливци, град Харманли.
Това е сайта на групата, но в него няма нито една песничка.
Само клипове на нейни песни могат да се намерят, в бокса.

И аз бих искала да намеря песничките й, ама явно нямат професионален запис на тях, а само от концерти и изпълнения ....  Tired
Виж целия пост
# 985
   
    ДВГ "Щастливци"-  Как  съм  се  родил
    http://4storing.com/wziir/174a9d1b3edfa20aee21418354ce99af.html
    ДВГ  Щастливци   имат    професионални   записи , а  П .Карабака
  лова ,според   моя   позната ,  е     отзивчив  и благороден  човек .
    Не    искам    да   коментирам ,защото   не  се   познавам с  нея  -     лично.
   
Виж целия пост
# 986
gabriela652,
Безкрайни благодарности за песента!   
Аз толкова я търсих .....
А някоя от другите песни на Петя Карабакалова имаш ли?
Вече съм голям, Сезони, Бърборана, България пее?
Виж целия пост
# 987
Детски песнички - обичани, такива, които знаем и някои, които не знаем.
Всичките се теглят и са .mp3-ки.  Hug
Виж целия пост
# 988
Детски песнички - обичани, такива, които знаем и някои, които не знаем.
Всичките се теглят и са .mp3-ки.  Hug
не отварям линка - в цитата се вижда цензуриран спам
Виж целия пост
# 989
Момичета ,не знам какво да кажа освен едно много,много голямо благодаря!   bouquet  bouquet  bouquet и на трите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия