Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 796 827
  • 1 988
# 1 020
И на мен горните песни нищо не ми говорят...а в архива си имам все разни купонджийски.
В момента събирам (имам нужда от) броилки и скоропоговорки. Копирах си от тук каквото...но си спомням, че имаше тема или някъде се събираха такива, а не ги откривам...
Нещо като:
Онче-бонче счупено пиронче,
риба щука, махай се от тука...
Моля, препратете ме ако имате идея къде...мерси   bouquet
Ако имаш предвид темата за щуротийките - Заповядай!   Hug
Ако търсиш залъгалки-броилки - Това ти трябва
Ето още броилки.
Скоропоговорки.
Виж целия пост
# 1 021
Здравейте,моля дайте идеи за домашно караоке,нужни са ми линкове за синбеци ако може детски ,тъй като ми трябват за рожден ден.Благодаря предварително!
Просто погледни подписът ми. Това е най-голямата безплатна колекция в нета. Омръзна ми да виждам празни теми за детски инструментали и се наех да събера всичко до което се докопам.
Вторият линк води към темата ми, която изоставих. Първият линк води до блогът ми - в него имам отделно теми за 100 000 безплатни инструментала в МР3 формат и караокета в MP3+CDG формат които ще закръгля на 15 000 скоро. Имам и тема за караокета в kar и инструментали в midi формат.
Дал съм подробни напътствия, така че ти остава само да си избереш Hug

Ще се възползвам от случая да призова всеки който има детски инструментали (или информация къде може да се открият) да ги предостави за да са достъпни за бебчета и пораснали деца. Ще съм ви признателен, в тази инициатива няма користни цели Hug
Виж целия пост
# 1 022
Благодаря, инка62    bouquet
Точно това търсех  Peace
Виж целия пост
# 1 023
vorfaxx, от чужбина май не може да се тегли от теб  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 024
Запис да следя ХУБАВАТА темичка   bouquet
Виж целия пост
# 1 025
Може ли някой да ми прати песничките "Жаба жаборана" и "Пролетна забава" на е-майла lenincetu@abv.bg .Ще бъда много благодарна
Виж целия пост
# 1 026
vorfaxx, от чужбина май не може да се тегли от теб  Rolling Eyes
Повечето от архивите съм качил във 4Storing (недостъпни от чужбина), т.к. скоростта на качване и сваляне е на-добрата, а тегленето най-опростено - без въвеждане на кодове и прочие. Само част съм качил в Rapidshare. Ако нещо представлява интерес за теб ще го кача отново в желан от теб сайт. За 1 година качих стотици GB, а специално за тази тема няма да допусна да има пречка да бъде ползвана от всеки.
Просто пиши в блогът Hug
Виж целия пост
# 1 027
имам въпрос, които не е за тая тема, но ще се радвам, ако ми помогнете - купихме си дом.кино преди месец, но не иска да чете всичко - тоест чете каквото си иска /говоря за свалени от нета/. Първо си помислих, че е от формата - свалях само големите по и над 4 /ДВД/, после обаче ми дадоха дискове и видях, че си чете и XVID, обаче не всички  Crazy Тоест - играя си, свалям филми и вечер се моля да стане номера и да го изгледаме, но не винаги се получава, което е доста дразнещо. Казаха ми, че е защото е Самсунг, а така ми се иска причината да е друга...
Виж целия пост
# 1 028
Може ли някой да ми прати песничките "Жаба жаборана" и "Пролетна забава" на е-майла lenincetu@abv.bg .Ще бъда много благодарна
Жаба – жабурана

Жаба, жаба, жабурана
сто мушици хвана,
бързо на брега ги струпа
сготви вкусна супа.


После викна всички
попови лъжички,
“Яжте, яжте рожби мили,
храната дава сили.


Мои рожби мили,
щом сберете сили,
заедно хванете щърка,
който тук дохвърка!


После и крилете
вий му оскубете.
нека сложи всяка жабка
перо на свойта шапка!"

(мейл не ползвам)
Виж целия пост
# 1 029
... играя си, свалям филми и вечер се моля да стане номера и да го изгледаме, но не винаги се получава, което е доста дразнещо. Казаха ми, че е защото е Самсунг, а така ми се иска причината да е друга...
Аз, признавам си нямам опит с такова и вероятно няма да бъда от помощ. На първо място опитайте да намерите в упътването кои формати се поддържат (допитайте се до продавачите от които сте го взели, ако трябва).
Евентуално решение което ми хрумва, е ако имате компютър. Можете да ползвате монитора и колонките на домашното видео, пускайки го с програма от компютъра.
Изобщо, неприятна ситуация... наслушал съм се на подобни проблеми.
Виж целия пост
# 1 030
поддържа всички формати УЖ  Crazy
това с компа  - купих дом.кино, за да гледам в спалнята на спокойствие,на голям екран и с готин звук, така че не ми се иска да си ползвам пак компа, а и още повече , че той не е в спалнята ни...абе ...  Confused
Виж целия пост
# 1 031
viliko, понякога свалените филми имат странни формати. Случвало ми се е да пише avi, но когато ги вкарам в конвертора се показва различен формат.  Можеш да пробваш с конвертор.  След конвертиране може да ги чете. Нямам система за домашно кино, но с ДВД-то така правя.
Виж целия пост
# 1 032
какъв е този конвертор  newsm78
Виж целия пост
# 1 033
Използвам Any video konvertor.  Има изключително опростен интерфейс и се работи лесно с него.
Виж целия пост
# 1 034
Може ли някой да ми прати песничките "Жаба жаборана" и "Пролетна забава" .....

Не ти е нужен e-mail за тази цел.
"Жаба-жарурана" вече я дадоха.
Но за "Пролетна забава" мога да помогна само с текста:

Пролетна забава

С гъдулка тръгнало щурче
на пролетна забава.
И пее с весело гласче
из китната морава.

Дочу го бръмбар и с колан
на кръста си привърза
голям седефен барабан
и радостен забърза.

Комарът с нещо бе зает,
но щом чу веселбата,
наду веднага кларинет
и хукна през тревата.

А в цъфналия ракитак
на слънце щъркел дреме.
Край него жаба кряка:"Кряк,
какво приятно време!"

Песента е в един диск с пролетни песни, но го нямам, за да ти я кача.  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия