Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 796 835
  • 1 988
# 1 215
Спящата красавица, торент в Мастърс ТВ.
Питането ти е за темата с торентите. Иди и разгледай първата страница там. Има няколко спящи красавици.  Hug
Виж целия пост
# 1 216
Спящата красавица, торент в Мастърс ТВ.
Питането ти е за темата с торентите. Иди и разгледай първата страница там. Има няколко спящи красавици.  Hug
Именно. Вече отговорих в темата с торенти, т.к. открих поне 3 версии на Дисни, но нямам представа дали аудиото им е хубаво и разчитам друг да даде такава информация.

лек ден Hug

Виж целия пост
# 1 217
Търся песента" Тръгнал Зайо да се жени"-някой може ли да ми помогне да я открия.

Тръгнал Зайо да се жени

Виж целия пост
# 1 218
Помогнете ми да намеря песента,която започва така :
''Мили български деца
 с топли мънички сърца......"
не знам заглавието и ми е трудно да я открия.
Виж целия пост
# 1 219
Стига спам, модовете имат достатъчно работа с този прием в детските градини  Hug
Виж целия пост
# 1 220
Откъде мога да намеря песента "Къщичка"-знам текста и мелодията,но искам да си я сваля за малкия omm

Къщичка (песен+инструментал)
Виж целия пост
# 1 221
Здравейте на всички!Обръщам се към вас с една молба.Трябва ми някаква японска музика ,която може да се използва за танц с деца .Нямам идея ,обаче откъде да я намеря. EmbarassedАко някой знае,моля да каже.И още,знам че ставам нахална,но търся и следните песнички:
По-по-най -ДВГ"Детелини"
Песен за децата_ ДВГ"Патиланско царство
Мирабиландия -Д.Карнолски,но незнам кой я изпълнява
Всичко това ми трябва до няколко дни Ако можете,моля помогнете. PraynigБлагодаря предварително!

Мирабиландия (песен+инструментал)

Няма как да не ви споделя, натъкнах се на над 80 детски песнички заедно с инструменталите им и днес-утре ще ги кача в темата ми (линкът от подписа)  Hug
Виж целия пост
# 1 222
инка62   bouquet  bouquet
Свалих я , озвучаването е супер, много благодаря.
На моята версия озвучаването беше като на старите филми , ако си спомняте - Някой преследва жена , тя пищи и вика за помош, а озвучаването е с мъжки монотонен и безизразен глас . ooooh!
Виж целия пост
# 1 223
Откъде мога да намеря песента "Къщичка"-знам текста и мелодията,но искам да си я сваля за малкия omm

Къщичка (песен+инструментал)


Надявям се и други майки ще  зарадват своите деца с песничката  1crib Hug
Виж целия пост
# 1 224
Здравейте на всички!Обръщам се към вас с една молба.Трябва ми някаква японска музика ,която може да се използва за танц с деца .Нямам идея ,обаче откъде да я намеря. EmbarassedАко някой знае,моля да каже.И още,знам че ставам нахална,но търся и следните песнички:
По-по-най -ДВГ"Детелини"
Песен за децата_ ДВГ"Патиланско царство
Мирабиландия -Д.Карнолски,но незнам кой я изпълнява
Всичко това ми трябва до няколко дни Ако можете,моля помогнете. PraynigБлагодаря предварително!

Мирабиландия (песен+инструментал)

Няма как да не ви споделя, натъкнах се на над 80 детски песнички заедно с инструменталите им и днес-утре ще ги кача в темата ми (линкът от подписа)  Hug



vorfaxx,много   bouquet  bouquet,а с японската песничка която избрах от тези които ми предложи стана страхотен танц
Виж целия пост
# 1 225
Здравейте!Моля за МП3 на две песнички за предyчилищната грyпа!Едната е" Yсмивки":
Aко си обиден и тежи ти нещо
потърси yсмивка-ние сме насреща.
Тъжното в очите ще изтрием с песен,
хайде приготви се припева е лесен.....
    a,дрyгата е"Песен за цифрите":
Eдно е слънцето,една- лyната,
две са на врабченцето крилата......
    Aко някой може да ми даде линк,трябват ми до няколко дни!  bouquet
Виж целия пост
# 1 226
Тук има едн … 89;иш

В блога на vorfaxx също има песен за цифрите, дали е тази не знам - http://www.kaldata.com/forums/index.php?autocom=blog&blogid= … mp;showentry=5312
Дано той помогне по-конкретно Simple Smile
Виж целия пост
# 1 227
Прослушах "Песен за цифрите" която имам, но текста е друг, затова и не я пращам.
Ще потърся по-късно.

лек ден
Виж целия пост
# 1 228
Здравейте!Моля за МП3 на две песнички за предyчилищната грyпа!Едната е" Yсмивки":
Aко си обиден и тежи ти нещо
потърси yсмивка-ние сме насреща.
Тъжното в очите ще изтрием с песен,
хайде приготви се припева е лесен.....
...
Много ми напомня за руската "усмивка" ulibka, която си има и български вариант.

Виж целия пост
# 1 229
Toмасе,прослушах песента,но наистина не е тази.Благодаря ти все пак за отделеното време!Надявам се,че все някой ще откликне и ще може да ми помогне да я намеря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия