За първа година в детската градина - стига болести за тази есен-зима! - 11 част

  • 16 695
  • 286
# 150
Мечо Пух, съжалявам за Ивайло, но не се обвинявай  Hug Навсякъде може да го лепне, да минава бързо само  Praynig
Аз чета и се ядосвам в една съседна тема - "Стига вече са приемали болни деца в яслата/градината!" Група майки си чешат езиците, всяка си знае нейното, просто не знам какво толкова има да се пише  ooooh! Имам си мнение и аз по въпроса, но ако тръгна да го казвам пак ще започнат отначало.
Nataliq_, не са малки за "Кой е по-по-май" според мен  Peace Стелла също обича да го гледа, но мен лично ме дразни бате Енчо когато прави смях на гърба на някои дечица  Rolling Eyes Мое мнение - не бих я завела.
Виж целия пост
# 151
Не знам момичета, нищо му нямаше, целия Четвъртък бях с него- един път не се закашля, сополите му бяха прозрачни(те са си хронични при него)......после висяхме 1 час в поликлиниката и на другата сутрин- изненадка Confused  Иначе при прегледа пак казвам- всичко беше наред, освен червеното око, което явно е било замърсено, защото му мина много бързо.

Наталия- ами ей така, набеди го. Споделих опасенията си защо- едната учителка е болна и другата иска да си намали децата в групата, защото и идва нанагорно да е сама по цял ден с тях. И понеже ми е съседка и знае, че като ми посее съмнението, аз ще се  хвана на въдицата рано или късно.....и така.Два пъти ми повтори, че кашлял и аз се ядосах. Е, сега вече наистина кашля.  Crossing Arms

Бубе- вече се отказах да пиша в тези теми.
Виж целия пост
# 152
Привет и от нас.
Силия ми вдигна Т в нощта срещу петък  Stop След само 4 дни на градина. Засега вдига рядко, не я поддържа. Гърлото й е спокойно( аз вече чудесно разбирам от червени гърла ooooh!), но пък какви сополи текат...
Така ще е явно... В понеделник заминавам командировка за три дни и ми е едно свито, свито, че ще я оставя болна  Sad Дано се раздигнат облаците, докато замина  Praynig
Виж целия пост
# 153
Тарталета, овладявайте сополите и стискам палци бързо да се размине и да не вдига Т повече, за да си спокойна по време на командировката  Praynig
Виж целия пост
# 154
Привет и от нас.
Силия ми вдигна Т в нощта срещу петък  Stop След само 4 дни на градина. Засега вдига рядко, не я поддържа. Гърлото й е спокойно( аз вече чудесно разбирам от червени гърла ooooh!), но пък какви сополи текат...

Едно към едно, нашият вирус. И двамата вдигнаха ненадейно Т рано сутринта и се разтекаха люто носове. Съвсем леко покашлят, но докторката каза, че е от сополките, които гълтат.
В общи линии на каката за 3 дена, остана само носът да и тече (вдигаше Т около 38 все по рядко, а вчера нито веднъж), така че ако е същото спокойно си пътувай!
Виж целия пост
# 155
Привет и от нас.
Силия ми вдигна Т в нощта срещу петък  Stop След само 4 дни на градина. Засега вдига рядко, не я поддържа. Гърлото й е спокойно( аз вече чудесно разбирам от червени гърла ooooh!), но пък какви сополи текат...
Така ще е явно... В понеделник заминавам командировка за три дни и ми е едно свито, свито, че ще я оставя болна  Sad Дано се раздигнат облаците, докато замина  Praynig
   И аз го изкарах през тази седмица този вирус. Гадничка хрема с малко температура , но бързо отминава без лекарства. Към края сополите се сгъстяват и дразнят гърлото, но и това минава за около денонощие.
   Моля се само децата да не го пипинат сега , че .... Praynig
Виж целия пост
# 156
Я да разведря малко болестната обстановка с това: Заповядайте на традиционния "Коледен благотворителен маскарад"!!!. Дано тогава всички да сме здрави, за да можем да отидем!  Hug
Виж целия пост
# 157
Момичета, моята пикла ми е много сърдита и ме бойкотира на общо основание.
Виж целия пост
# 158
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ. ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА ИМ СЕ СЛАВИ ИМЕТО  Heart Eyes

Момичета, моята пикла ми е много сърдита и ме бойкотира на общо основание.

Защо бе, Денчо, какво й стори  Mr. Green  Joy

Мечо Пух, аз за това много мразя да ходя със (полу)здраво дете в поликлиника. До сега не се е разболявала, като сме ходили, обаче аз имам чувството, че почва да ме боли всичко, докато седя до някой кихащ или кашлящ в чакалнята на поликлиниката  ooooh!

Да ви се оплача, почнах да ходя на зъболекар. И понеже ми се случва рядко, защото ме е шубе  Embarassed, сега има доста работа по моето чене  Mr. Green Слава богу, за сега нищо сериозно, обаче от това страха ми не намаляваааа  ooooh!

Лека вечер!
Виж целия пост
# 159
Mи simba21, водя я на детска градина. Много ми се кара и хич не иска да ме слуша. Не иска да я целувам - бойкот!
Виж целия пост
# 160
Гиги, като четох случката с леглото и пижамката Crossing Armsама ти как не й заформи един скандал, то като не знае къде спи детето, може да не знае и въобща дали спи и дали изобщо е в стаята.
Ето за такава дъска за рисуване говоря
http://rudieood.com/catalog/product_info.php?cPath=30&products_id=41
Симба, съчувствам ти за зъболекаря. Сестра ми точно тази вечер ми постави ултиматум, че напролет ме взема за една седмица с децата при нея в Пловдив и на зъболечение. Аз един разрушен мъдрец имам и три години събирам смелост за го извадя, пък и пародонтоза, не е за разправяне
Много неприятно да чета за болни дечица, дано бързо оздравяват и да няма други болнички! Praynig
Виж целия пост
# 161
Да ви се оплача, почнах да ходя на зъболекар. И понеже ми се случва рядко, защото ме е шубе  Embarassed, сега има доста работа по моето чене  Mr. Green Слава богу, за сега нищо сериозно, обаче от това страха ми не намаляваааа  ooooh!
 

И аз съм в период на зъболечение,но се хваля ,не се оплаквам GrinningМиналата седмица ми правиха разрушена пломба.После цял ден ходих като зомби. Имам и 3 кариеса и сега съм им вдигнала мерника.Но по добре ги оправи пустите му развалени зъби,защото с времето положението се влушава .
Много ме е страх на малката някой зъб да не я заболи,защото ще стане страшно Praynig

Виж целия пост
# 162
Оправяйте си зъбите навреме, че моя мъж така от страх ...сега направо мостове си направи.
Аз за щастие не ме е страх, ходя два пъти годишно на профилактичен, всички зъби са ми в устата, имам 6-7 пломби само.
Виж целия пост
# 163
И аз ходя на зъболекар от една седмица  ooooh! Пролетта уж си оправих зъбите, но сега един яко ме заболя, махнаха пломбата и  хоп - пулпитче  Sick Венците са ми също доста зле, та и тях ще лекуваме  Sad
Виж целия пост
# 164
Девойки, говорих одеве с лекарката на Станислав и и се оплаках от проблемите със съня. Мнението и беше,. че той НЕ ТРЯБВА да спи следобед, а вечер да бъде тръшван в 8.30. Да, ама как да стане, като е станал днес в 4? (и окончателно в 5, добре, че е бил при баба си).
Ох, едно се оправи, друго се повреди.  Mr. Green НЕ се напишква нощем, за една седмица почна да ходи по голяма нужда в тоалетната, но за сметка на това.... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия