Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 205
  • 1 823
# 1 275
а и сега се сетих веднъж взехме краве масло АРО от БИЛЛА сутринта го отварям и то съответно беше покрито с мухал а в срок Sick Sick Sick Sick alert Confounded
Имаш грешка. "АРО" не се продава в "БИЛЛА", а в "МЕТРО".

Някой по-напред беше писал за кравето масло с марката на БИЛЛА - Клевър, но аз си го купих и сега ме е яд. Като пресечено е.
Виж целия пост
# 1 276
   smile3521 smile3555 smile3555 smile3555                 Вярно беше  Клевър сетих се ама беше късно ...   и благодаря  Wink Wink Wink           newsm03                                                                           
Виж целия пост
# 1 277
Горнооряховски суджук на КФМ е отвратителен!!!

Хм, аз май нищо на КФМ не харесвам... само на реклами го докарват... Naughty
Виж целия пост
# 1 278
За мен КФМ е много добра марка и аз я поставям в белия списък.
Виж целия пост
# 1 279
Лютеница Традел - Домашна....невероятно ужасен вкус и мирис на пушек, сякаш в голямата тава в някое село са я бъркали върху димящи и тлеещи въглени  #Cussing out #2gunfire
Може до партидата да е, но повече няма да повторя  Naughty
Виж целия пост
# 1 280
аз вече силно се съмнявам,че останаха храни без консерванти, така наречените био храни.
Виж целия пост
# 1 281
аз вече силно се съмнявам,че останаха храни без консерванти, така наречените био храни.
има все още - на "Сторко", но докага ли и те ще удържат фронта Praynig
Виж целия пост
# 1 282
Аз споменах по-назад в темата, но една грах в консерва на Сторко се вари 1 час и половина и пах тропаха зрънцата. 
Виж целия пост
# 1 283
 Flamenco - шоколадовите бонбони на Suchard - на кутията нахално пишат че са: "с орехов вкус" докато всъщност имат вкус на кафе. по-точно на отпадъци от кафе.

 В много от т.н. ръжен хляб също слагат кафе за цвят, всъщност това са отпадъци от вече използвано кафе.
 Не знам откъде събират тези отпадъци - от промишлено производство или отпадъци от кафе машини....  Sick
Виж целия пост
# 1 284
Аз споменах по-назад в темата, но една грах в консерва на Сторко се вари 1 час и половина и пах тропаха зрънцата. 
Странно. Те винаги използват пресен зелен грах.
Грах, който не иска да се свари е произведен от сух грах. Този грах трудно се вари, дори понякога не се сварява и е по-евтин. Но на външен вид не може да се различи от хубавия зелен грах за съжаление.
Виж целия пост
# 1 285
 салам  Амбарица  на КФМ - по -изкуствено нещо не съм яла!
Виж целия пост
# 1 286
салам  Амбарица  на КФМ - по -изкуствено нещо не съм яла!
Яжте луканки. Това ми го каза човек от бранша.
За да има оборот стоката трябва да е продаваема, поради което се правят компромиси в производството на салами, шпекове, наденици, кренвирши. Неприятно, но факт.
Виж целия пост
# 1 287
Още ми е замръзнал мозъкът,може затова да не схващам, Blush та да питам - а защо точно луканки? При тях няма ли компромиси?
Виж целия пост
# 1 288
Още ми е замръзнал мозъкът,може затова да не схващам, Blush та да питам - а защо точно луканки? При тях няма ли компромиси?
Не знам, може би са по-малко. Но човекът беше категоричен. Каза да ядем "Карловска луканка".
Виж целия пост
# 1 289
Още ми е замръзнал мозъкът,може затова да не схващам, Blush та да питам - а защо точно луканки? При тях няма ли компромиси?
Не знам, може би са по-малко. Но човекът беше категоричен. Каза да ядем "Карловска луканка".
Защото освен месо, сланинка ,сол и подправки ,друго няма ,технологията за производство не позволява Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия