Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 171
  • 1 823
# 1 695
Подквасена сметана на БОр Чвор - 20% - странна консистенция  и вкус!
Виж целия пост
# 1 696
И аз да се включа - за Heinz съм съгласна, но за MAGGI сигурни ли сте, че настина са им читави тези майонези. Не съм ги виждала и купувала, обаче като се има впредвид останалте им "глутаматови" истории малко ме съмнява да са пуснали нещо разлино и най-вече чисто. Пак казвам не съм ги виждала - просто ми стана интересно.
Наистина глутамати има в бульоните и готовите супи на Маги, но в майонезите не би трябвало да има такива неща. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 697
В почти всички колбаси, включително Leki, Сачи, Бони оборот и т.н., слагат само крака, копита и глави.
Виж целия пост
# 1 698
В почти всички колбаси, включително Leki, Сачи, Бони оборот и т.н., слагат само крака, копита и глави.
ВЪВ ВСИЧКИ МАРКИ !!!
И не само в колбасите и кренвиршите,но и в така наречените шунки Sick
Виж целия пост
# 1 699
В почти всички колбаси, включително Leki, Сачи, Бони оборот и т.н., слагат само крака, копита и глави.
Laughing И копита ли? Не се и съмнявам ни най-малко. Това си е обществена тайна на българските месопроизводители.
И да се смееш ли, да плачеш ли? Като знам, че почти няма човек, който да не е опитвал колбаси през живота си, никак не е до смях съдържанието на колбасите българско родно производство.
Виж целия пост
# 1 700
Какво да правим тогава, като децата обичат шунка? Вкъщи винаги има сготвена храна, печено месо, супи и какво ли не, обаче на тях им дай сандвичи (с точно тази тъпа шунка), кренвирши и  спагети или пици. Ако изобщо спра да готвя, даже ше са доволни. Искат да ядат само Макдоналдс, КФС или въпросните гореизброени храни. А аз истински се старая и кухнята ми е вкусна и разнообразна. Но те просто са ужасно разглезени. Сигурно и вие сте се сблъсквали с подобен проблем - децата просто обожават вредните храни.
Виж целия пост
# 1 701
И аз май си падам повече по вредните от колкото по полезните неща,но за съжаление така сме устроени явно.
А по повод шунките, то хубавите са на цена над 15-20 лв. за кг., та не знам колко са хората,които могат да си ги позволят. Лично аз ,за съжаление не съм от тях и ям боклуци макар да знам какво съдържат.
Виж целия пост
# 1 702
Doroty d, леко раждане! Остава ти още малко! Стискам палци всичко да е наред! newsm10
Виж целия пост
# 1 703
Moga da vi kaja na vsi4ki KOITO VOB6TE NE STE NAQSNO SAS NE6TATA  !!!!!!!!!!!!! 4E 1-TO KOETO E !!!!!!!!!!!!!!!! , 4E CLASSVEGE NE E STAROZAGORSKA FIRMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , 2-TO KOETO E , 4E IMAT PE4AT NA KAP4KATA NA BURKANA !!!!!!!!!!!!!!!! , I TO S LGOGOTO NA FIRMATA , S  MNOGO DOBAR DIZAIN I MNOGO CVETOVE , TOVA OZNA4AVA , 4E KAPA4KATA E MNOGO PO DOBRA I , PO SKAPA OT  OBIKNOVENITE  KAPA4KI "GOLD LACK" , 3-TO KOETO E , 4E SA SERTIFICIRANI PO ISO 9001 : 2000 , TOVA OZNA4AVA , 4E IMA KONTROL NAD KA4ESTVOTO NA HRANITELNITE PRODUKTI , 4-TO KOETO E , 4E LOGOTO NA FIRMATA E PATENTOVANO!!!!!!!!!!!!! , 5-TO IMETO SA6TO E SAS ZAPAZENA MARKA , 6-TO ETIKETA SA6TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 1 704
я се научи първо да пишеш грамотно в нета, пък тогава си рекламирай гъбките  Peace дреме му на някого за шарената ви капачка.
Виж целия пост
# 1 705
Да се оплача от продуктите на "Поло комерс". За втори път купувам вмирисани пилешки крилца, с иначе далечен в бъдещето срок на годност. Вземам ги от "Европа". До тук бях с този магазин.
Виж целия пост
# 1 706
Госте, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,

1. Запознай се с правилата на форума и пиши на кирилица!
2. Представи ни се!
3. Недей да ни крещиш!
4. Пиши грамотно и разбираемо!


и чак тогава:

5. Очаквай някой да чуе/прочете мениението ти за шарените капачки!

И като за финал: май никой от тук списващите, не яде шарени капачки и патентовани лога  ooooh!. Опаковки ли продавате или гъби  newsm78

Виж целия пост
# 1 707
Хахах,този гост потвърди мнението,че фирмата се управлява и представлява от пълни откачалки hahaha
Първа радост е за мен все пак да науча,че не е Старозагорска фирмата. Дет' са вика, камък ми падна от сърцето Joy
Виж целия пост
# 1 708
Мда, гостът изби рибата с тия 5-6 важни точки! hahaha
Добре, аз за шунките: за кои говорите, че съдържали само копита и рога? Тези, дето са опаковани като салами ли? Защото аз си купувам от онези на грамаж, излизат към13-14лв килото и поне на вид и вкус го докарват на месо... Не съм си мислела, че са без консерванти и др.подобни, но чак за такова съдържание... Crazy
Виж целия пост
# 1 709
Да се включа и аз с моя опит В Бургас Общината направи малък комплекс на пазар "Краснодар", където има магазинчета на производители от региона. Това не са кой знае колко големи фирми, по-скоро - средни. На повечето дейността е регионална. Та там има две магазинчета на такива фирми - за пилешко "Чикън груп", за червено месо - "Кастро", с. Русокастро. Преди време бях писала за едната. Аз си пазарувам само оттам. Пилешката шунка на "Чикън груп" е страхотна - без консерванти, само сол и овкусители. Понеже съм в "Дюкан-период" ми дойде много добре. И охладените им пилета са чудесни. Нямаме никакви оплаквания досега. А на "Кастро" каймата е хубава и месото винаги свежо. Е, понякога може и да имат някои леки издънки, но не е политика. Има много рибни магазини, но ви препоръчвам един, чиито собственик е сигурно 200 кг. Съжалявам, че не мога да съм по-конкретна. Винаги може да ти даде съвет, ако нещо не ти е ясно. Та това засега от мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия