Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои продукти хората често съобщават за негативни преживявания?
Какви са някои примери за продукти, които хората са избягвали поради негативни преживявания?
Кои са някои примери за продукти, които хората харесват и препоръчват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои продукти хората често съобщават за негативни преживявания?
Потребителите често съобщават за негативни преживявания с различни продукти, като Camelot - млечен бисквити кувертюр, кисело мляко Grandpa, нискомаслено мляко Vereya, мляко Vereya с добавен калций, вафли Prestige , кашкавал Kamajunii , топено сирене Helios , пастет RIO , дехидратирано картофено пюре Chef's Best Chips, топено сирене JoSi, олио Papas, нахут Delight и кайма от магазин Fantastiko / Krastaplana.
-
Какви са някои примери за продукти, които хората са избягвали поради негативни преживявания?
-
Кои са някои примери за продукти, които хората харесват и препоръчват?
-
Какви са рисковете от консумацията на маргирин, продукти, подсладени с аспартам и други подобни?
-
Какво представляват символите 'E' върху опаковките на хранителните продукти и етикетите?
Водата от другите княжевски извори си мирише на... вода и малко на сяра, а тази на едно особено... киселко. Преди няколко години ми направи впечатление, че в паркчето - т. нар. "Княжевска гора" се е запушила канализацията на бар "Шишарка", която минава на по-малко от десет метра от каптажа на минералния извор. Миризмата на разливащата се по алеята помия ми напомни на нещо познато. Същата миризма, която се усеща при чешмичката с минерална вода и от налятата бутилка, но много по-силна. Е, чак тогава загрях на какво "хубаво" мирише най-вкусната минерална вода - на септична яма.
Чешмичката се намира по-ниско от тръбата на канализацията и всички условия за просмукване са на лице. Между другото - каналът там дежурно е запушен и извира на различни места и всеки, който желае може да отиде да помирише и сам да си направи сравнение.
, littlev , използвай линка " Нови отговори на моите публикации", а не Рефреш
Отвратително, вода с парцали, седи като пресечено. Ето и снимки: 

....срока беше изтекъл,а аз я бях взела преди 1 ден!!! Ходих отново там и разбрах каква е работата...когато продукта привършва зареждат наново и ако има няколко останали се смесват с тях...Taka,че внимавайте и гледайте сроковете
За нещастие нямаме село