Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните проблеми, които родителите обсъждат във форума?
Какви стратегии използват родителите, за да помогнат на децата си с учебни затруднения?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Форумът е място, където родителите могат да обсъждат предизвикателствата, пред които са изправени децата им в образованието, като математика, български език и чужди езици. Те споделят своя опит, стрес и търсят помощ и съвети за справяне с учебните трудности. Освен това те обсъждат различни теми като училищни проблеми, успеха на децата в училище, рождени дни на деца, празници и пожелания за Нова година.
-
Какви са основните проблеми, които родителите обсъждат във форума?
-
Какви стратегии използват родителите, за да помогнат на децата си с учебни затруднения?
-
Какви са основните теми, обсъждани във връзка с образователните предизвикателства на децата?
-
Какви книги предпочитат да четат децата ви?



Но пък да Ви се похваля, че беше сътворила много хубаво есе за Грузия. Тя имаше да пише за частта култура. понаучих доста интересни неща, освен че Грузия се оказа изключително древна и вдъхновяваща държава, с изненада научих, че грузинци са основали Бачковския манастир и че Сталин е грузинец. до скоро, че ме викат. после пак
Ама сигурно затова има японско икономическо чудо!
А сега ще настъпи и българското! Ще видите вие как ще заработят на пълни обороти чорапените фабрики заради нас!
До тук добре. Обаче ...
Ама ще го мисля догодина!

) :
С усмивките на Дидка и Таира да вдигнем всички видове мъгли 
! Снощи като го почнах моя франкофон с " виждаш ли ... " , " а ти защо не... " и т. н. чак ми излезнаха афти на езика . Ефект -" дзеро " дето викат братята италианци ! Но ще видим !
! И при нас баткото вика като фелдфебел , но то е защото се прави на интересен ,иначе го обожава просто " Брато " .
!



. Странно нещо е живота. Мога с часове и дни да си седя в кухнята и да не ми омръзне, да творя и да експериментирам там, да виждам усмивката на лицата на хората около мен. Но пък иначе, работя това, което по старите разбирания е "По престижно"......

