ОСМИ КЛАС

  • 17 734
  • 304
# 150
Я , как ме разконспирираха ooooh! wavey

Момичета, през уикендите не се доближавам до компютър, а и този уикенд беше специален. Представете си най-хубавата виртулана почерпка, която Ви сервирам smile3503
поръсена с много обич и усмивки txtloves
всеки каквото обича най-много

станахме на 14 г.

Ех, как ме подсетихте за кънките. Ние семейно ходим в Зимния дворец и мисля скоро да го предложа.

Ние книги четем само като напомня Crossing Arms Но пък да Ви се похваля, че беше сътворила много хубаво есе за Грузия. Тя имаше да пише за частта култура. понаучих доста интересни неща, освен че Грузия се оказа изключително древна и вдъхновяваща държава, с изненада научих, че грузинци са основали Бачковския манастир и че Сталин е грузинец. до скоро, че ме викат. после пак
Виж целия пост
# 151
Смей се Дидка, смей се!  Joy Ама сигурно затова има японско икономическо чудо!  hahaha А сега ще настъпи и българското! Ще видите вие как ще заработят на пълни обороти чорапените фабрики заради нас!  Joy

Аз пък съм на родителска среща в сряда!  ooooh! А да видим тогава!  Twisted Evil

Преди няколко дни Симеон гледа "Духът на времето 2" (Zeitgeist Addendum (2008)). Филмът разисква паричната система в света, източниците на енергия и други глобални проблеми. Доста се впечатли. Абе направо се замисли дълбоко и го удари на обсъждане с мен. Душата ми се напълни, че детето започва да се интересува от света, в който живее.  Grinning До тук добре. Обаче ...
На екскурзията, вечерта се събрали в една от стаите. Сладурът разказал филма, предизвикал полемика. Дотук пак добре - децата се вълнуват и интересуват! И ето влязла класната на проверка. Заслушала се в дебатите. Симеончо съвсем се разгорещил. Класната слушала с интерес и накрая рекла: "Не й завиждам на г-жа Тотева в 9-ти клас!". (Пояснение: г-жа Тотева е учителката по философия.). И като се замислих - права е класната! Моят дървен философ - дърдорко срещу учителка по философия!  ooooh! Ужас! #Crazy  Ама ще го мисля догодина!

Успешна и весела седмица момичета!   bouquet
Виж целия пост
# 152
Добрите орисниците не трябваше ли да са три newsm78

Понеже нещо такова ми се мотае в главата, а вече има две...явявам се трета веднага (докато си напиша поста и Бойчето ме изпревари...вече съм четвърта, ама нали колкото повече, толкова повече Simple Smile ) :
 babydust7 С усмивките на Дидка и Таира да вдигнем всички видове мъгли Simple Smile  Това се отнася за тия, дето още тънем в такива (или в някоя дупка)

Прави сте, момичета - дупката ми изобщо не е свързана с Дени. Смятам, че се справя добре и не се притеснявам за това. За сега резултатите й са добри. Най-много ме радва това, че я виждам, че проявява чувство за отговорност и когато има да учи - учи. Когато има да чете - чете. Защото миналата година ми се беше уплашило окото като я гледах как нищо не попипва Rolling Eyes Да не ви казвам, че освен Хари Потър или списание Браво... друго не бях я виждала да чете  Embarassed
Аз и преди съм го казвала, сега ще се повторя - много исках да я приемат в АК, защото смятах, че единствено там ще я научат да учи ... Защото на нея това й трябваше - някой да я подхване ... Като си няма майка да свърши тая работа   Embarassed
Добре, че от догодина ще имат задължителни извънкласни форми, та да я видя и нея веднъж с допълнителен ангажимент Confused Тази година тя така и не се записа на нищо, защото не е задължително  Confused

А иначе в дупката ме бутнаха болезнената ми хипохондрия, натрупаните килограми, пълния хаос вкъщи, и т.н, и т.н като започна с едно нещо и после "лепвам" и още, и още (ефекта на снежната топка)...както и да е, де ...

Лек и усминат ден, седмица, месец ви желая  Hug

Рос, честита ти рожденничка ! Да бъде здрава и много усмихната Simple Smile И на майка си много поводи за усмивки да дава Simple Smile

Крисче, с твоите кулинарни шедьоври съвсем ме комплексира ... Но което си е истина, истина е - страхотни неща си сътворила!

А за кънките - и ние ходехме преди "по женски" (аз и двете щерки). От известно време Дени се отцепи от групата (тръгна с приятелки). Сега с нетърпение чака откритите пързалки пак да заработят (най-вече тази на Ариана).


  
Виж целия пост
# 153
Да даде ново начало на този, който го иска

Слънчев ден и от мен   bouquet!

Дидка , много ми е нужно точно това сега !!! Дано да си ме орисала правилно , полагам покорно глава под вълшебният ти жезъл  Grinning!

А , Крисчетооооооооооооооооооооооо... нямам думи просто ! Вълшебница !!! Още повече , че и мъжа ми видя някои от творенията й и като ме попита - " а ти защо не можеш така ???? " ... онемях Shocked. Викам си сега край - ще ме зареже , поради непригодност баш на попрището жизнено в средата  ooooh!! Повече няма да му показвам такива неща .

Дидка - какво е това дете ,дето го отглеждаш - мултифункционално Heart Eyes ! Снощи като го почнах моя франкофон  с " виждаш ли ... " , " а ти защо не... " и т. н. чак ми излезнаха афти на езика . Ефект -" дзеро " дето викат братята италианци !  Но ще видим !

Добре дошла , ina anabouquet Ние май сме в сходна ситуация - тийн и бебе  Wink! И при нас баткото вика като фелдфебел , но то е защото се прави на интересен ,иначе го обожава просто " Брато " .

Момичета , стискайте палци - от събота съм се юрнала да купувам мека мебел - останах без крака , а от цените ми се изпотиха лещите . Ще покажа снимка на това , което търся ?

...аа , и последно - моля , дайте / на лични / препоръка за добър зъболекар , че моята забегна в Англия , а едно зъбче е готово да се предаде  Cry!

Росче , да е жива и здрава рожденичката   bouquet! Много слънчев път в живота й желая .

Целувам ви всички и в стила на Дидка - искам срещааааааааааааааа !     bouquet
Виж целия пост
# 154
  Hug
Виж целия пост
# 155
Rosss, да ти е живо и здраво детенцето и много да те слуша и радва!  Party
А, щом пък е на моята дата значи е много добро дете, само да си се оплакала  Mr. Green

Да почерпя виртуално, че остарях с още една година:


Виж целия пост
# 156
Мрсиди,  Hug, много здраве и щастие на теб и на семейството ти!
Роси,  Hug, много да е щастлива Влади, да расте умна и красива и разбира се - много здраве и късмет!
Виж целия пост
# 157
Много целувки на празнуващите, много здраве, любов и успехи  Hug
Влади все така да радва мама и всички ни !
Моето плодуване пропадна с гръм и трясък, при вида на един топъл (ама наистина топъл) варен геврек. Чула съм нейде, че човек е това, което яде, та ей ме на- търкууулвам се пред вас  Joy Joy Joy Днес ще си остана непречистена, пък утре ще видим  Grinning

Вечернице, провери ли в Платан? И оооо, само  как ще ухае у вас- на новичко и чистичко  Hug


Виж целия пост
# 158
rosss-че, да ти е живо и здраво голямото момиче!  newsm51
Много, много да те радва и все така да изпълва с гордост майчиното ти сърце! Two Hearts

marsidi, честит празник и на теб! Жива, здрава, усмихната и обичана!  smile3525
Виж целия пост
# 159
Дами, ще посетите ли Панаира на книгата?
Ние най-вероятно ще отидем в събота, да сме трите заедно, че децата са различни смени на училище.
Дидка, с удоволствие бих посетила твоята книжарница, но ми е на много далечно и непознато място  Embarassed

Крисче-е-е, сбъркала си си професията! Затова пък винаги имаш резервен вариант - като ти писне, отваряш сладкарница.  Joy
Виж целия пост
# 160
Денят е прекрасен, мили дами!
Днес стартирам празничния месец с рождения ден на малкия ми син! Става на 9 - да ми е жив и здрав и все така да ми носи радост!
Почерпете се виртуално кой с каквото иска, пък аз все някога ще почна да качвам картинки  Laughing

Пък аз ли съм последната дето не знае къде  етова "далечно и непознато място"? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 161
Поздрави за всички от сърце - празнуващи ден дени, майки и деца Hug Hug Hug
И щастливи да сте, и да са умни децата ни, да могат да взимат решения и да ги отстояват, да не са от стадото, да са водачи и да ни ядосват по-малко, за да сме ние спокойни, защото иначе няма как и ние да сме добре Joy

Аз Уич, не веднъж съм го казвала, че съм си сбъркала професията, но навремето представяш ли си, ако бях казала на татко - инженер, с три чужди езика, че искам да работя в сладкарница!!! #Crazy Ами той щеше да се откаже от мен с Държавен вестник Joy

И сега наскоро си мислех за мен и моите родители, за мен и моите деца. Как искаме за децата си, това което ни се струва на нас най-добро за тях, а в същото време, дали това което ние мислим за най-добро за тях е наистина най-добро за тях. Аз не искам и ден да работя това, което работя, не искам да го гледам тоя софтуер, а преди 8-9 г точно това исках да бъда Sad . Странно нещо е живота. Мога с часове и дни да си седя в кухнята и да не ми омръзне, да творя и да експериментирам там, да виждам усмивката на лицата на хората около мен. Но пък иначе, работя това, което по старите разбирания е "По престижно"...... newsm78 Много странно нещо е живота наистина. Сега ако ме попитате - какви искаш да станат децата ти - като професия - не зная, ама никаква идея нямам. Толкова много нови професии има, а до тогава кой знае колко още ще изникнат - примерно за копютърна анимация кой е чувал и предполагал преди еди си колко години. Просто ми се иска да са щастливи с това, което правят. Да могат да не се замислят имат ли за хляба или не, но в същото време да правят наистина това, което ги изпълва от вътре. Еееее дори и да е като мен, в свободното време, но да си намерят мястото, в което са истински те и ги изпълва с онази енергия, която кара човек да е усмихнат и в душата, а това неминуемо усмихва и хората около тях. Heart Eyes
Виж целия пост
# 162
Крисче, много мислиш! Hug Ще ни питат те!
Малкия миналата година искаше да става баничар. Отказа го единствено мисълта за ранното ставане (на мама поспаланчето). Сега, като му разбихме мечтата и няма да върти баници хич не знам на къде ще поеме  Laughing
Виж целия пост
# 163
Таирче, да ти е живо и здраво стрелчето!  smile3525 baloni smile3525

Много радост да ти носи и той, и батко му ,пък и всички окло теб hug

Да си е дна горда и щастлива мъжка майка babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 164
...И добра свекърва  newsm53

Обичам те, обичам и децата ти и се моля да сте щастливи!  newsm51 Много здраве и лудории на Ени, че на това най- ще се зарадва  Hug

За "мястото", аз нямам представа защо Уич ме прати вдън горите тилилейски  ooooh! Пък и на никого не съм казвала къде се намира, освен на Росче и Галчето (щото съм и под носа). Ама вече ще ви кажа, че много мистика се завъртя около него. Намира се на ул. Нишава, на входа на Южния парк  Grinning И преди да се юрнете, обадете се, щото аз не винаги съм там. Пък искам да не изпускам купона  Joy Hug

По въпроса за професиите...Крисче, днес е поредния ден, в който съм горда, че се върнах към себе си ...

Косьо тази година иска да става цигулар  ooooh! Не свири на нищо, най-малко на цигулка. Търся му учител, обаче, щото толкова оскъдно малко са неговите креативни мечти , че е грехота да ги изпусна да изтекат между пръстите.
Маги не е мръднала от желанието си години наред-" Мамо, изкуство! Дали ще рисувам, играя или снимам филми, все едно." Помолих я само да не пее. Не ме послуша, ходи на хор  Rolling Eyes
Не бих напъвала никого за нищо. Прегръщам всяко тяхно желание за духовно израстване и стоя здраво зад него.

Хубав ден   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия