Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните проблеми, които родителите обсъждат във форума?
Какви стратегии използват родителите, за да помогнат на децата си с учебни затруднения?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Форумът е място, където родителите могат да обсъждат предизвикателствата, пред които са изправени децата им в образованието, като математика, български език и чужди езици. Те споделят своя опит, стрес и търсят помощ и съвети за справяне с учебните трудности. Освен това те обсъждат различни теми като училищни проблеми, успеха на децата в училище, рождени дни на деца, празници и пожелания за Нова година.
-
Какви са основните проблеми, които родителите обсъждат във форума?
-
Какви стратегии използват родителите, за да помогнат на децата си с учебни затруднения?
-
Какви са основните теми, обсъждани във връзка с образователните предизвикателства на децата?
-
Какви книги предпочитат да четат децата ви?

, а
за организацията. Ред е на Галче и Дидка да организират и те си знаят защо
. Галче, не се покривай
казвай как е Пепи 
" Мамо, моля те не влизай в мойта стая, за да не се ядосаш"
Не влязох, но предупредих, че днес ще я посетя
и ще открадна метлата на Таирчето





Имахме и подкрепление от магазина
Тези по математика и БеЛ не ги броя
А тази вечер и по БТВ, тя медийна звезда, затуй я няма из форума, заета дама 
Пък ако знаете Ивето колко красиво дете е, аз не веднъж съм хълцала- и тук, и на майка и
Ама само си чакам, засега...

), сама да си говори
Заниманията ще бъдат съботно- неделни. Чудя се, не можа ли да се запише в театралния клуб към френската (поне няма да кръстосва града), ама не, твърде аматьорски и се струвал 
), плуване събота и неделя, а понякога и сряда след училище (ако не е на хор), запалила се е по кънки и ходи всяка неделя- ей така, непрофесионално, с приятелки и сега и театъра...
най-после се сдобих с малко време и захапах форума! Тук си е все така весело, забавно и интересно. А напоследък - прелива от нерешени осмокласнически проблеми.